من و تو تا ابد – محافظت از ازدواج – قسمت سوم – فرانسیس چان

0
409
محافظت
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

محافظت از ازدواج

برای خواندن بخش دوم مقاله که از کتاب من و تو تا ابد نوشته فرانسیس چان گردآوری شده اینجا مراجعه کنید.

امروزه همه چیز متفاوت شده است. گناه کردن آسان‌تر و پذیرفته‌تر است. دو موضوع خاص به ذهن خطور میکند که هر دو برای ازدواج مرگبار هستند: فیلم‌ها و عکس‌های مستهجن و معاشقه‌های نامشروع.

زمانی که من بچه بودم، اگر مردی در فروشگاه میخواست مجله‌ی پلی بوی بخرد همه می‌فهمیدند که او یک فرد منحرف است. اما امروزه مردم میتوانند بی‌نهایت در گوشی‌های خود تصاویر و فیلم‌های مستهجن رو در خلوت خودشان ببیند و کسی هم از آن آگاه نمیشود و خیلی‌ها آن را انحراف نمیدانند بلکه یک هنجار و قاعده میدانند.

وقتی که بچه بودم اگر زنی در یک مکان عمومی با مردی رو در رو معاشقه میکرد مردم از دیدن او شرم میکردند و او را فاحشه و بی‌بند و بار میخواندند.

اما امروزه با وجود شبکه‌های اجتماعی و پیام‌های متنی، خانم‌ها و آقایان در خفا به هم نزدیک میشوند و اینگونه چیزها را امتحان میکنند. و اتفاقاتی که از این امور نشأت میگیرد و طلاق‌هایی که به دلیل این بی‌بند و باری‌ها رخ میدهند، پذیرفته‌تر میشوند.

اما چیزی هست که هرگز تغییر نمیکند. خداوند هنوز این چیزها را میبیند. خداوند هنوز هم از این بی بند و باری‌ها مانند همیشه، بیزار است.

حتی اگر اکثریت جامعه از شما حمایت کنند، خداوند هنوز هم این کار را نمیکند. خداوند هنوز هم بهانه‌هایی مانند «شوهرم به من توجهی نمیکند» یا «همسرم نیازهای من را برآورده نمیکند» را قبول نمیکند.

شیطان منبع صدایی است که میگوید: «این کار را بکن اشکالی ندارد»، حتی وقتی که این صداها متعلق به دوستان‌تان، مشاوران یا… باشد.

و پاسخی که در مقابل گناه داده میشود هنوز هم همان است: از خدا بترسید. عشق به خانواده‌تان همیشه برای محافظت از خانواده‌تان در مقابل نابکاری شما، کافی نیست. این آگاهی و دانشی ریشه‌دار و عمیق است که خداوند مراقب شماست تا شما را در طول آن وسوسه‌های شدید هدایت و رهبری کند.

به یاد داشته باشید: دشمنی وجود دارد که به دنبال

این محتوا قفل شده است!

برای نمایش محتوا ابتدا وارد سایت شوید.

با ما همراه باشید تا بخش بسیار جذاب از این کتاب را با هم مرور کنیم. بخش بعد، درباره “چیزهای زیادی در خطر از دست رفتن هستند” می‌باشد.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را وارد کنید

10 − هشت =