خرید اشتراک ویژه آکادمی انگیزشی، معنوی

تبریک!!! شما در حال خرید اشتراک ویژه آکادمی انگیزشی، معنوی هستید!

شما سطح اشتراک ویژه شش ماهه این آکادمی را انتخاب کرده‌اید.
قیمت برای اعضا ۷۰ هزار تومان برای ۶ ماه می‌باشد.
تاریخ انقضا اکانت شما بعد از ۱۸۰ روز می باشد.

جدیدترین و نایاب ترین کتاب ها، سمینارها، وبینارها و مقالات و کلیپ‌های اختصاصی در زمینه انگیزشی، معنوی

اعضای سایت مثل خورشید  که اشتراک ویژه این آکادمی را تهیه می کنند،  می‌توانند از کاربردی‌ترین، باارزشترین، اثرگذارترین و نایاب‌ترین محتوای آموزشی در زمینه موفقیت فردی،  شغلی، سلامتی و معنویت، که توسط تیم مثل خورشید تهیه و گردآوری شده، استفاده کنند.
تاکنون محتواهایی که در این بخش قرار گرفته از افراد سرشناس و با تجربه ای مانند: دودی اوستین، جوئل اوستین، اپرا وینفری، لوئیز ال هی، تی دی جیکس، گری زوکاو، مارسی شیموف، دکتر سو مورتر، برندون بورچارد می‌باشد.
می‌توانید با تهیه اشتراک شش ماهه این آکادمی از محتواهای بی نظیر موجود و محتواهایی که به زودی به این بخش اضافه میشوند بهره عالی ببرید!

لطفا قبل از خرید این جمله را بخوانید

من نسبت به هزینه‌های زندگیم دید منفی ندارم. هر بار که خریدی انجام میدهم با خودم می‌گویم: خدایا متشکرم که قدرت خرید دارم. با این خریدم، یکی از نیازهایم را رفع می کنم و زندگیم را بهتر میکنم.با این خریدم پول را که یک انرژیست به جریان می‌اندازم تا نگندد و جریان یابد.وقتی انرزی را به جریان می اندازم قوی تر می شود و در مقدار بیشتری به سمت من باز میگردد.با این خریدم چرخه اقتصادی را به حرکت در می اورم و مستقیم یا غیرمستقیم به سایر انسانها کمک میکنم.. با این خریدم چون یک قدم به بهتر زندگی کردنم کمک کردم حس بهتری دارم. حالا با رضایت پرداخت میکنم!

قیمت: 70 هزارتومان تا 6 ماه
Open chat
سلام. سوالی داری؟
سلام!
پشتیبانی سایت مثل خورشید همیشه در دسترس است!
اگر در مورد تهیه اشتراک یا محصولات
سوالی داری در خدمت شما هستیم؟!