عشق واقعی

عشق درست یا نادرست؟ مسئله این است !!
لورا دیوانه دَن بود، از همان روز اولی که دن را در رستورانی که خودش در آنجا کار میکرد ملاقات کرد لبخند دن نفس لورا را در سینه حبس می‌کرد. دَن پیش از آنکه به مأموریت کاری برود به دیدن لورا میرفت تا او برایش یک فنجان قهوه‌ی مخصوص لورا را بیاورد.
لورا پس از این همه انتظار برای یافتن فردی ایده‌آل و خوب، می‌بایست راضی و خوشنود می‌بود، اما چیزی ذهنش را مشغول کرده بود.  اگرچه دَن مردی عالی و با ایمان بود، اما لورا متوجه شده بود که مهم‌ترین کار را دن انجام نمی‌دهد یعنی ارتباط با خداوند. بلکه، اشتیاق او این بود که پول های زیادی دربیاورد تا حسابی تفریح کند.
من عاشق دن هستم و عاشق تفریح کردن، پس مشکل چیست؟ لورا با خودش فکر کرد. در حالی که دن از او دور بود، تصمیم گرفت با دقت بررسی کند تا ببیند انگیزه‌ی او برای دوست داشتن دَن چیست. اگرچه لورا از یافتن پاسخ این سؤال میترسید، اما از خداوند درخواست کرد تا حکمتی برای رابطه‌اش به او عطا کند.
می توانید داستان لورا را درک و تصدیق کنید؟
من می دانم که می توانم…..
اما چیزی ذهنم را به خود مشغول کرده بود که به من اجازه نمیداد به طور کامل به دَن متعهد شوم. آن چیز، روح هدایت‌گر الهی بود.
نویسنده این مقاله راندا استاپ؛ مادر، همسر، سخنران و نویسنده است. راندا به عنوان زنی که در زندگی زناشویی‌اش دچار هیچ پشیمانی و حسرتی نشده است، بیش از 20 سال است که به زنان دیگر کمک میکند تا بدون حسرت و پشیمانی زندگی کنند.  او از طریق شوخ طبعی و برقراری ارتباط صادقانه به زنان کمک می‌کند تا با استفاده از تدریس شفاهی از کلام خداوند، در زندگی پشیمانی نداشته باشند. راندا در برنامه های رادیویی،  در رویدادهای زنان  و کنوانسیون های بین المللی در سراسر کشور آمریکا صحبت می‌کند.

 

با ادامه مقاله با تیم مثل خورشید همراه باشید:
برایم بسیار جالب و اسرارآمیز بود که خالق آسمان و زمین، به کمک کردن به بندگانش در یافتن عشقی درست با کسی که آنها را به محبت و اعمال نیکو ترغیب کند، علاقمند است. گاهی کسی به محض اینکه خودش را تسلیم اراده‌ی پروردگار میکند، رابطه‌اش را براساس الهام و ادراکی که از خداوند دریافت میکند به هم میزند تا کسی را پیدا کند که از نظر خداوند برای او کامل و مناسب است.
میدانم، میدانم، فکر کردن درباره‌ی اینکه رابطه‌ای را با ذهن، دل و اراده‌ای باز، داشته باشید، ترسناک است. شاید با خود فکر کنید: «میدانم که او فرد کامل و مناسبی برایم نیست، اما میتوانم او را وقتی که ازدواج کردیم، تغییر دهم»
شاید به طرز نادرستی تحت تأثیر این دیدگاه باشید که خداوند همیشه میخواهد شما را خوشحال کند. اما اگر بدانید که تمایل خداوند این است که شما پاک و مطهر باشید، کلیدی خواهد بود برای اینکه شادی حقیقی را در زندگیتان داشته باشید. این فکر که «اگر با این شخصی که شیفته‌اش هستم، باقی زندگی‌ام را در شادی سپری خواهم کرد، پس خداوند مجبور است آن را به من بدهد»، بسیاری از مردم را وسوسه میکند.
پس حقیقت چیست؟ چگونه میتوانید متوجه شوید که کسی که جذب آن شده‌اید، عشقی درست است یا عشقی نادرست؟
خوشحالم که این سوال را پرسیدید. بیایید پنج راهی که به شما کمک می‌کند تا این موضوع را تشخیص دهید، بررسی کنیم:
راه اول: ابتدا خداوند را جستجو کنید
خیلی وسوسه کننده است که به شرایط زندگی خود نگاه کنید و سعی کنید که همسرتان را براساس مشاهدات خود انتخاب کنید. اما طبق آموزه‌ی پیامبران الهی، بهتر است که ابتدا ملکوت خداوند و درستکاری را جستجو کنید تا بدین ترتیب همه‌ی چیزهای مورد نیازتان را بدست آورید.
خداوند بهترین نعمت‌های خود را به کسانی عطا میکند که دل به جهان ابدی بسته‌اند نه به کسی که آنها را شاد و خوشبخت کند. بهترین ازدواج ها نصیب کسانی میشود که بدنبال چیزهای آسمانی هستند نه زمینی.

برای دسترسی به این محتوا و تمامی محتواهای این آکادمی کافیه
در کمتر از 3 دقیقه کاربر ویژه مثل خورشید بشی!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code