بسیاری از افراد، کتاب‌های زیادی در زمینه رشد فردی، موفقیت و ثروتمند شدن مطالعه می‌کنند، در سمینارها و وبینارهای مختلف شرکت می‌کنند، دعا می‌کنند و مراقبه و مدیتیشن انجام می‌دهند اما هنوز به خواسته خود نرسیده‌اند.

مسئله‌ و مشکلی که این افراد دارند این است که علت موفقیت را در خارج از خود می‌جویند. علت موفقیت همواره در درون آن فردی است که موفق می‌شود. خواهید دید که این نظریه بدون شک درست است، چون اگر علت موفقیت در قوانین طبیعت بود یعنی در خارج از فرد موفق، پس همه‌ی افرادی که در وضعیت یکسانی قرار داشتند، می‌بایست موفق می‌شدند. می‌بینیم که افرادی که محیط‌شان عملا یکسان است و در همسایگی و مجاورت هم زندگی می‌کنند، همه‌ی سطوح موفقیت و شکست را به ما نشان می‌دهند بنابراین به این درک و آگاهی می‌رسیم که علت موفقیت باید در درون فرد باشد نه هیچ جای دیگر.

علت موفقیت، قدرتی در درون‌تان است. شما این توانایی را دارید که هر قدرتی را در حد نامحدودی رشد و گسترش دهید زیرا برای رشد فکر و روح، هیچ پایانی وجود ندارد. شما می‌توانید قابلیت‌های این قدرت را به طور نامحدودی افزایش دهید و بنابراین می‌توانید آن را آنقدر قوی کنید که هر کاری بخواهید، انجام دهید و هر چه بخواهید، بدست آورید.

این کتاب به شما کمک می کند تا قدرت درون خود را بشناسید و با او همسو شوید. اینکه این چیز چیست و چگونه می‌توان آن را پرورش داد، به طور کامل در این کتاب توضیح داده خواهد شد. پذیرش اینکه این قدرت در درون خودتان وجود دارد، همه چیز را تغییر می‌دهد. استعدادهای ذهن انسان، ابزارهایی هستند که با آن می‌توان به موفقیت رسید و بکارگیری درست این ابزارها در شغل یا در کسب و کارتان باعث می‌شود آن را با موفقیت به انجام رسانید و آنچه می‌خواهید را بدست آورید.

این کتاب، سیر و سیاحت به یاد آوردن جایی است که قدرت واقعی شما در آن پنهان شده است. در فرد موفق چیزی وجود دارد که او را قادر می‌سازد تا از استعدادهایش با موفقیت استفاده کند و این چیز را همه‌ی افراد موفق باید پرورش دهند. سؤال این است: این چه چیزی است؟

نام کتاب: چگونه آنچه را می‌خواهید بدست آورید
نویسنده: والاس دی واتلز
تعداد فصول: ۴ فصل
ترجمه: تیم ترجمه مثل خورشید

فصل ۱: بدست آوردن چیزی که خواهانش هستید
فصل ۲: استعدادهای ذهن انسان
فصل ۳: چگونه از آنچه که در حال حاضر دارید، سازنده‌ترین استفاده را بکنید
فصل ۴: انرژی خود را برای آنچه که ندارید از دست ندهید

دانلود تمام فصول کتاب (۴۱ صفحه)

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید