رسیدن به رویاها
[تعداد: 1   میانگین:  1/5]

ما ایمیل‌های زیادی از مردم دریافت می‌کنیم که برای ما می‌نویسند: “دارم صبر و تحملم را برای رسیدن به هدف و رویایم از دست می‌دهم. کار میکنم، تلاش و تقلا میکنم، اما این موانع شکسته نمیشوند. پولی بدست نمی‌آورم یا پیشرفتی نمی‌بینم و این موضوع من را اذیت می‌کند.”

وقتی که هدف و رویایی را دنبال می‌کنیم چنین چیزی برای همه‌ی ما اتفاق می‌افتد. اهداف و رؤیاها یک شبه بدست نمی‌آیند. چیزی به اسم موفقیت یک شبه وجود ندارد!!!

معمولا افراد بسیار زیادی هستند که بسیار بسیار صبور، سخت‌کوش و منظم بوده‌اند و به مسیرشان ادامه دادند تا بالاخره به چیزی که برایشان موفقیت محسوب میشده رسیدند. اما صبر شرط لازم و کافی نیست.

من برایتان چهار ایده دارم که مخصوصا اگر در دهه‌ی بیست یا سی زندگیتان هستید و می‌گویید:” آه خدای من، انگار قرار نیست این اتفاق هیچ‌وقت بیفته، دیگه ناامید شدم” این چهار ایده بسیار بدردتان میخورد.

بسیاری از دلسردی‌ها و ناامیدی‌های ما از این ناشی می‌شود که تلاش می‌کنیم فلان اتفاق خاص حتما بیفتد و روشی را در پیش می‌گیریم که فکر می‌کنیم با این روش این اتفاق ناگزیر رخ میدهد و بگذارید به شما یک چیزی را بگویم، من میدانم که بسیاری از افراد این کار را انجام دادند.

آنها سال‌ها و سال‌ها و سال‌ها با سخت‌کوشی کار میکنند تا رؤیاهایشان را متجلی کنند و حالا ظاهر بیرونی موفقیت را بدست آوردند. آنها خانه‌ی بزگتری خریدند، ماشین بزرگتر، قایق تفریحی، کشتی، تفریحات و گشت و گذارهای فوق‌العاده و رفاه را در تک تک ابعاد زندگی بدست آوردند اما شاد و خوشحال نیستند.

من فکر میکنم چهار چیز هست که واقعا به شما کمک می‌کند اگر درآن نقطه‌ای هستید که ما بودیم و با خودتون می‌گویید “من برای هدف و رؤیایم تلاش می‌کنم یا حتی به طور کامل به آن هدف متعهد شدم اما احساس موفقیت، شادی نمی‌کنم یا پیشرفت مهمی را احساس نمی‌کنم یا رفاهی که استحقاقش را دارماحساس نمی‌کنم.”

بنابراین چهار ایده‌ی مهم و بزرگ را که خودم برای رسیدن به آن اهداف یاد گرفتم را به شما می‌گویم.

برای دیدن وبینار کامل، اشتراک ویژه این آکادمی را تهیه کنید.

برای دسترسی به این محتوا و تمامی محتواهای این آکادمی کافیه در کمتر از 3 دقیقه کاربر ویژه مثل خورشید بشی!

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید