جملات تاکیدی

همانطور که می‌دانید ما تبدیل به چیزی می شویم که بیشتر اوقات به آن فکر می کنیم. به همین دلیل بسیار مهم است که ذهن خود را با افکاری که با شما همسو هستند حفظ و تقویت کنید تا رابطه‌ی عاشقانه‌ی فوق‌العاده‌ای که آرزویش را دارید داشته باشید.
من هم برای اینکه از افکار شما در مورد فراوانی عشق حمایت کنم، 21 عبارت تأکیدی را برایتان کنار هم گذاشته‌ام تا ظرف مدت 21 روز از آنها استفاده کنید. در ادامه به شما می‌گویم که این فرایند چگونه کار می‌کنند.
روزانه فقط یک عبارت تاکیدی را انتخاب کنید و صبح‌ها که از خواب بیدار می‌شوید، بعد از ظهرها و شب‌ها قبل از اینکه به خواب بروید آن را برای خودتان بخوانید.
همان طور که این عبارات تاکیدی را می خوانید و این فکر مثبت را چندین بار در طول روز در ذهنتان تکرار می‌کنید، آرایش سیستم عصبی‌تان به معنای واقعی کلمه شروع به تغییر می‌کند.
شروع می‌کنید به اصلاح و تغییر سیستم باورهایتان تا به فردی غنی از عشق تبدیل شوید و در نتیجه آهن‌ربایی شوید برای جذب رابطه‌ی عاشقانه‌ای که خواهانش هستید.
من به عنوان شخصی که همیشه به دنبال این هستم که از توقعات و انتظارات شما قدمی فراتر بردارم، فهرستی از 100 عبارات تاکیدی در انتها برایتان نوشته ام.  من 21عبارت تاکیدی سفارشی و توصیه شده، انتخاب کرده‌ام که می توانید در این فرآیند از آنها استفاده کنید.

برای دسترسی به این محتوا و تمامی محتواهای این آکادمی کافیه
در کمتر از 3 دقیقه کاربر ویژه مثل خورشید بشی!

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code