کتاب چگونه صدای خدواند را بشنویم - جویس مایر

کتاب چگونه صدای خداوند را بشنویم نوشته جویس مایر برای اولین بار توسط سایت مثل خورشید و مترجمان زحمتکش این سایت برای شما عزیزان تهیه و گردآوری شده است. نسخه pdf کتاب چگونه صدای خداوند را بشنویم بصورت فصل به فصل در این صفحه قرار گرفته که با تهیه یک اشتراک می توانید آن را تهیه و مطالعه کنید.

برای تهیه نسخه چاپی کتاب چگونه صدای خداوند را بشنویم با بخش پشتیبانی سایت مثل خورشید از طریق واتس آپ یا تلگرام تماس بگیرید. به زودی کتاب صوتی چگونه صدای خداوند را بشنویم به بخش اشتراک ویژه سایت مثل خورشید اضافه می شود.

اینکه شنیدن صدای خداوند را چگونه بیاموزیم و توسط روح او هدایت شویم بسیار هیجان‌انگیز است. خداوند میخواهد درباره‌ی نقشه‌هایی که برای زندگی‌مان دارد با ما صحبت کند. نقشه‌ی خداوند نقشه‌ی خوبی است اما اگر نیاموزیم که چگونه به صدای خداوند گوش دهیم و از آن اطاعت کنیم، در خطر از دست دادن آن نقشه هستیم. ما همیشه با فرزندان‌مان صحبت میکنیم چرا خداوند با بندگانش صحبت نکند؟ اگر با فرزندان‌مان صحبت نکنیم انتظار نداریم که آنها بدانند از آنها چه کاری میخواهیم، پس چرا خداوند باید احساس متفاوتی داشته باشد؟
خداوند میخواهد درباره‌ی نقشه‌ی خوبی که برای زندگی‌مان دارد با ما صحبت کند. او روح خود را در ما ساکن کرده‌ است تا مشاور و یاور ما در زندگی و سایر موارد دیگر باشد. روح خداوند به ما همه چیز را تعلیم خواهد داد و چیزهایی که خداوند به ما آموخته‌ است را به ما یادآوری خواهد کرد. روح خداوند روح حقیقت است بنابراین ما را به سوی حقیقت رهنمون میکند نه به سوی خطا و اشتباه.
شنیدن صدای خداوند - جویس مایر
خداوند از راه‌های زیادی با ما صحبت میکند. این راه‌ها شامل موارد زیر میباشند اما به همین موارد محدود نمیشوند: از طریق کلامش، طبیعت، مردم، شرایط، آرامش، حکمت، شفاعت و مداخله‌ی ماورایی، خواب‌ها، الهامات و چیزی که به آن شهود درونی میگوییم.
بهترین توصیف برای شهود درونی عبارت است از آگاهی عمیق درونی. خداوند همچنین از طریق صدایی که در کتاب مقدس آن را صدایی آرام و خفیف معرفی میکند که به اعتقاد من همان شهود درونی است، با ما صحبت میکند. خداوند همچنین از طریق وجدان، علایق و اشتیاق‌هایمان و صدایی قابل شنیدن نیز با ما صحبت میکند.

شنیدن صدای خداوند

شنیدن صدای رسای خداوند برای اکثر مردم، نادر است و برای بسیاری دیگر، اصلا وجود ندارد. من صدای رسای خداوند را سه یا چهار بار در عمرم شنیده‌ام. دوبار هنگام شب صدای او را شنیدم که با صدا کردن نامم من را از خواب بیدار کرد. تنها چیزی که شنیدم این بود: «جویس»، اما میدانستم که این خدا بود که من را صدا کرد.

من در فوریه‌ی سال ۱۹۷۶ زمانی که از روح خداوند پر شده بودم، صدای رسای خداوند را شنیدم. آن روز صبح، به درگاه خداوند تضرع و زاری میکردم که چقدر زندگی‌ام وحشتناک است و به او میگفتم که حلقه‌ی گم شده‌ای در رابطه‌ام با او وجود دارد. احساس میکردم که به قولی به آخر خط رسیده‌ام.

به نظر میرسید که صدای خداوند کل اتومبیلم را پر کرده بود و او فقط گفت: « جویس، من به تو صبر و بردباری را تعلیم می‌داده‌ام.» از آنجا که اولین بار بود که چنین عظمت و شکوهی را میشنیدم هم دچار لرز و هیجان شدم و هم شوکه شدم.

من به طور غریزی میدانستم منظور او چیست. چند ماه قبل از این اتفاق از خداوند خواسته بودم که به من صبر و بردباری را تعلیم دهد، اما نمیدانستم که این درس میتواند زندگی من را به مدتی طولانی در حالت انتظار نگه دارد. سرخوردگی از این احساس، آن روز صبح در ماه فوریه به اوج خود رسید و من با درماندگی به درگاه خداوند ناله و زاری کردم و از او خواستم کاری کند و به من آن چیزی که گم کرده بودم را بدهد.

وقتی صدای خداوند را شنیدم ناگهان از این ایمان لبریز شدم که او قصد دارد کار فوق‌العاده‌ای در زندگی من انجام دهد. اگرچه نمیدانستم که آن، چه کاری خواهد بود اما آن روز را در انتظار و شکرگزاری سپری کردم. آن شب در اتومبیلم وقتی از سر کار به خانه باز میگشتم، روح خداوند من را به طرز خاصی لمس کرد و از حضور او لبریز شدم. این اتفاق، شروع سطح جدیدی در رابطه‌ام با خداوند بود.
به جرأت میتوانم بگویم که پیش از اینکه سطح جدیدی از رابطه با خداوند آغاز شود خداوند از قبل به نوعی در مورد آن با ما صحبت میکند.

از خدا بخواهید گوش‌هایتان را باز کند

از خداوند بخواهید تا گوش‌هایتان را بگشاید و آنها را تقدیس و تطهیر کند تا بتوانید نسبت به صدای او هوشیار و تیز باشید. او میخواهد با شما گفتگو کند و رابطه‌ نزدیک‌تری با شما برقرار کند.
این برای شما به عنوان کسی که به خداوند و پیامبر او ایمان دارد یک امتیاز و حق است تا هر روز با خداوند و روح‌القدس مشارکت داشته باشید. ما باید گوش کردن را بیاموزیم چون شنیدن صدای خداوند بدون گوش کردن غیر ممکن است.
ما باید یاد بگیریم که تنهایی را دوست داشته باشیم و اطمینان حاصل کنیم که به طور مرتب از آن بهره‌مند میشویم. وقتی زندگی‌مان پر سر و صدا و بسیار شلوغ باشد، صدای خداوند را به خوبی نمیشنویم.


صدای خداوند - جویس مایر

  • این کتاب به شما کمک می کند تا یاد بگیرید که فضایی را در زندگی خود ایجاد کنید که موجب شنیدن صدای خداوند شود. خداوند قدم‌های انسان را مستحکم میسازد و ما می‌توانیم به او اعتماد کنیم که نگذارد راه‌مان را گم کنیم.
  • در این کتاب به شما خواهم گفت که چگونه بر موانعی که بر سر راه شنیدن صدای خداوند ایستاده‌اند غلبه کنید و چگونه باطن و ضمیری بیدار و هوشیار در خود ایجاد کنید که برای صدای خداوند، میزان شده است.
  • این کتاب به شما کمک میکند که از زندگی که با روح خداوند هدایت می‌شود لذت ببرید. این کتاب به شما نشان خواهد داد که چگونه صدای خداوند را بشنوید و اجازه ندهید که شیطان فریبکار شما را گمراه کند.
  • در این کتاب، روش‌های زیادی را که خداوند برای صحبت کردن با ما و راهنمایی ما انتخاب میکند، با شما در میان خواهم گذاشت. حقایق مهمی که آموخته‌ام را با شما در میان خواهم گذاشت که شما را از گیرنده‌ی فریبکارتان آزاد نگه می‌دارد.

  • در این کتاب، را‌ه‌هایی را با شما در میان میگذارم که میتوانید فضایی را برای شنیدن صدای خداوند ایجاد کنید و بدین ترتیب توقع ما را برای شنیدن صدای پروردگار افزایش می‌دهد.

عنوان کتاب: چگونه صدای خداوند را بشنویم
نویسنده: جویس مایر
مترجم: تیم ترجمه سایت مثل خورشید

بخش اول: گوش سپردن را بیاموزیم
۱
: خداوند هر روز با مردم صحبت میکند
۲: ایجاد فضایی برای شنیدن صدای پروردگار
۳: خداوند از طریق الهامی ماورایی صحبت میکند
۴: خداوند از طریق چیزهای طبیعی صحبت میکند
۵: خداوند از طریق آرامش درونی صحبت میکند
۶: خداوند از طریق وجدان صحبت میکند
۷: افسار زدن به گوش‌ها

بخش دوم: اطاعت کردن را بیاموزیم
۸
: اطاعت کردن، وجدان‌مان را حساس و لطیف نگاه میدارد
۹: ما فقط بخشی از چیزها را میدانیم
۱۰: خداوند درهایی را میگشاید و درهایی را میبندد
۱۱: موانع شنیدن صدای پروردگار
۱۲: گیرنده‌ی فریبکارتان را آزاد کنید
۱۳: گوش‌هایتان را برای خداوند تطهیر کنید
۱۴: از زندگی که با روح خداوند هدایت میشود لذت ببرید

 دانلود بخش اول – یک (۲۰ صفحه)
 دانلود بخش اول – دو (۱۵ صفحه)
 دانلود بخش اول – سه (۱۸ صفحه)
دانلود بخش اول – چهار (۱۷ صفحه)
دانلود بخش اول – پنج (۱۴ صفحه)
دانلود بخش اول – شش (۱۲ صفحه)
دانلود بخش اول – هفت (۱۳ صفحه)
دانلود بخش دوم – هشت (۱۶ صفحه)
دانلود بخش دوم – نه (۱۷ صفحه)
دانلود بخش دوم – دهم (۱۱ صفحه)

2 دیدگاه‌ها

  1. مرسی خیلی کتاب خوبی هست از مطالعه این کتاب خیلی چیزها یاد گرفتم و به من کمک کرد. لطفا بخش های بعدی هم اشتراک گذاری کنید. من نسخه چاپی این کتاب رو میخوام میشه راهنمایی کنید؟

    • سپاسگذاریم از نظر ارزشمند شما. بله نسخه چاپی در حال آماده شدن هست. در اینستاگرام و سایت اعلام می کنیم. همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید