tikabi محتوای بهترین مربیان معنوی جهان
tikabi کیفیت بالای ترجمه فارسی
tikabi ۱۰۰ % رضایت مشتریان
tikzard بهترین مربیان جهان دو آکادمی
tikzard کیفیت بالای ترجمه فارسی
tikzard ۱۰۰ % رضایت مشتریان

 

بهترین مربیان روابط جهان
کیفیت بالای ترجمه فارسی
۱۰۰ % رضایت مشتریان
اشتراک آکادمی زندگی معنوی

در مراسم خاکسپاری شما چه خواهند گفت؟!

تابحال به این فکر کردی؟

یه لحظه تجسم کن ۳ سال دیگه، در مراسم خاکسپاری ت، قرار هست ۳ نفر صحبت کنن: یکی از اعضای خانواده ت، یکی از دوستان ت و یکی  از همکارانت. بنظرت در مورد تو چی میگن؟

چقدر تونستی برای آدم های اطرافت آدم تاثیرگذاری باشی؟ شخصیت تو، چقدر تونسته الهام بخش دیگران باشه؟ شاید تو آدم مهربونی باشی، اما آیا تاثیرگذار هم بودی؟

تا حالا به تاثیرگذاری خودت فکر کردی؟ تا حالا به این فکر کردی که آخر این زندگی، میخوای چی بشه؟ چه چیزی رو میخوای تجربه کنی؟ دوست داری چجور شخصیتی باشی؟ چطوری تا لحظه آخر زندگی ت، از زندگی لذت ببری و هر روز به خواسته هات برسی و هر روز خواسته‌های بزرگتری از خداوند بخوای؟

میدونی چطور باید تاثیرگذار باشی؟ میدونی چطوری باید الهام بخش انسان ها باشی که با دیدن زندگی تو، اونها هم بخوان زندگی سرشار از لذت و شادی رو تجربه کنن؟ و بخاطر سبک زندگی که داری، بقیه تحسین ت کنن؟

تو باید برای خودت زندگی کنی. زمانی که تو برای خودت زندگی کنی و از زندگی ت لذت ببری، از همه جنبه های زندگی ت لذت ببری و زندگی ای رو خلق کنی که خواسته تو هست، فقط اون زمان هست که الهام بخش دیگران میشی، زمانی که  برای خودت زندگی کنی نه دیگران.

به قول جول اوستین، خداوند، من و تو و همه انسانها را به شکل منحصر بفردی خلق کرده، هرکدوم از ما یک اثر انگشت متفاوت و اختصاصی برای خودمان داریم. ما تولید انبوه یک کارخانه نبودیم! خداوند همواره در کنار ماست، قدرتمندترین نیروی جهان از قبل تولد ما و حتی تا بعد از مرگ ما، با ماست.

اما آیا تو سعی کردی خودت رو با این نیرو هماهنگ کنی؟ چقدر تاحالا سعی کردی تا به خداوند نزدیک بشی؟

تا حالا به جاهایی که خدا دستت رو گرفته، کمک ت کرده فکر کردی؟ چه تجربیاتی داشتی که وقتی حس میکردی دیگه راهی نیست، کسی نیست کمک ت کنه، به شکل معجزه آسایی فردی یا اتفاقی، همون چیزی که میخواستی رو واست آورده؟ توی اون لحظه چقدر به این فکر کردی که شاید این اتفاق از رحمت پروردگارم بوده؟

شاید تو هم مثل ما، کتاب های زیادی خوندی.

ما برای سالها کتاب های برایان تریسی، ناپلئون هیل، تونی رابینز و رابرت کیوساکی، کتاب های موفقیتی که نویسنده‌هاشون خارجی بود رو میخوندیم، نکته برداری میکردیم اما انگار یه چیزی کم بود!

وقتی از خودمون میپرسیدیم چجوری میشه آدم موفقی شد؟ هیچ جوابی توی ذهنمون نمیومد! انگار که هیچ چیزی نمیدونستیم! انگار که برای اولین بار بود کلمه موفقیت رو می شنیدیم!

پس اون همه کتابی که خوندیم، نکته برداری هایی که کردیم چی شدن؟

از خودمون میپرسیدم آیا من موفق هستم؟ و هیچ جوابی نداشتیم…

تا حالا شده از خودت بپرسی که اصلا موفقیت یعنی چی؟ به کی میگن موفق؟ اصلا کی تعیین میکنه به چی بگیم موفقیت؟

ما یه روز این سوالات رو از خودمون پرسیدیم، از خودمون پرسیدیم اصلا چرا باید موفق بشیم؟

با اینکه کلی کتاب از اساتید موفقیت مشهور خونده بودیم اما همیشه حس میکردیم یه حلقه گمشده توی زندگیمون هست که هنوز پیداش نکردیم، یه چیزی هست که توی این کتاب ها در موردش گفته نشده، یه چیز خیلی مهم تر که نمیدونستیم چیه!

وقتی سوالی رو میپرسی، حتما جواب ش رو پیدا میکنی.

ما به سمت کتاب های متفاوت تر، اساتید متفاوت تر و طرز تفکری قدرتمندتر و متفاوت تر هدایت شدیم!

ما حلقه گمشده رو پیدا کردیم:

ما فهمیدیم هرکتابی که میخوندیم، هر آموزشی که میدیدیم، هرچقدر هم یادداشت برمیداشتیم اما روحمون هنوز زندانی بود، به روح مون توجه نکرده بودیم و فهمیدیم چیز مهمی رو گم کردیم.

ما بهش میگیم خدا، شاید تو بگی شعور کیهانی، شاید بگی کائنات، شاید بگی خود برتر، شاید بگی انرژی منبع و هر اسمی که روش میذاری، مهم اینه که هردومون در مورد یه مفهوم داریم صحبت میکنیم:

نیرویی که همواره در درون ماست، همیشه هوامون رو داره، عاشق ماست، مارو همینجوری که هستیم دوست داره و بیشتر از ما، دوست داره که ما توی زندگی مون ثروتمند و شاد بشیم.

ما فهمیدیم برای ثروتمند شدن، برای موفق شدن در زندگی، برای اینکه به خواسته ها و آرزوهامون برسیم و برای اینکه زندگی معنادار و پر از نعمتی رو تجربه کنیم، باید روح مون رو پرورش بدیم و خودمون رو به نیروی قدرتمندی که داره این جهان رو هدایت میکنه، متصل کنیم. بقیه ش دیگه درست میشه، یا بهتره بگیم اون نیرو خودش، اونها رو درست میکنه.

تازه اون موقع هست که میفهمیم آدم های موفق و مشهور و محبوب وقتی از خدا حرف میزنن از چی حرف میزنن، چطوری خیال شون بابت آینده راحته و چطوری اینقدر شاد هستن و خودشون رو دوست دارن و همه چی واسشون به سادگی رقم میخوره و به هرچی میخوان میرسن؟

روح جوهره ای قدرتمند و هدفمنده.

روح مرکز شماست. روح بزرگ و عظیم است، بسیار عظیم.

هر ناوگان کشتی که در دریا حرکت میکنه، کشتی مادر داره. کشتی ای که میدونه همه اونای دیگه کجا میرن و جهت برای اون کشتی ها تعیین میکنه تا حرکت کنن. این به این معنی نیست که کشتی مادر تعیین میکنه که برای کدوم از کشتی های دیگه در ناوگان چه اتفاقی بیوفته! ممکنه در یکی از اون کشتی ها زندگی عمدتا خوشایند باشه، اما در کشتی دیگه ممکنه عمدتا خوشایند نباشه.

در زندگی، این کشتی مادر، روح ماست و ما، یکی از اون قایق های کوچکی هستیم که برای تجربه سعادت و خوشبختی در زندگی باید از کشتی مادر پیروی کنیم.

کشتی مادر میدونه که چرا شما در آب هستید، اما شاید شما همیشه اینو ندونید. کشتی مادر میدونه چرا شما با طوفان مواجه میشید، باید هم جهت با کشتی مادر باشید.

بخشی از صحبت های گری زوکاوو در مصاحبه اپراوینفری، یکی از سخنرانی هایی که به رایگان بعد از عضویت ویژه به آن دسترسی خواهید داشت.

اینها تنها برخی از اساتیدی هستن که توی آکادمی زندگی معنوی میتونی محتواشون رو باکیفیت بالا داشته باشی:

تی دی جیکس: جیکس، یک اسقف اعظم در آمریکا است. او از برترین سخنرانان انگیزشی – مذهبی جهان است. جالبه بدونید که جیکس دارای لکنت زبان بوده و به همین علت آدم های زیادی بهش گفته بودن که تو نمیتونی سخنران مذهبی بشی! حالا او مقابل ده ها هزار نفر سخنرانی میکند.

اینکی جانسون: در تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۷ یک بازی فوتبال در ورزشگاه دینامو شروع شد. برای اینکی جانسون، این بازی، همه چیز را تغییر داد. یک بازی و مبارزه روزمره تبدیل به یک جراحت و آسیب دیدگی خطرناک شد و از آن زمان، هیچ چیز برای اینکی جانسون و اطرافیانش مثل سابق نشد. او در این بازی دست راست خود را برای همیشه از دست داد.

این ویدیوش رو گوش کن تا بهتر اینکی رو بشناسی

این ویدیو بخشی از محصول “چگونه در سختی زندگی پیروز شویم” از اینکی جانسون هست که هم میتونید بصورت جداگانه آن را از بخش فروشگاه تهیه کنید و هم اینکه بلافاصله بعد از اینکه بعنوان عضو ویژه مثل خورشید ثبت نام کردید، بصورت رایگان بهش دسترسی پیدا میکنید.

لوییز ال هی: لوییز، از بزرگترین سخنرانان انگیزشی و خودیاری جهان بود. وقتی که فقط ۵ سال داشت توسط همسایه شان مورد تجاوز قرار گرفت! پدرش به شدت فرد خشنی بود و همواره او را آزار و اذیت میکرد… در ۱۵ سالگی حامله شد! و به همین علت دبیرستان را ترک کرد و در ۱۶ سالگی فرزندش را بدنیا آورد. چند سال بعد با تاجر ثروتمند بزرگی ازدواج کرد و ۱۴ سال بعد از ازدواج، از یکدیگر طلاق گرفتند. لوییز از دل تمام این سختی ها، توانست معنا و حکمت آنها را درک کند و کتاب های مهمی بنویسد که برای بسیاری از افراد بزرگ دنیا، بسیار تاثیرگذار بودند. او در کلیسای علوم مذهبی تحصیل کرد و از آن به بعد توانست به افراد زیادی کمک کند تا حتی بیماری های جسمی شان را نیز درمان کنند.

بیلی گراهام: او از بزرگترین، مشهورترین و محبوب ترین سخنرانان معنوی جهان بود. او از تحسین برانگیزترین مردان معاصر بود. از جمله بحث‌انگیزترین تصمیماتی که او در این خصوص گرفت این بود که در سال ۱۹۵۷ در برنامه «پیکار بزرگ» خود در نیویورک، مارتین لوتر کینگ را به روی سکو دعوت کرد.

گری زوکاو: استاد زوکاو یکی از مورد احترام ترین معلم های معنوی جهان است. کتاب های او ۴ بار متوالی عنوان پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز را گرفتند! تا بحال از او بیشتر از ۳۰ مرتبه برای حضور و سخنرانی در برنامه های اپرا وینفری دعوت شده. اولین کتاب او، بعنوان کتاب سال امریکا انتخاب شد. او یکی از بزرگترین مربیانی است که به شما کمک میکند چطور آرامش داشته باشید، شاد باشید، او به شما یاد میدهد روح تان را بشناسید و به کشتی مادر متصل شوید، متوجه میشوید که همه اتفاقات زندگی شما به دلیل مشخص و طبق یک نظم اتفاق می افتند، چطور زمانیکه غم از دست دادن داریم خودمان را آرام کنیم؟

اپرا وینفری:  اپرا وینفری ثروتمندترین افریقا امریکایی قرن بیستم است! و بزرگترین خیر و نیکوکار رنگین پوست در تاریخ امریکاست و برای مدت، تنها سیاه پوست میلیاردر جهان بود.او جزو ۵۰ فرد قدرتمند جهان است. اما او قبل از رسیدن به این افتخارات، در ۹ سالگی ش مورد تجاوز قرار گرفت! و بعد از آن هم چندین بار مورد سواستفاده جنسی قرار گرفت… او اعتراف کرده که در آن زمان از درد درونی بسیاری رنج میبرد. در پی آزارهای جنسی، در ۱۴ سالگی باردار شد ولی بچه خودش را مُرده بدنیا اورد. مرگ فرزند بعد از آن همه درد و رنج، ضربه شدیدتری به او زد اما با خود عهد کرد تا زندگی ش را تغییر دهد. موفقیت های او از ۱۷ سالگی ش شروع شد و در نهایت، بزرگترین و مشهورترین شوی تاریخ را ساخت، شوی اپرا. اپرا بهترین فردی است که میتواند به شما کمک کند تا شادی را بدست اورید، تا قدرت خلق لحظات و اتفاقات زندگی تان را بعهده بگیرید.

و همچنین کتاب‌های نایاب و فوق‌العاده که میتونی بعد از تهیه اشتراک، به این‌ها و محتواهای جدید دیگه دسترسی کامل داشته باشی

 

برای اینکه مطمئن بشی این آکادمی چقدر واسه تو مهم و حیاتی ست به جواب این سوالات فکر کن:

آیا واقعا مطمئن هستی که تا ۵ سال اینده، موفق میشوی؟

چقدر مطمئن هستی که همه چیز رو برای موفق شدن میدونی؟

آیا میتونی خودت رو الگوی مناسبی برای فرزندانت بدونی؟

آیا از شغل ت لذت میبری؟

آیا از زندگی ت لذت میبری؟

آیا از فکر کردن به اینده هراسان و نگران میشوی؟

آیا قادری برای همسر یا فرزند یا خانواده و دوستانت، هدیه ای ارزشمند بخری یا در حسرت انی؟

به زندگی ت نگاه کن و ببین آیا در مسیر کشتی مادر هستی؟

آیا واقعا مطمئن هستی که راه رسیدن به هر خواسته ای رو بلدی؟

آیا میدونی آدم هایی که درآمد ماهانه آنها بیش از ۵۰۰ میلیون در ماه است، چه کارهایی انجام میدهند؟

آیا میدونی اونها چطوری میفهمن کارهایی که میخوان انجام بدن به نفع شون یا به ضرر شون؟

چقدر میتونی خودت رو ادم شادی بدونی؟

چقدر آرامش داری؟ آیا میتونی در سختی ها و رنج های زندگی، به دنبال گنج های معنا باشی؟

ما خیلی خوب میدونیم:

خیلی خوب میدونیم که میخوای تغییر کنی، میخوای یه جور دیگه زندگی کنی، میخوای روحت رو شفا بدی، میخوای درد و رنج‌هات تموم بشه.

خیلی خوب میدونیم که دنبال زندگی شادی هستی که در اون آرامش داری و از زنده بودنت و زندگی کردنت، لذت میبری و خوشحالی

خیلی خوب میدونیم میخوای به خواست هات برسی، به آرزوها و خواسته هایی که نمیتونی فراموش شون کنی و نباید هم فراموش شون کنی

برای همین هست که این آکادمی رو آماده کردیم. تک تک مقالات و محتواها، سمینارها و ویدیوها و کتاب هایی که از معنوی‌ترین انسان های معاصر در جهان رو با عشق آماده کردیم تا بتونی توی تک تک لحظات زندگی ت به آکادمی ت سر بزنی و از محتواها استفاده کنی:

  • وقتی که میخوای معنی شادی رو بفهمی
  • وقتی که بدنبال آرامش هستی
  • وقتی که میخوای رابطه ت با خدا رو محکم تر کنی
  • کنترل احساس هات رو بدست بگیری و اگه احساس بدی مثل حسرت و پشیمونی بهت دست داد یا خشمگین شدی یا حسودی کردی، بتونی سریع مدیریتش کنی و از این احساس استفاده کنی تا قوی تر بشی و انگیزه بگیری برای حرکت کردن
  • یادبگیری که چطور به خودت احترام بذاری و خودت رو دوست داشته باشی
  • چطور روزانه زمانی رو برای ارتباط و راز و نیاز با خدا اختصاص بدی؟
  • چطور براحتی هر مشکل و مسئله ای رو در زندگیت حل کنی و بشی استاد حل مسئله در زندگیت
  • محتوای ما بهت کمک میکنه تا با تمام قلبت این رو باور کنی که خداوند، عاشق تو هست

اینجا، جایی هست که تو یادمیگیری چطور با تنها نیروی برتر و قدرتمند جهان ارتباط برقرار کنی، عاشقش باشی و هروقت هرچیزی که ازش خواستی رو براحتی بدست بیاری.

با سرمایه گذاری مبلغ ۵۹ هزارتومان بر روی خودت، عضو ویژه آکادمی زندگی معنوی گروه مثل خورشید شو


داستان این آکادمی رو کامل تر بخون
 
اشتراک آکادمی عشق، ازدواج

چطور میتوان رابطه عاشقانه‌ی پایدار و موفق داشت؟

مطمئنی که میتونی تفاوت بین عشق واقعی با هوس رو تشخیص بدی؟
چطور عشق رو حفظ کنیم؟ و توی رابطه مون عاشق بمونیم؟
ازدواج های شاد و موفق چجوری هستن؟ و چطور یک متاهل شاد باشیم؟

عشق واقعی؛ تو برای تجربه عشق خلق شدی
باید برای این تجربه آماده بشی، باید یادبگیری چطور یک رابطه عاشقانه شاد و دلخواه رو خلق کنی واسه خودت.
آیا میتونی تشخیص بدی که چه کسی واقعا عاشقت هست؟ یا چطوری عشق واقعی رو تجربه کنی؟
چطور از پیمان ازدواج ت تا آخر عمر با همسر عزیزت مراقبت کنی؟
این چیزی هست که نه توی دانشگاه و نه حتی توی خونواده هامون به ما آموزش ندادن


و همین ناآگاه بودن ما باعث میشه تا درگیر یک رابطه سرد بشیم و روز به روز تحقیر بشیم و در نهایت، توسط فرد مقابل ترک بشیم و احساس غم و پوچی سراغ مون بیاد! جدایی عاطفی، تاریک ترین نقطه زندگی هر انسانی است.
اما خداوند، شما را آفریده تا رابطه زیبا رو تجربه کنید. خداوند شما را آفریده تا خوشبخت باشید.
هدف ما از خلق شدن، تجربه رابطه یی هست که روز به روز باعث شادی ما و رشد و پیشرفت مون بشه.
رابطه ای که هر روزش پر از خاطراتی عاشقانه و جذاب باشه.
این رو مطمئن باش که تو لایق این رابطه هستی.
تو میتونی رابطه ای رو تجربه کنی که هردو نفرتون، بدون وابستگی، عاشق هم هستین و همدیگه رو دوست دارین
میتونی رابطه ای رو تجربه کنی که هردونفرتون به همدیگه اعتماد دارید و آزاد هستید
میتونی رابطه ای رو تجربه کنی که هر روز هیجان انگیز تر میشه و بیشتر از روز قبل لذت میبری
میتونی رابطه ای رو تجربه کنی که روز به روز بیشتر عاشق همدیگه میشین

فقط کافیه که بدونی چجوری این جنس رابطه رو برای خودت بسازی و خلق ش کنی
وقتی هزاران نفر تونستن، تو هم میتونی

محتوای این آکادمی به تو کمک میکنه تا:

• رابطه دونفره صمیمی،سراسر عشق و احترام، شادی و رشد رو با همسری دلنشین تجربه کنی
• همسری داشته باشی که در زندگی مشوق و حامی تو باشد
اگر متأهل نیستی بهترین زمان برای دریافت آموزش‌هایی درباره ازدواج، پیش از ازدواج است.
با یادگیری محتوای این آکادمی از این ضررها جلوگیری میکنی:
• پشیمانی بعد از ازدواج یا طلاق گرفتن
• درگیر شدن در رابطه ای پر از خشم، نفرت، کینه و تحقیر شدن مداوم
• از دست دادن آزادی و تحت کنترل بودن همسری شکاک
• احساس پوچی و غصه داشتن بعد از ادواج
• رد کردن و از دست دادن فرصت های مناسب و درگیر شدن در رابطه های بد
• گرفتن تصمیم عجولانه در ازدواج
• ندونستن ارزش و اهمیت خودت و درگیر هر رابطه ای شدن و باهرکسی رابطه برقرار کردن

 

برخی از سوالاتی که پاسخ شون رو در این آکادمی بدست میاری:

• چطور بدونم همسر مناسب من کیست؟
• چطور نیمه گمشده خود را پیدا کنم؟
• چطور رابطه زیبایی رو خلق کنم؟
• عشق واقعی چیست؟
• از کجا بفهمم همسر یا دوستم، واقعا عاشق من است؟
• چطور در رابطه و زندگی مشترکم، به آرامش برسم؟
• چه کسی را برای زندگی مشترکم انتخاب کنم؟
• چه زمانی باید ازدواج کنم؟
محتوای آکادمی عشق باعث میشه تا شادی رو پیدا کنی و از زندگی ت لذت ببری.
با اطمینان متوجه بشی که همسر آینده ت چه شخصیتی باید داشته باشه و میدونی که چطور باید متوجه بشی که فرد مقابل ت، آیا این شخصیت رو داره؟
محتوای آکادمی عشق قراره به تو کمک کنه تا هرگز درگیر رابطه ای نشی که بعد از مدتی، از بودن در این رابطه احساس پشیمونی کنی و دائم خودت رو تخریب کنی و به خودت بگی: چرا وارد رابطه شدم؟ چرا بهش اعتماد کردم؟ و بجای ایجاد احساس عشق، مهر و محبت و شادی، روز به روز در درون زیبات احساس خشم و نفرت، کینه و غم و غصه رو پرورش بدی و روز به روز افسرده تر بشی.
تو لایق عشق حقیقی هستی
عشقی که به تو، احساس ارزشمند بودن بده، باعث بشه روز به روز از صمیم قلبت احساس شادی کنی، عشقی که تو رو آزاد میذاره و هرگز نمیخواد که کنترلت کنه و بهت بگه که چیکار کنی و چیکار نکنی!
تو لایق عشقی هستی که باعث بشه روز به روز در زندگی ت رشد کنی، لایق همسری هستی که حامی تو باشه و همیشه حمایتت کنه تا به سمت رویاها و هدف هات بری.
رابطه ای که هرچی ازش بگذره، به خودت افتخار کنی برای داشتن و ساختن این رابطه پر از عشق و صمیمیت و شادی.
تو باید این آگاهی ها رو کسب کنی تا بتونی رابطه فوق العاده ای از این جنس رو برای خودت بسازی، چون رابطه خوب ساختنی است نه شانسی!

اگر هنوز ازدواج نکردی و

• نمیدونی چطور آدم مناسب و نیمه گمشده خودت رو پیدا کنی تا بتونی زندگی زیبایی رو با همدیگه داشته باشین
• نمیدونی از کجا بفهمی شریکت واقعا عاشق تو هست؟
• نمیدونی باید با چه آدمی ازدواج کنی؟ و چه شخصیتی باید نیمه گمشده تو داشته باشه و دنبال این هستی که بفهمی همسر آینده ت چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟
• نمیدونی از رابطه مشترک و رابطه، چی میخوای و چه هدف مهمی رو باید در رابطه دنبال کنی
• باید چگونه باشی تا در رابطه ت، شریک و همسرت برای تو ارزش و احترام قائل باشه

و حتی اگر ازدواج کردی و

• نمیدونی چطور باید رابطه ت رو زیباتر کنی؟
• چطور بفهمی همسرت واقعا عاشق تو هست؟
• چطور رابطه ت رو بهبود بدی تا روز به روز شادتر باشی در کنار همسرت
• چطور برای خودت و همسرت آرامش رو در رابطه ایجاد کنی
• چطور از رفتارهای همسرت لذت ببری و همونی باشه که دوست داری
ما مثل خورشیدی ها، خودمون متعهد میدونیم تا به تک تک اعضای ویژه مون با تولید محتوای اختصاصی و باکیفیت فوق العاده، ارائه سمینارها و کتاب ها و وبینارهای افراد موفقی که رابطه های رویایی برای خودشون ساختن و راز رابطه هاشون رو میگن، کمک کنیم تا اعضای عزیزمون هم بتونن این جنس رابطه ها رو برای خودشون بسازن و با شادی و ارزشمندی زندگی کنن و تو میتونی همین الان تصمیم بگیری که به جمع اعضای ویژه ما بپیوندی و با خوندن مقالات فوق العاده ما، تغییراتت رو از همین الان شروع کنی.
دقیقا بعد از خوندن این مقالات هست که متوجه احساس آرامش و عشق درونی ای که تا حالا تجربه ش نکرده بودی میشی، احساسی که تو رو به سمت خواسته هات و رابطه رویایی که توی ذهنت هر روز تجسم ش میکنی، هدایت میکنه.
ما در کنار تو هستیم تا با تلاش و همت خودت، مسیر رسیدن به خواسته ت رو سریعتر و لذت بخش تر کنیم.
آیا دوست داری در این مسیر کنار ما و هزاران اعضای ویژه ای که هر روز دارن به رابطه رویایی شون نزدیک تر میشن، باشی؟
چه احساسی خواهی داشت اگه یه روز پسرت بهت بگه مامان/بابا تو الگوی زندگی منی؟
چقدر به خودت افتخار میکنی و خوشحال میشی اگه یه روز دخترت بیاد بوست کنه و بهت بگه مامان/بابا تو قهرمان زندگی منی؟
چه احساسی داری اگه یه روز همسرت بغل ت کنه و بهت بگه تو بهترین انتخاب تمام عمر من هستی؟
تو چه مسیری رو میخوای توی زندگی ت بری؟ خوشبختی و سعادت یا فقر و فلاکت؟
مطمئنا خوشبختی، همه مردم میگن خوشبختی اما…
اما همه شجاعت حرکت کردن به سوی موفقیت رو ندارن!
همه حاضر نیستن بهای موفقیت رو بپردازن

با این آکادمی بیشتر آشنا شو
اشتراک آکادمی طلایی

اشتراک ویژه طلایی مثل خورشید، تمام محتواهای فوق العاده و ناب هر دو آکادمی ؛ “آکادمی زندگی معنوی” و “آکادمی عشق ازدواج” رو به مدت ۱۲ ماه شامل میشه. هم به محتواهایی که در حال حاضر هست میتونی دسترسی کامل داشته باشی و هم محتواهای جدیدی که به زودی در آکادمی‌ها قرار میدیم.

دلیل ایجاد این اشتراک این بود که ما میخوایم نتایج واقعی بگیری و مهم ترین نکته در یادگیری، تکرار و تکرار است. برای اینکه نتایج زندگی مون تغییر کنه باید به خودمون تعهد بدیم که هر روز و همیشه روی خودمون کار کنیم، برای همین ما تصمیم گرفتیم تا یک اشتراک ویژه شامل هر دو آکادمی محبوب مون رو ایجاد کنیم و قیمتش رو اقتصادی تر درنظر بگیریم تا دوستانی که میخوان در هر دو جنبه نتایج بزرگی بگیرن، از این اشتراک بتونن استفاده کنن و مدت زمان اون رو هم یکسال درنظر گرفتیم.

یکسال، ۳۶۵ روز، ۸ هزار و ۷۶۰ ساعت میتونی از تک تک محتوای فوق العاده هردو آکادمی عشق و معنوی استفاده کنی.

یکی از کتاب هایی که مترجم ما ترجمه کرده، کتاب الطاف خداوند در تاریکی است که شما میتوانید نظرات خوانندگان این کتاب را در سایت کتابراه هم مطالعه کنید.(کلیک کنید)

در زیر، نظرات برخی دوستان رو مشاهده میکنید:

اشتراک طلایی یکساله ست و تمامی محتواهای ویژه (کتاب، سمینار و وبینار هر دو آکادمی دیگه هم) در این اشتراک طلایی هست اما اون دو اشتراک هر کدوم شش ماهه هستن و محتواهای آکادمی زندگی معنوی از آکادمی عشق ازدواج جدا هست

خیر، اعتبار شما به صورت روزانه درحال شمارش است و امکان فریز کردن یا متوقف کردن این شمارش نیست.

خیر. اجازه بدین اشتراکتون تمام بشه و مجددا شارژ کنید.

خیر. تمدید نکنید و تا روز آخر از اشتراکتون استفاده کنید و بعد از اون تمدید کنید.

چون محتواها (کتاب، سمینار و وبینار) هستند و باید با وسواس زیادی ترجمه و تدوین بشن هفتگی محتوا بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

شماره تماس پشتیبانی فقط تلگرام و واتس آپ پیام بدین. خیلی ضروری و فوری تماس بگیرید

۰۹۰۱۱۵۰۸۴۱۷

Open chat
سلام. سوالی داری؟
سلام!
پشتیبانی سایت مثل خورشید همیشه در دسترس است!
اگر در مورد تهیه اشتراک یا محصولات
سوالی داری در خدمت شما هستیم؟!