مثل خورشید همیشه در دسترس شماست

سایت مثل خورشید بهترین پنل رشد شخصی و معنوی با موضوع خودسازی، خودآگاهی و مدیریت رابطه است.

با تهیه اشترک ویژه و دسترسی به کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی مثل خورشید، زندگی خود را ارتقا دهید.

اشتراک ویژه مثل خورشید به شما امکان دسترسی به بیش از 30 کتاب و دوره آموزشی را میده. با کمترین هزینه سالانه یا ماهیانه. با این انتخاب، شما خرد و ایده‌های تحول آفرین زندگی رو کشف خواهید کرد. با بهترین اساتید جهان آشنا میشید و آموزش می‌ببینید. کتاب‌هاشون رو بخونید، سمینارهاشون رو ببینید و نتایج شگفت انگیز رو مشاهده کنید. بهتره یک سری به آمار محتوای سایت بزنیم تا شما بدونید قراره با دریافت اشتراک ویژه به چه محتواهایی دسترسی داشته باشید.

دسترسی و دانلود تمامی محتواها , مخصوص کاربران ویژه سایت و فقط با یک بار سرمایه گذاری

اساتید شما

با چنین اساتیدی هرگز خواهان فارغ التحصیل شدن نخواهید بود. مثل خورشید بهترین معلمان جهان را در اختیارتان قرار میدهد. چه راه حلی خلاقانه برای حل مسئله باشد، چه هوش عاطفی باشد چه سواد انسانی باشد و چه آمادگی شغلی باشد، ما به دنبال برترین مربیان در جهان هستیم و آنها را وارد اکوسیستم خود میکنیم تا شما همواره بهترین ها را در این زمینه بیاموزید.

نتایجی که بدست می‌آورید

بهترین آموزش جهان در زمینه رشد شخصی و معنوی در دستت هست.

آنچه بدست می‌آوری

سوالات متداول

خیر. تمامی کتابها، سمینارها و وبینارهای اساتید برتر جهان را می توانید بصورت تکی تهیه کنید. اما اگر میخواهید به همه آنها دسترسی کامل داشته باشید بهتر است اشتراک ویژه تهیه کنید. توجه داشته باشید که دورههای آموزشی در اشتراک ویژه قرار نگرفته است. فقط کتابها، سمینارها و وبینارها در بخش اشتراک ویژه موجود است
تفاوتی در محدودیت و محتوا وجود ندارد . فقط زمان دسترسی شما مشخص می شود . خرید اشتراک با زمان بیشتر از نظر هزینه دارای تخفیف ویژه است ، همچنین چون دوره ها به مرور به سایت اضافه می شود در طولانی مدت شما به محتوای بیشتر و جدیدتری دسترسی خواهید داشت . بنابراین اگر مایل هستید مدت طولانی در کنار ما باشید خرید اشتراک با مدت طولانی تر به نفع شما خواهد بود. همچنین این را در نظر داشته باشید که کتاب ها و سمینارهایی که در این سایت قرار دارد در هیچ سایت دیگری موجود نیست.
تمامی محتوای قرار گرفته در سایت کامال اختصاصی هستند و شما اجازه انتشار و یا فروش مجدد آنها را ندارید. در صورت رعایت نکردن این قوانین ابتدا حساب کاربری فرد مسدود شده و با فرد متخلف مطابق قوانین کپی رایت برخورد خواهد شد. استفاده از محتوای سایت فقط برای خریدار اشتراک و خانواده درجه اول وی مجاز بوده و انتشار آن از نظر شرعی حرام است و پیگرد قانونی دارد.
اگر 7 روز یا 3 روز یا چند روز از اشتراک شما باقی مانده باشد و شما اشتراک سه ماهه یا شش ماهه یا یکساله خریداری کنید در واقع تاریخ انقضای شما از امروز تا سه ماه دیگر ثبت می شود و اعمال 7 روز باقی مانده سوخت می شود.
از تمامی راههای ارتباطی زیر میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید :
واتس آپ و تلگرام: ۰۹۰۱۱۵۰۸۴۱۷
دایرکت اینستاگرام: meslekhorshid_com
ایمیل: meslekhorshid@yahoo.com