بی توجهی مردان

سه گام برای مقابله با مردی که ناگهان غیبش می‌زند و به تماس‌ها و پیام‌هایتان جواب نمی‌دهد.

اکثر ما این تجربه را داشتیم که با کسی در رابطه بودیم یا یک جورایی عاشقش بودیم یکدفعه غیبش می‌زند و شما را در این حالت رها می‌کند:” چی کار کردم که این آدم رو از خودم فراری دادم؟

وقتی که کسی اینطور غیبش می‌زند واقعا بد و مزخرف است!

بعد از ده سال تدریس و آموزش به هزاران زن باهوش، موفق و مجرد، متوجه شدم  وقتی، مردی که خانمی به او علاقمند است، ناگهان از رابطه کنار می‌کشد و غیبش می‌زند، بیشتر خانم‌ها در چنین مواقعی وارد هسته‌ی سخت و حالت کارآگاهی- جنایی می‌شوند.

برای مطالعه بیشتر در مورد : 7 چیزی که مردان از زنان می‌خواهند اینجا کلیک کنید.

همچین اتفاقی برای شما افتاده؟

سعی می‌کنید بفهمید که چه کار کردید یا چه گفتید که باعث شدید او نظرش در موردتان عوض شود و به شما بی توجهی کند…. و بعد شروع می‌کنید به تحلیل همه چیز در مورد آخرین ارتباط‌تان. دقیقا انگار یک صحنه‌ی جرم است.

شواهد را بررسی می‌کنید – پیام‌ها را مرور می‌کنید و خودتان را بخاطر حرفی که ممکن است زده باشید که باعث شده او نسبت به شما سرد شود و کنار بکشد، زجر می‌دهید.

و بعد شاید روزها یا هفته‌ها از پی هم بروند و آن پارادایم‌های قدیمی‌تان(داستان‌هایی که در گذشته به خودتان گفتید) سعی می‌کنند شما را متقاعد کنند که شما یک کار اشتباهی انجام دادید! شاید به اندازه‌ی کافی باحال نبودید یا جذاب نبودید و فلان و فلان …

قبل از اینکه سراغ چیزهایی برویم که احتمالا در ذهن آقایانی هست که باعث می‌شود آنها تصمیم به کنار کشیدن از رابطه با شما بگیرند و شما را خط بزنند و کاری که می‌توانید در این مورد انجام دهید، لازم است که چیزی را خیلی واضح و محکم به شما بگویم

و بگذارید این چیزی که به شما می‌گویم در اعماق وجودتان ورود کند ! در اعماق آگاهی‌یتان!!

چیز درست را نمیشه خرابش کرد

تکرار میکنم: چیزی را که درست باشد نمیتوان خرابش کرد

یعنی اینکه اگه با آن فرد اصلی و درست و مناسب آشنا شدید، حتی اگر اشتباهات بدی مرتکب شوید و کار احمقانه‌ای بکنید، همه چیز بین شما دو نفر کاملا عادی خواهد بود و خوب پیش خواهد رفت و او کاملا می‌خواهد با شما تعامل و ارتباط برقرار کند! و نه، آن آقا اصلا تصادفی شروع به بی توجهی به شما نمی‌کند.

بسیار خب، وقتی مردی به شما بی محلی می کند، چه چیزی در ذهنش میگذرد؟

مثل همیشه میخواهم با شما رک و راست صحبت کنم

وقتی که مردی به شما بی توجهی می کند، به شما فکر نمی‌کند!!!!!

می‌دانم خیلی حرف تند و آزار دهنده‌ای‌ست اما واقعا دانستنش خیلی قدرت بخش است؛ چون حقیقتا تصویری دقیق از آنچه که دارد اتفاق می‌افتد خواهید داشت!

وقتی که بتوانید وضعیت را به وضوح ببینید، همان چیزی که هست، می‌توانید با استرس، نگرانی و اضطراب بسیار کمتری پیش بروید.

و خبرهای خوب بیشتری هم هست! وقتی که مردی شما را نادیده می‌گیرد، به کار اشتباهی که انجام دادید هم فکر نمیکند.

اصلا فکر نمیکند.

«پسر، اون دختر باهوش، خوشگل و باحالیه… اما اون حرفی که زد واقعا نظرم در موردش عوض شد! میخوام برم و غیبم بزنه.»

نخیر، اون آقا به هیچکدوم از این‌ها فکر نمی کند!!!

در عوض، او به دوستاش، خانوده‌اش، شغلش و زندگی شخصیش فکر میکند. چیزهای دیگر، این‌ها هستند که اون آقا به فکر کردن و پیام دادن به زن‌های دیگر فکر میکند، چون اگر شما آن آدم منحصر به فرد نبودید احتمالا آن آقا از همان ابتدا علاوه بر شما با خانم‌های دیگر هم صحبت می‌کند.

باز هم می‌گویم، این یک یادآوری محکم و واضح برای شماست: شما هیچ کار اشتباهی انجام ندادید.

هیچ اشتباه جدی و بدی مرتکب نشدید و خراب نکردید و هیچ مشکلی از طرف شما نبوده. همانطور که می‌دانید، ما همه علایق و ارتباطات خاص و معینی با دیگران داریم و گاهی اوقات دو نفر اصلا با هم صادق نیستند.

بنابراین به جای اصلاح کردن کار اشتباهی که با اون آقا انجام دادید، وقتشه که به جلو حرکت کنید و به دنبال فرد بعدی باشید…اون فرد اصلی و درست!

در اینجا سه قدم ساده ولی بسیار قدرت‌بخش را که وقتی مردی به شما توجه نمی کند می‌توانید انجام دهید به شما می‌گویم:

قدم اول: به خودتان یادآور شوید که با فرد اصلی و مناسب همه چیز آسان و راحت پیش می‌رود!

وقتی که اون آقا همان فرد مناسب و اصلی باشد، نه دنبال کردنی در کار خواهد بود و نه عدم اطمینان یا جنگ و کشمکشی.

نمی‌توانم به شما بگویم که چه تعداد از خانم‌هایی که در برنامه‌ی کوچینگ من با عنوان «مرد خودت را متجلی کن» شرکت کرده بودند، عادت کرده بودند با مردانی که یکهو غیبشان میزند، کنار می‌کشند یا بی‌ثبات هستند وارد رابطه شوند.

و بعد، وقتی که ذهنیت‌شان را عوض می‌کنند، پارتنرهای بهتری را جذب می‌کنند و یک رابطه‌ی خوب و متقابلی را تجربه می‌کنند. در واقع اینطور احساسی دارند، همیشه می‌گویند: «اوه خدای من! چقدر همه چیز عادی و طبیعیه! همونطوره که باید باشه. ما کاملا طبیعی جواب پیام‌های همدیگه رو میدیم، او من رو در اولویت میذاره و هیچ بازی‌ای وجود نداره!»

وقتی که آن رابطه درست و مناسب باشد، جریان طبیعی و راحتی وجود دارد و این همه‎‌ی آن چیزی است که در آن رابطه وجود دارد.

بنابراین، اگر این رابطه به راحتی در جریان نیست، باید این آقا را رها کنید. باید فضایی برای آن مرد فوق‌العاده ایجاد کنید تا وارد زندگیتان شود. و می‌دانم که کار چالش برانگیزی است؛ چون لازمه این کار این است که ایمان داشته باشید که عشق به سمت‌تان می‌آید!

قدم دوم: با سطح سرمایه‌گذاری او برای رابطه با شما، هماهنگ شوید

تا حالا شده از کسی خوشتان نیاد ولی اون بیشتر جذبتون بشه؟ یا برعکس شما از کسی خوشتون بیاد ولی اون هرچی بیشتر بخواد از شما دوری کنه شما بیشتر جذبش میشید؟

برای واکنش نشان دادن به آنچه که تجربه می‌کنید یک غریزه‌ی طبیعی و انسانی وجود دارد.

مثلا، اگر کسی به دنبال‌تان هست، احتمالا غریزه‌ی دور شدن در شما وجود دارد.

از طرف دیگر، اگر کسی از شما دوری می‌کند، غریزه، شما را وادار به دنبال کردن او می‌کند.

دلیلش این است که ما به چیزی به اسم تفکر کمبود، حساس و آسیب‌پذیر هستیم. که به این معناست، ما گاهی اوقات چیزی را که نمی‌توانیم داشته باشیم، می‌خواهیم.

بنابراین، به شما این پیشنهادات را می‌دهم: اگر آن آقا کنار می‌کشد با این سطح از سرمایه‌گذاری او هماهنگ شوید.

یعنی سطح  کلی سرمایه‌گذاری‌تان را کاهش بدهید. اگر تماس گرفتن یا پیام دادن به شما را متوقف کرد، شما هم  تماس گرفتن یا پیام دادن به او را متوقف کنید. به همین راحتی!!!

این قدم بسیار مهمی است. چون وقتی که از سرمایه‌گذاری انرژی‌تان برای آن آقا دست برداشتید، ضمیر ناخودآگاهتان اهمیت آن مرد را در زندگی‌تان کم میکند و حس بیشتری از آرامش و سکون را درباره‌ی آن وضعیت خواهید داشت…که این بسیار بهتر از حس درد و رنجی است که اغلب با دنبال کردن یک فرد همراه هست!

و یک نکته‌ی مهم دیگر درباره‌ی این راهبرد وجود دارد: اگر سرمایه‌گذاری‌تان را کمتر کنید، برای او کمیاب‌تر می‌شوید که باعث می‌شود علاقه‌اش درگیر شما شود. و شاید دوباره سر و کله‌اش در زندگی‌تان پیدا شود.

بنابراین، اجازه بدهید بگویم شاید او، فقط سرش خیلی شلوغ بوده یا ذهنش درگیر بوده حواسش نبوده( گاهی اوقات چنین اتفاقی می‌افتد). خب، پس خیلی خیلی زود می‌فهمید که آن آقا به شما علاقمند است چون به شما برمیگردد!

نمیخواهم که بی‌جهت به شما در مورد برگشتن اون آقا امید بدهم اما واقعا مسئله این است که هماهنگ‌سازی سطح سرمایه‌گذاری‌تان با سطح سرمایه‌گذاری اون آقا برای شما کاملا یک حرکت برد-برد است.

قدم سوم: به آینده تمرکز کنید

این قدم قطعا مهمترین قدم است، بنابراین بگذارید برایتان توضیح بدم که منظورم از تمرکز به آینده چی هست.

می‌خواهید بر روی خودتان، زندگی‌تان و آینده‌تان تمرکز کنید نه اون آقا یا مسائلش. شما می‌خواهید انرژی‌تان و تمرکزتان را روی فرصت‌های پیش‌رویتان و روی داشتن فوق‌العاده‌ترین، پرشورترین و رضایت‌بخش‌ترین زندگی بگذارید.

و دلیلش این است….

اگر تمام تمرکزتان را روی اون آقا بگذارید و او کنار بکشد، شما احساس ناامیدی و دلسردی می‌کنید، شاید حتی افسرده شوید و احتمالا اولویت‌بندی چیزهایی که بیشترین اهمیت را برایتان دارند را متوقف کنید.

اما اگر به آینده تمرکز کنید، به آینده‌ی فوق‌العاده‌ای که برای خودتان برنامه‌ریزی کردید، آنوقت فرصت‌های بهتر و بیشتری به سمت‌تان خواهد آمد- به شما قول میدهم که این حقیقت داشته باشد!

وقتی که مردی به شما بی توجهی می‌کند، یعنی به شما علاقه ندارد، اما فرد دیگری هست که به شما علاقه خواهد داشت!

مرد سطح بالا و رؤیایی‌تان آن بیرون در جایی هست و به دنبال شما می‌گردد.

شما لایق این هستید که با شما مانند زن فوق‌العاده‌ای که هستید رفتار شود نه اینکه مورد بی توجهی و کم محلی قرار بگیرید.

بنابراین، وقتی که احساس می‌کنید آن آقا به شما بی‌توجهی می‌کند، این سه قدم را به کار بگیرید، هر چند که در ابتدا سخت و چالش برانگیز به نظر میرسد و شما هم به خودتان قدرت می‌دهید و هم فضایی را برای ورود آقای مناسب ایجاد می‌کنید.

حالا دوست دارم که حرف‌های شما را بشنویم

وقتی که مردی که بهش علاقمند هستید از رابطه با شما کنار می‌کشد و شروع به بی محلی به شما می‌کند شما شخصا چه راهبردهایی را برای آرامش خاطر بیشتر استفاده می‌کنید؟ تجربیات و راهکارهایتان را در بخش کامنت با دوستان دیگر در میان بگذارید. دوست داریم حرف‌های شما را بشنویم!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code