من و تو تا ابد – راز عشق ماندگار – قسمت دوم – فرانسیس چان

0
446
ازدواج چندان بزرگ نیست
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برای خواندن بخش اول مقاله که از کتاب من و تو تا ابد نوشته فرانسیس چان گردآوری شده اینجا مراجعه کنید.

اکنون که در حال خواندن این مطالب هستید، یک‌نفر دارد شما را تماشا میکند. به این موضوع فکر کنید. خدایی که به شما حیات و زندگی را وام داده است، هر حرکت شما را میبینید، هر کلمه‌ای که میگویید را می‌شنود و هر اندیشه‌ی شما را میداند.

این چیز خوبی است، خداوند شما را میبیند، به شما توجه میکند و شما را می‌شناسد. جهان با کلمه‌ی خداوند به وجود آمد و با کلمه‌ی او نیز به سبب سیل نابود شد. (اشاره به طوفان نوح)

یک روز خداوند در حالی که هر شخص را داوری میکند، تنها یک حکم را که اهمیت دارد خواهد گفت. این خدایی است که حتی همین حالا نیز شما را می‌شناسد. میدانم که قرار است این کتاب درباره‌ی ازدواج باشد، اما برای یک لحظه مردم را فراموش کنید.

بیایید بر روی چیزی بزرگتر یعنی خداوند تمرکز کنیم. بر روی چیزی مهم‌تر یعنی ارتباط‌تان با خدای قادر متعال تمرکز کنید. این رابطه بسیار مهم تر از ازدواج‌تان است و رابطه‌ای جاودانی است.

همه ما باید رابطه‌ی ابدی‌مان را با خالق‌مان در همه چیز در اولویت قرار دهیم. علاوه بر این تا زمانی که به شایستگی با خداوند ارتباط برقرار نکنید، به هیچکس دیگری کمک چندانی نخواهید کرد. افرادی که به خوبی زندگی نمی‌کنند در زندگی زناشویی‌شان نیز اوضاع را بدتر میکنند. وقتی که دو نفر با خداوند خوب باشند، با همدیگر نیز خوب خواهند بود.

در طول این بیست سالی که خدمت کرده‌ام به این نتیجه رسیده‌ام که اکثر مشکلات ازدواج‌ها، در حقیقت ازدواج‌ها نیستند که مشکل دارند، بلکه مشکلات

این محتوا قفل شده است!

برای نمایش محتوا ابتدا وارد سایت شوید.

با ما همراه باشید تا بخش بسیار جذاب از این کتاب را با هم مرور کنیم. بخش بعد، درباره “محافظت از ازدواجتان” می‌باشد.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را وارد کنید

16 − سیزده =