سوالات متداول

 

بخش محتوای ویژه چیست و اشتراک ویژه به چه معناست؟

دوستانی که اقدام به تهیه اشتراک ویژه می‌کنند، علاوه بر دسترسی به محتوای رایگانی که کاربران عادی استفاده می‌کنند، می‌توانند از محتوای بیش‌تری بهره‌مند شوند. از جمله:

سمینارها و وبینارهای ترجمه شده از اساتید بین المللی و افراد ناشناخته بین‌المللی بسیار معتبر حوزه انگیزشی، معنوی و عشق، ازدواج.

– جدیدترین مقالات دنباله دار ترجمه شده از اساتید بین‎المللی و افراد ناشناخته بین‌المللی بسیار معتبر حوزه انگیزشی، معنوی و عشق، ازدواج.

– جدیدترین مقالات+پادکست بسیار کاربردی که محتوای آن‌ها قفل شده‌اند و فقط کابرانی که اشتراک ویژه تهیه کرده‌اند به آن دسترسی خواهند داشت.

ویدئوهای ترجمه شده بخش‌های انگیزشی، معنوی و عشق، ازدواج.

همه موارد ذکر شده در بخش اشتراک ویژه سایت قرار دارند و برای دسترسی به این محصولات و فعال شدن لینک دانلود آنها، باید حق عضویت پرداخت شود که به آن اشتراک ویژه گفته می شود.

نحوه خرید اشتراک ویژه به چه صورت است؟

ابتدا از این لینک وارد شوید. پس از ثبت نام و انتخاب سطح کاربری (برنزی، نقره‌ای و یا طلایی) وارد بخش پرداخت شده و پس از آن مجددا به صفحه اصلی باز می‌گردید. پس از آن، وارد پنل کاربری خود شوید. ملاحظه می‌کنید که سبد خرید شما خالی است. هر محتوایی که دانلود کنید مستقیما در پنل کاربری شما هم قیمت و هم تعداد آن بارگذاری می‌شود.

رمز عبور خود را فراموش‌کرده‌ام. چگونه می‌توانم وارد پنل کاربری خودم شوم؟

ابتدا از قسمت ورود وارد سایت شوید. سپس گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید. آدرس ایمیل خود را درج کنید و  گزینه بازیابی را انتخاب کنید. ایمیلی حاوی رمز عبور جدید برای شما ارسال می‌شود.