مثل خورشید همیشه در دسترس شماست

سایت مثل خورشید بهترین پنل رشد شخصی و معنوی با موضوع خودسازی، خودآگاهی و مدیریت رابطه است.

با تهیه اشترک ویژه و دسترسی به کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی مثل خورشید، زندگی خود را ارتقا دهید.

اشتراک ویژه مثل خورشید به شما امکان دسترسی به بیش از 30 کتاب و دوره آموزشی را میده. با کمترین هزینه سالانه یا ماهیانه. با این انتخاب، شما خرد و ایده‌های تحول آفرین زندگی رو کشف خواهید کرد. با بهترین اساتید جهان آشنا میشید و آموزش می‌ببینید. کتاب‌هاشون رو بخونید، سمینارهاشون رو ببینید و نتایج شگفت انگیز رو مشاهده کنید. بهتره یک سری به آمار محتوای سایت بزنیم تا شما بدونید قراره با دریافت اشتراک ویژه به چه محتواهایی دسترسی داشته باشید.

دسترسی و دانلود تمامی محتواها , مخصوص کاربران ویژه سایت و فقط با یک بار سرمایه گذاری

اساتید شما

با چنین اساتیدی هرگز خواهان فارغ التحصیل شدن نخواهید بود. مثل خورشید بهترین معلمان جهان را در اختیارتان قرار میدهد. چه راه حلی خلاقانه برای حل مسئله باشد، چه هوش عاطفی باشد چه سواد انسانی باشد و چه آمادگی شغلی باشد، ما به دنبال برترین مربیان در جهان هستیم و آنها را وارد اکوسیستم خود میکنیم تا شما همواره بهترین ها را در این زمینه بیاموزید.

نتایجی که بدست می‌آورید

بهترین آموزش جهان در زمینه رشد شخصی و معنوی در دستت هست. میخوای باهاش چکار کنی؟ 1 .عملکردت رو سوپرشارژ کن. تا حاال دیدی بعضی از انسانها در جهان، چطوری کارهای شگفت انگیزی انجام میدن؟ از پایین ترین سطح زندگی، خودشون رو باال میکشن، از بدترین رابطه خارج میشن و رابطه موفقی خلق می کنن، از بیماری العالج شفا می گیرن و در همه حال، چالش های غیرممکن رو حل می کنن. در این جا، عادتها و روشهای روزمره آنها رو یاد میگیری تا اثربخشی خودت رو تقویت کنی.2 .مهارتها رو گسترش بده: مغزت رو آموزش بده تا "االستیک تر" بشه ، و هکهای ذهنی رو کشف کن که بهت امکان میده به سرعت بر مهارتهای جدید تسلط پیدا کنی ، و حتی هدایا و استعدادهایی رو که خدادای هست و هرگز نمی دونستی داشتی کشف کن. 3 .ذهنت رو رشد بده و تقویت کن: بر ترس، شکست و حواس پرتی غلبه کن - و ذهنت رو از نو سیم کشی کن تا هر روز بر رشد و تکامل خودت متمرکز باشی. 4 .خودآگاهیت رو باال ببر: درک عمیق تری از شرایط، نقاط قوت، ضعف و احساساتت کسب میکنی. در نتیجه میتونی زندگی زیبایی رو خلق کنی و با اتصال به ماهیت واقعیت به سطح بعدی هوشیاری و آگاهی بری. 5 .بزرگتر و جسورتر فکر کن: از بلوک های ذهنی خالص میشی و باورهای محدود کنندهای که مانع انجام کارهای بزرگ و تاثیرات فوق العاده ت میشن حذف خواهند شد. 6 .رویاهات رو شناسایی و آشکار کن: "قدرت خلق" رو تقویت میکنی ، بهت این امکان رو میده تا فرصتها، نتایج و حتی همزمانی هایی ایجاد کنی که شما رو به سمت بزرگترین و جسورترین رویاهات همراهی میکنه. 7.نفوذت رو گسترش بده: کشف میکنی که چطوری یک ارتباط موفق و بانفوذ برقرار کنی. بنابراین میتونی دایره نفوذت رو گسترش بدی و در زمینه کار، جامعه و حتی جهان، تغییر مثبت ایجاد کنی 8 .کیفیت زندگیت رو ارتقا بده: یک سبک زندگی کامل و واقعی رو طراحی میکنی که در هر ابعادی از اون پیشرفت میکنی: شغل، ثروت، سالمتی، روابط، معنویت و موارد دیگر.

آنچه بدست می‌آوری

سوالات متداول

خیر. تمامی کتابها، سمینارها و وبینارهای اساتید برتر جهان را می توانید بصورت تکی تهیه کنید. اما اگر میخواهید به همه آنها دسترسی کامل داشته باشید بهتر است اشتراک ویژه تهیه کنید. توجه داشته باشید که دورههای آموزشی در اشتراک ویژه قرار نگرفته است. فقط کتابها، سمینارها و وبینارها در بخش اشتراک ویژه موجود است
فاوتی در محدودیت و محتوا وجود ندارد . فقط زمان دسترسی شما مشخص می شود . خرید اشتراک با زمان بیشتر از نظر هزینه دارای تخفیف ویژه است ، همچنین چون دوره ها به مرور به سایت اضافه می شود در طوالنی مدت شما به محتوای بیشتر و جدیدتری دسترسی خواهید داشت . بنابراین اگر مایل هستید مدت طوالنی در کنار ما باشید خرید اشتراک با مدت طوالنی تر به نفع شما خواهد بود. همچنین این را در نظر داشته باشید که کتاب ها و سمینارهایی که در این سایت قرار دارد در هیچ سایت دیگری موجود نیست.
تمامی محتوای قرار گرفته در سایت کامال اختصاصی هستند و شما اجازه انتشار و یا فروش مجدد آنها را ندارید. در صورت رعایت نکردن این قوانین ابتدا حساب کاربری فرد مسدود شده و با فرد متخلف مطابق قوانین کپی رایت برخورد خواهد شد. استفاده از محتوای سایت فقط برای خریدار اشتراک و خانواده درجه اول وی مجاز بوده و انتشار آن از نظر شرعی حرام است و پیگرد قانونی دارد.
خیر، خرید اشتراک به منظور خرید تاریخ انقضای جدید است نه خرید روز؛ شما با خرید هر کدام از حق اشتراکهای ماهیانه، در واقع تاریخ انقضای مربوطه را برای اکانت خود میخرید و نه تعداد روزهای آن را که به اکانت شما اضافه شود. اگر 7 روز از اشتراک شما باقی مانده باشد و شما اشتراک سه ماهه خریداری کنید در واقع تاریخ انقضای شما از امروز تا سه ماه دیگر ثبت می شود و اعمال 7 روز باقی مانده سوخت می شود.
از تمامی راههای ارتباطی زیر میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید : واتس آپ و تلگرام: ۰۹۰۱۱۵۰۸۴۱۷ دایرکت اینستاگرام: meslekhorshid_com ایمیل: meslekhorshid@yahoo.com