روز خود را با خداوند شروع کنید

0
145
شروع کنید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

 

صبح‌هاتون رو چطور شروع میکنید؟ آیا با این قصد و نیت به رختخواب میرید که صبح بیدار بشید و اوقاتی رو با خداوند سپری کنید؟ اما بعد که زنگ هشدار به صدا درمیاد اونو خاموش میکنید و دوباره چرت میزنید، همینطور دوباره چرت میزنید و چرت میزنید و بعد مدت زمانی طولانی توی رختخواب دراز میکشید و خب البته بعدش هم بلند میشید،

حالا دیگه هیچ وقتی برای هیچ کاری ندارید، عصبی هستید و عجله دارید و خب این شما رو بدخلق میکنه. میدونید، باید اوقاتی رو با خداوند سپری کنید.

شما این کار رو انجام ندادین و اساسا تمام روزتون کابوس میشه، تنها چیزی که میتونم بهتون بگم اینه که اگه با خدا وقت نگذرونید، پس قراره هر روز پشت سر هم بدبیاری داشته باشید، یکی بعد از دیگری، یکی بعد از دیگری یکی بعد از دیگری، یکی بعد از دیگری.

شگفت‌انگیزه که وقتی اول کمی از وقت‌تون رو به خداوند اختصاص میدین، چه اتفاقی میفته و من باور دارم که این وقتی رو که با خداوند سپری کردین اونقدر براتون سودمند و پرثمر خواهد بود که بعد از اون شروع میکنید به گذاشتن وقت بیشتر برای خدا.

خداوند میتونه چیزهایی رو ببینه که شما نمیتونید ببینید. اون افراد درستی رو میشناسه که باید در زندگی شما باشن. اون میدونه که خطر کجاست. پایان راه کجاست. خدای ما میدونه که چگونه شما رو به سمت سرنوشت‌تون هدایت و پرتاب کنه. شما برتری و مزیت دارید.

اگر برای تشکر و قدردانی از خداوند وقت بذارید، و بگین: « خدایا، امروز بهت احتیاج دارم. من رو هدایت و رهبری کن. من رو در مسیر درست نگهدار. » نه تنها روزتون بهتر خواهد شد بلکه خداوند شما رو از اشتباهات حفظ میکنه.

وقتی که صبح‌ها بیدار میشید، بگین: «خدایا ممنونم از فیض و رحمتت، ممنونم ازت بخاطر درک و شعور، ممنونم ازت بخاطر خِرد و حکمت، ممنونم ازت بخاطر پدر و مادر، ممنونم ازت بخاطر مهربونی، ممنونم ازت بخاطر تواضع و فروتنی، ممنونم ازت بخاطر آرامش، ممنونم ازت بخاطر موفقیت و کامیابی.»

بی‌نهایت سپاسگزار باشید بخاطر آنچه که از قبل از آن شماست. اشتیاق حقیقی در دل برای هر چیز خوب، گواهی خدا برای شماست که اون رو پیشاپیش براتون فرستاده تا نشون بده که آن چیز از قبل از آن شماست.

پس ادعای اون رو داشته باشید، برای بدست آوردنش سخت کار کنید.  وقتی که بدستش آوردین، دستت‌تون رو دراز کنید، یک نفر دیگه رو بالا بکشید. یاد بگیر و یاد بده. فقط آرزو نکنید که زندگی‌تون رو بسازید، آرزو نکنید که تفاوتی ایجاد کنید،

میدونید، حتی یک روزتون رو هم هدر ندین. میدونید، همونطور که سن‌تون بیشتر میشه یه جور متفاوت به وقت و زمان فکر میکنید.

فکر میکنم وقتی که در دهه‌ی بیست عمرتون هستید یا شاید حتی دهه‌ی سی، شاید حتی دهه‌ی چهل؛ میدونید، اون موقع خیلی به زمان فکر نمیکنید اما همین چند سال پیش این برای من اتفاق افتاد که با خودم گفتم دو سوم از عمرم تموم شد. من خیلی بیشتر به ارزش زمان آگاه شدم.

 و چقدر جاهلانه و نابخردانه است که وقتمون و روزمون رو تلف کنیم. میدونید یه چیز واقعا جالب در مورد زمان و وقت وجود داره. همه‌ی ما در یک روز یه میزان مشخصی از زمان رو در اختیار داریم، هر روز 24 ساعت.

بعضی از مردم بسیار بسیار مثمر ثمر و سودمند و مؤثر هستند و بعضی دیگه هر روز فقط وقت‌شون رو تلف میکنن. روز به روز. این یه انتخابه که میتونیم داشته باشیم اما یک چیزی در مورد وقت و زمان وجود داره. روزی که تموم شد و رفت دیگه هرگز برنمیگرده. 

بنابراین، چقدر هر روز از عمرتون رو تلف میکنید و به بطالت میگذرونید. من فکر میکنم هر روز باید جوری زندگی کنیم که انگار این آخرین روز عمرمونه و اون رو مطلقا به کامل‌ترین شکلی که میتونیم، زندگی کنیم.

روز خود را با خداوند شروع کنید (15 دانلود ها)

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را وارد کنید

پنج − دو =