من و تو تا ابد – چیزهای زیادی در خطر از دست رفتن هستند – قسمت چهارم – فرانسیس چان

0
331
ازدواج خداپسندانه
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برای خواندن بخش سوم مقاله که از کتاب من و تو تا ابد نوشته فرانسیس چان گردآوری شده اینجا مراجعه کنید.

چیزهای زیادی در خطر از دست رفتن هستند

ازدواج راهی قدرتمند برای به نمایش گذاشتن کلام پروردگار و جلال و بزرگی او است. ازدواج خداپسندانه اولین نقطه‌ای است که مردم به آن نگاه میکنند تا ببینند که آیا شما به آنچه می‌گفته‌اید، باور دارید یا خیر.

یک نفر میتواند قدرت سخنوری زیادی داشته باشد یا سخاوتمندانه به افراد نیازمند کمک کند یا به نظر برسد که آیات زیادی از کتاب خداوند را میداند، اما اگر ازدواج وحشتناکی داشته باشد، همه‌ی این موارد را زیر سؤال میبرد.

چگونه میتواند با همسرش اینطور رفتار کند؟ چرا این خانم به شوهرش بی‌احترامی میکند؟ کاملا واضح است که آنها آنچه را که ادعا میکنند، باور ندارند. این نوع رفتارها عمیقا به ما می‌قبولاند که ازدواج بسیاری از ما، کلام خداوند را بد جلوه میدهد.

میتوانید تصور کنید که اگر نرخ طلاق در میان افراد ایماندار و معتقد به خداوند و قوانین او به کمترین حد خود میرسید چه می‌شد؟ آن وقت این راهی باور نکردنی بود تا در جهان فریاد بزنیم که ما متفاوت هستیم!

ما ذهن و ضمیر خداوند را داریم، ما قدرت روح خدا را داریم، ما انتخاب میکنیم که منیت‌هایمان را قربانی کنیم و یکدیگر را دوست بداریم و ببخشیم حتی وقتی که شرایط دشوار میشود.

این چیزی است که باعث میشود همه‌ی نگاه‌ها به سمت شما باشد. این همان چیزی است که خداوند از ما میخواهد.

آیا ازدواج‌تان در این دوره و زمانه، برجسته و سرآمد است؟ رابطه‌ی زناشویی برای بازتاب جلال و بزرگی خداوند طراحی شده است. ما از خود نوری را می‌تابانیم که این حس را ایجاد میکند که ما بنده و خدمتگزار خداوند هستیم و یا در تنگناها و فساد جهان پیرامون‌مان شرکت میکنیم.

به نوعی، اگر ما در رابطه‌ی زناشویی‌مان

این محتوا قفل شده است!

برای نمایش محتوا ابتدا وارد سایت شوید.

با ما همراه باشید تا بخش بعدی از این کتاب را با هم مرور کنیم. بخش بعد، درباره “راه‌کارهای پیشنهادی” است.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را وارد کنید

2 × 4 =