نیاز مردان

تاکنون از خود پرسیده‌اید: “مردان در رابطه چه چیزی نیاز دارند؟” در اینجا 7 خواسته را که مردان قطعا می‌خواهند به شما می‌گوییم، اما ممکن است مردان از این 7 خواسته بی‌اطلاع باشند و یا از درخواست آن احساس شرم کنند.

گاهی اوقات مرد زندگی‌تان چیزهایی را می خواهد که آنها را با شما درمیان نمی‌گذارد چون نمی داند که چگونه باید آنها را درخواست کند … یا از درخواست آنها بسیار خجالت می‌کشد!

اما با اعمال این قدم‌های کاربردی که در زیر برایتان مطرح می‌کنم، به راحتی می‌توانید آنچه را که مردتان به دنبال آن است درک کنید، ارتباط‌تان را با یکدیگر تقویت کنید و به ایجاد روابط سالمی که استحقاق آن را دارید و خواهانش هستید ادامه دهید!

برای جذب عشق بیشتر این مقاله مرتبط از استیفان لبوزیر را هم بخوانید.

هفت چیزی که مردان در رابطه می‌خواهند اما معمولا آن را به زبان نمی‌آورند.

 

یک» مردتان می‌خواهد که شما شاد و خوشحال باشی

پس از مصاحبه با صدها زوج که بیش از 40 سال از زندگی زناشویی آنها می‌گذرد، اغلب از مردان شنیده‌ام که می‌گویند: “اگر مادر خانه خوشحال نباشد پس هیچکس دیگر خوشحال نیست.”

نکته اصلی این است که مردتان می‌خواهد که شما خوشحال باشید. در حقیقت، شادی شما بازتاب مستقیمی از کارایی و احساس ارزش او به عنوان یک انسان است.

پس اگر خوشحال نباشید، تعجب نکنید اگر او شروع به بی‌قراری کند، سعی کند هر چیزی که فکر می کند باعث ناراحتی شما شده است را اصلاح کند، یا از شما دوری کند تا زمانی که به نظر برسد دوباره خوشحال هستید. به خاطر داشته باشید: شادی شما کلید شادی اوست!

دو» او می‌خواهد شما را به چیزهایی که خودش دوست دارد، علاقه مند کند

مردتان عاشق لحظه‌ای است که ببیند شما به همان چیزی علاقمند هستید که خودش به آن علاقه و اشتیاق دارد. این علایق می‌تواند ورزش‌های مورد علاقه‌ی او، سرگرمی و تفریح یا شغلی که او عاشقش است، باشد.

البته، مجبور نیستید به هرچیزی که مردتان به آن علاقه مند است علاقه مند باشید، اما وقتی که شروع می کنید به نشان دادن علاقه به چیزهایی که او دوست دارد، ارتباط و علاقه‌تان را میان یکدیگر تقویت خواهید کرد.

یکی از دوستان طرفدار پر و پا قرص فوتبال امریکایی است. او عاشق تیم فوتبال امریکایی استیلرز است. یک روز تعطیل، او با نامزدش  که راه دور هم است تماس می‌گیرد و از او می‌پرسد که چه کاری انجام می‌دهد؟ نامزدش پاسخ می‌دهد :”منظورت چیست که من چه کار انجام می‌دهم؟ دارم برای بازی استیلرز اماده می شوم!”

دوستم به من گفت که نمی‌توانسته باور کند که او واقعا برای این بازی آماده می‌شود و دوستم همان لحظه احساس می‌کند که قلبش به او متصل شده است چون نامزدش به چیزی اشتیاق داشته است که او هم به آن  اشتیاق داشته .

وقتی با چیزی که مردتان عاشقش است ارتباط می‌گیرید، آن عشقی که مردتان به آن چیز خاص دارد به شما مرتبط می‌شود.

سه» او میخواهد که شما آغازگر رابطه جنسی باشید.

برای اکثر مردان، رابطه جنسی راهی برای برقراری عمیق ترین ارتباط احساسی ممکن است. رابطه جنسی، روشی نهایی برای بیان و دریافت عشق است.

می‌خواهد احساس کند که شما او را می‌خواهید نه فقط به خاطر آرامش جسمانی ناشی از رابطه‌ی جنسی بلکه به این خاطر که به او نشان می‌دهید که به همان اندازه که او دوستت‌تان دارد شما هم دوستش دارید.

پس پیش‌قدم شوید. جسور باشید. او را شگفت‌زده کنید.

با شروع رابطه جنسی با واضح‌ترین روش ممکن به مردتان اجازه می‌دهید که بداند شما دوستش دارید و می‌خواهید او هم شما را دوست داشته باشد.

چهار» مردتان می‌خواهد تحسین شود و از او قدردانی و تشکر شود!

پاسخ به این سوال که “مردان در رابطه چه می‌خواهند” درواقع بسیار ساده است…

آنچه که مردان به آن تمایل بیشتری دارند ستایش و قدردانی است که نشان می دهد او به عنوان مردتان کارش را درست انجام می‌دهد. تشکر و تحسین می‌تواند می‌تواند جمله‌ی ساده‌ای مثل این باشد: “عزیزم، بسیار ممنونم بخاطر پیشنهاد شام امشب. واقعا ازت ممنونم”

یا می توانید از او  برای انجام کاری که هر روز برایتان می‌کند تشکر کنید. مثلا، دفعه بعد که شما را در آغوش گرفت، در گوشه او زمزمه کنید و بگویید: “عزیزم، می دونستی که بهترین آغوش دنیا رو داری؟” به احتمال زیاد بعد از گفتن این جمله می‌بینید که درست در مقابل چشمان‌تان باد در غبغب می‌اندازد.

به خاطر داشته  باشید که ادراک یک مرد از خودش به تحسین و قدردانی شما بستگی دارد.

مردان در رابطه

پنج» او می خواهد شما او را به سفر و ماجراجویی تشویق کنید.

مردان اغلب با این باور شرطی شده‌اند که زنان زمان بیشتری برای بودن در کنار دوستانشان می خواهند و اگر مردان درخواست کنند که مدتی را با دوستانشان باشند، به احساسات شما لطمه می‌زنند.

اما من و شما هر دو می‌دانیم که این حقیقت ندارد!

به همان اندازه که شما استقلال خود را می‌خواهید او هم استقلال می‌خواهد. درست می‌گویم؟ احتمالا شما می‌خواهید زمانی را با دوستان‌تان بگذارید یا تنها باشید، درست به همان اندازه هم مردتان می‌خواهد زمانی را تنها باشد یا با رفقایش بگذراند.

بنابراین فقط به او بگویید: “عزیزم، من جمعه با دوستم میخوام برای ناهار برم بیرون. چرا تو با دوستانت بیرون نمیری؟”

وقتی که او را تشویق می کنید که مدتی با دوستانش بگذراند یا هرکار دیگری که دوست دارد انجام دهد او این کارتان را دوست خواهد داشت. این نوع آزادی واقعا این میل و اشتیاق را در او ایجاد می‌کند تا برای بودن با شما زمان بیشتری بگذارد.

شش» او نیاز دارد که شما به او اعتماد داشته باشید.

باز هم می‌گویم، این از جمله مواردی است که برای مردتان بسیار دشوار است که از شما درخواستش کند.

شما نشان می دهید که به او اعتماد کامل دارید مثل زمانی که به او کاری محول می‌کنید و بعد به او اجازه می‌دهید که این کار را برای شما به هرشکلی که مناسب است انجام دهد.

گاهی اوقات مثلا: زنی از مردش تقاضا میکند که یک قرار شام بگذارند و بعد زن سعی می کند که همه‌ی جنبه‌های آن را کنترل کند ازجمله به چه رستورانی بروند، چطور به آنجا بروند و کجا پارک کنند!

یا از مردش تقاضا می کند که بعد از شام ظرف ها را بشوید اما وقتی که مرد در حال پاک کردن ظرف‌ها و قرار دادن آنها در ماشین ظرفشویی است زن بی دلیل ظرف ها را دوباره مرتب می کند و بدون ضرورت وضعیت را کنترل می کند.

 وقتی که شما از روش انجام کارهای او انتقاد می کنید، او احساس می کند که درواقع به او اعتماد ندارید تا برای شما کاری انجام دهد. اما وقتی اجازه می‌دهید که او به تنهایی کارها را انجام دهد، به او نشان می‌دهید که به  توانایی‌های او اطمینان دارید و با نشان دادن اعتماد و اطمینان‌تان به توانایی‌هایی او، اعتمادتان را به او نشان می‌دهید

هفت» او احترام شما را می خواهد

وقتی که 12 هزار مایل دور آمریکا را سفر کردم تا با زوج های موفق مصاحبه کنم، احترام اولین اصلی بود که همه این زوج ها راجع به ان صحبت کردند.

اما از کجا می دانید که شما و همسرتان به یکدیگر احترام می گذارید؟

احترام در چیزهای کوچک نمایان می شود. در شیوه‌ی گوش کردن به یکدیگر نمایان می شود، در سر وقت حاضر شدن سر قرارها و ماندن سر قول و قرارها نمایان می شود.

در واقع زمانی که می‌دانید از چیزهای یکسان خوشتان نمی آید، یا همیشه هم عقیده نیستید اما به تفاوت‌های یکدیگر احترام می‌گذارید خواهید دانست که ارتباط محترمانه‌ای با یکدیگر دارید.

همچنین احترام به این معنی است که با گفتن جملات مودبانه مثل لطفا و متشکرم به یکدیگر احترام می‌گذارید.

یک چیزی که کاملا در ذهنم مانده است درمورد همسرم و آن را به یاد دارم این است که وقتی که قرارملاقات می گذاشتیم همسرم چقدر مودب بود و هرگز اجازه نمی داد که حتی چیزهای کوچک بدون قدردانی بماند.

حتی بعد از ازدواجمان برای شام بیرنون رفتیم و بعد از آن که قبض را پرداخت کردم گفت:” بابت شام ممنونم عزیزم” و مرا بوسید.

این واقعیت ساده که او قدردانی خود را نشان داد، نشان داد که به من احترام می گذارد. این موضوع مهمی بود و هنوز هم بسیار اهمیت دارد.

چه راه‌هایی برای نشان دادن احترام به مردتان وجود دارد؟ چون او بیش از همه واقعا و قطعا از شما احترام می‌خواهد. حتی اگر مستقیما آن را از شما درخواست نکند!

پس اگر به این فکر کرده اید که: “مردان در رابطه چه می خواهند؟” این را به یاد داشته باشید که…

اگرچه ممکن است هرگز به زبان نیاورد، مردتان می‌خواهد که شما خوشحال باشید، به علایق  او اشتیاق و علاقه نشان دهید.

او همچنین عمیقا دوست دارد مورد تحسین، قدردانی و احترام شما قرار گیرد، او را به ماجراجویی و سفر ترغیب کنید و به او و توانایی هایش اعتماد کنید.

این 7 مورد را در رابطه تان به کار گیرید و مردتان شما را کاملا غیرقابل مقاومت و غیرقابل جایگزین خواهد یافت!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code