رابطه

دانلود ویدئو

روابط سخت هستند. همه این را می دانند. اکثر مردم فکر می کنند که رابطه بخاطر پول، رابطه جنسی، بچه‌ها، کار یا کسی که هزینه‌ها رو تقبل کنه، هست. بعضی از مردم فکر می‌کنند بخاطر این هست که ما برای همدیگر مناسب نیستیم یا به اندازه کافی تفاهم نداریم.

استن تاتکین، بنیانگذار موسسه آموزشی PACT و توسعه دهنده PACT_A رویکرد زیست‌شناسی روان در درمان زوجین است. چگونگی درک نوروبیولوژی و سبک دلبستگی میتواند به شما کمک کند که جفت ایده‌آل خود را پیدا کنید.چگونگی درک مغز سریک زندگی و سبک دلبستگی میتواند به شما کمک کند تا اختلال را از بین ببرید و یک رابطه امن برقرار کنید.

ببینید! موضوع، فقط شما یا آن آقا یا آن خانم نیستید. در واقع در این دنیا هیچ چیز دشوارتر از طرف مقابلتون نیست. درموردش فکر کنید.

همه ما پیچیده و دشوار هستیم، ما وارد هر رابطه ای که می‌شویم انتظار داریم که همه چیز آسان باشد. اما ما با، بیش از حد روابط حل نشده از روابط گذشته‌مان وارد رابطه جدیدی می‌شویم. میان عشق و کار، عشق بسیار پیچیده‌تر و چالش‌برانگیزتر است. بسیاری از آن، مربوط به رفلکس‌های سلسله اعصاب زیستی خودکار ما است.

خب اجازه بدین توضیح بدم.

استن تاتکین روانشناس، پزشک و درمانگر روابط بین زوجین است. در این ویدئو می بینید که چگونه استن تاتکین، روابط را از طریق نئوکورتکس در نواحی قشر مخ تشریح می کند و نام آن را سفیران شما می‎‌نامد.

حالا شما عاشق کسی می‌شوید و مغز شما دوباره روشن می‌شود و می‌خواهید همه چیز را درباره او بدانید.

در این صورت عملکرد مغز شما چگونه است؟

دیدن این ویدئوی جالب را از دست ندهید.

برای دسترسی به این محتوا و تمامی محتواهای این آکادمی کافیه
در کمتر از 3 دقیقه کاربر ویژه مثل خورشید بشی!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code