کتاب شفایافته از سرطان

0
351
سرطان
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

من زمانی شفا گرفتم که متوجه شدم چه اشتباهاتی داشتم و باید چگونه زندگی می‌کردم. وقتی می‌گویم اشتباهات یعنی همه چیز: قضاوت کردن درباره انسان‌ها، نحوه زندگی‌ام و نوع نگرشم نسبت به سلامتی.

مشکل من آنقدر بزرگ بنظر می‌رسید که گویی دیگر راهی نیست و باید می‌مردم و با این دنیا خداحافظی می‌کردم. سرطان متاستاتیک کبد !!!!! باورم نمی‌شد.

نمی‌خواستم دیگر اسمش را بشنوم. از آن اتفاق 38 سال است که می‌گذرد و من اکنون سلامت و تندرست هستم چون معجزه را روزی که در اتاق خوابم بودم دریافت کردم.

آن زمان نمی‌دانستم معجزه‌ای دریافت کرده‌ام که زندگی من را متحول خواهد کرد. اسمش را چه بگذارم، معجزه؟ شفا؟ فرصت؟ زندگی‌ام از آن روز به بعد تغییر کرد.

این معجزه باورنکردنی است. در این کتاب همه‌ی آنچه را که در طول این بیماری درمورد تغییر باورها، ایمان حقیقی، مبارزه با ترس، آزمون‌های زندگی و بینشم درمورد کلام خداوند را آموختم با شما در میان می‌گذارم. بدون شک این کتاب کاربردی می‌تواند به شما درمورد چگونه استفاده کردن از قدرت درونی برای عبور از تنگناهای زندگی، دریافت معجزه و چگونه دعا کردن کمک زیادی کند.

دانلود بخشی از کلیپ شفایافته از سرطان (18 دانلود ها)

کتاب شفایافته از سرطان نوشته دودی اوستین در سه فصل و 119 صفحه برای شما عزیزان ترجمه شده‌است. این کتاب، پرفروش‌ترین کتاب در سایت آمازون بوده و جزو 31 کتاب برتر در زمینه معنوی است.

برای خواندن کامل این کتاب الکترونیکی فایل زیر را دانلود کنید.

این محتوا قفل شده است!

برای نمایش محتوا ابتدا وارد سایت شوید.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را وارد کنید

3 × 2 =