سوالات متداول

 

بخش محتوای ویژه چیست و اشتراک ویژه به چه معناست؟

دوستانی که اقدام به تهیه اشتراک ویژه می‌کنند، علاوه بر دسترسی به محتوای رایگانی که کاربران عادی استفاده می‌کنند، می‌توانند از محتوای بیش‌تری بهره‌مند شوند. از جمله:

سمینارها و وبینارهای ترجمه شده از اساتید بین المللی و افراد ناشناخته بین‌المللی بسیار معتبر حوزه انگیزشی، معنوی و عشق، ازدواج.

جدیدترین و نایاب‌ترین  کتاب‌های ترجمه شده از اساتید بین‎المللی و افراد ناشناخته بین‌المللی بسیار معتبر حوزه انگیزشی، معنوی و عشق، ازدواج.

همه موارد ذکر شده در بخش اشتراک ویژه سایت قرار دارند و برای دسترسی به این محصولات و فعال شدن لینک دانلود آنها، باید حق عضویت پرداخت شود که به آن اشتراک ویژه گفته می شود.

نحوه خرید اشتراک ویژه به چه صورت است؟

ابتدا وارد بخش اشتراک ویژه سایت مثل خورشید  شوید. پس از ثبت نام و انتخاب اشتراک مورد نظر وارد بخش پرداخت شده و پس از آن وارد بخش نقشه راه مشترکین شوید. توجه داشته باشید، هر محتوایی که دانلود کنید مستقیما در پنل کاربری شما بخش دانلودها نمایش داده می‌شود و همیشه میتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

رمز عبور خود را فراموش‌کرده‌ام. چگونه می‌توانم وارد پنل کاربری خودم شوم؟

ابتدا از قسمت ورود وارد سایت شوید. سپس گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید. آدرس ایمیل خود را درج کنید و  گزینه بازیابی را انتخاب کنید. ایمیلی حاوی رمز عبور جدید برای شما ارسال می‌شود.