تکنیک‎هایی طلایی و کاربردی برای تقویت ارتعاشات ذهنی

تاریخ بروزرسانی :

۱۴۰۰/۰۶/۰۴

165 بازدید

0 نظر ثبت شده

تکنیک‎هایی طلایی و کاربردی برای تقویت ارتعاشات ذهنی

آیا تکنیک‌هایی برای تقویت ارتعاشات ذهنی وجود دارد؟ همانطور که همه ما به واسطه علم متوجه شده‎ایم، انرژی مرتباً با سرعت خاصی در حال ارتعاش است و همه چیز همواره در حال حرکت است. این  علم را قانون ارتعاش می‎نامند. در واقع، براساس این قانون همه چیز در حال ارتعاش است. هر چیزی که در اطراف خود می‎‎بینید با فرکانس متفاوتی ارتعاش دارد. این ارتعاشات شامل حیوانات، انسان‎ها، گیاهان، درختان و… می‎شوند. حقیقت این است که همه ما انسان‎ها به یکدیگر مرتبط هستیم و از یکدیگر انرژی گرفته و به یکدیگر انرژی می‎دهیم.  احتمالا الان کنجکاو شده‎اید که بیشتر درباره ارتعاشات ذهنی بدانید، پس با مثل خورشید همراه باشید.

 

آیا افکار و احساسات ما  در حال ارتعاش هستند؟

ضمیر ناخودآگاه

باید گفت بله، افکار ما نیز انرژی‎های در حال ارتعاش از خود ارسال می‎کنند. قانون جذب، یکی از مجموعه قوانینی است که پایه آن قانون ارتعاش است. طبق این قانون هر آنچه ما به جهان هستی ارسال می‎کنیم آن را جذب می‎کنیم. هنگامی که ما بر یک فکر خاص تمرکز می‎کنیم، سلول‎ها یا نورون‎های مغزی ما با فرکانس خاصی ارتعاش می‎شوند.

حالا که متوجه شده‎اید افکار و احساسات شما ارتعاشاتی از خود دارند، درک خواهید کرد که اکنون می‎توانید فقط با تغییر افکار و احساسات خود به تغییر و دگرگونی در زندگی دست یابید. افکار و احساساتی که از درون شما آمده و در نهایت زندگی شما را تغییر می‎دهند.

چگونه ارتعاشات ذهنی بر زندگی ما تأثیر می‎گذارند؟

به طور خلاصه، باید گفت شما از طریق انتخاب احساسات شاد، احساسات شادتری به زندگی خود فرا می‎خوانید. زیرا سطح ارتعاشات زندگی شما هماهنگ با احساسات شاد است. از طرف دیگر، اگر ناراحت هستید و احساس حقارت می‎کنید، همان ارتعاشات را به زندگی خود فرا می‎خوانید. ذهن شما قوی‎ترین ابزار شما در این جهان است. زیرا شما می‎توانید از طریق تغییر انرژی ارتعاش خود به واسطه افکار و احساساتتان هر آنچه را که می‎خواهید جذب کنید. در واقع، می‎توان گفت ارتعاشات ذهنی شما همچون یک آینه بزرگ عمل می‎کنند. شما ابتدا فرکانس ارتعاش را از طریق ذهن خود ایجاد می‎کنید (احساسات و افکار) و سپس آن فرکانس را به محیط اطراف خود پخش می‎کنید. در ادامه، هر چیزی که با فرکانس در حال ارتعاش شما هماهنگ باشد، به شما می‎ر‎سد.

 

چگونه  می‎توانم از ارتعاشات ذهنی استفاده کنم؟

ذهن و ارتعاشات ذهنی

حالا که با ارتعاشات مثبت ذهن و نحوه تاثیرگذاری آنها بر زندگی خود آشنا شد‎ه‎اید، احتمالا می‎خواهید بدانید چگونه می‎توانید از ارتعاشات مثبت در زندگی خود استفاده کنید. بیایید با برخی از حوزه‎های مثبت  بالا بردن ارتعاشات بدن و ذهن در زندگی آشنا شویم:

  • امور مالی

شما از منظر مالی خواهان چه هستید؟ آیا می‎خواهید یک ویلای بزرگ کنار صخره یا کنار دریا داشته باشید؟ آیا می‎خواهید میزان پس انداز خود را افزایش دهید؟ چقدر می‎خواهید سرمایه گذاری کنید؟ آیا می‎خواهید بدهی‎ها یا وام‎های دانشجویی خود را به صورت کامل پرداخت کنید؟ اینها نمونه‎هایی از اهداف مالی هستند که ممکن است داشته باشید. هنگامی که اهداف مالی خود را مشخص کردید، می‎توانید از طریق بالا بردن ارتعاشات بدن و ذهن خود به این اهداف دست یابید. فقط کافیست ارتعاشات خود را به این سمت تنظیم کنید.

  • سرگرمی و تفریح

اگر مشکل مالی وجود نداشته باشد، می‎خواهید چه کار کنید؟ آیا می‎خواهید دور دنیا سفر کنید و عجایب و اماکن مختلف جهان را ببینید؟ آیا می‎خواهید تنیس بازی کنید؟ تفریح ​​و سرگرمی بخش مهم دیگری از زندگی شما است. شما با استفاده از ارتعاشات مثبت ذهنی می‎توانید برای داشتن یک زندگی کامل و هم راستا با اهداف خود برنامه ریزی کنید.

  • سلامتی

از دیگر نتایج بالا بردن ارتعاشات مثبت ذهن و بدن می‎توان به بهبود و یا ارتقای حوزه سلامتی در زندگی اشاره کرد. شما با استفاده از ارتعاشات ذهنی خود می‎توانید پیام مناسبی را به جهان فرستاده و سلامت کامل خود را دریافت کنید. تفاوتی ندارد هدف یک بدن لاغر یا یک بدن سالم و عضلانی باشد، در هر حال شما هر آنچه را که خواسته‎اید کسب کرده‎اید.

 

روش‎های بالا بردن ارتعاشات بدن و ذهن برای دستیابی به خواسته‎ها

در این بخش شما را با ۵ مرحله ساده برای بالا بردن فرکانس بدن آشنا می‎کنیم. شما با استفاده از این ۵ مرحله می‎توانید به خواسته‎های  خود دست یابید. حالا بیایید بیشتر با این ۵ مرحله آشنا شویم:

  1. قصد و هدفتان را درست تنظیم کنید.

اولین و مهمترین قدم تنظیم اهداف و نیت خود است. اغلب مردم هیچ  ایده‎ای درباره آنچه می‎خواهند ندارند، چه برسد به اینکه برای آنچه می‎خواهند تلاش کنند. درخواست بسیاری از مردم مبهم است. ممکن است، خواسته آنها راه اندازی کسب و کارشان باشد اما لحظه‌ای دیگر با تردید مواجه می‎شوند و ترجیح می‎دهند به شغل فعلی‎شان بپردازند. آنها با این کار  پیام‎های  گیج کننده به جهان ارسال می‎کنند و ارتعاشات ارسال شده با آنچه می‎خواهند همسو نخواهد بود. بنابراین، قصد و هدف خود را درست تنظیم کنید. مطمئن شوید که می‎دانید در زندگی چه می‎خواهید. به این ترتیب، می‎توانید پیام درست و سازگار را به جهان ارسال کنید و آنچه را که می‎خواهید در زندگی به دست آورید.

  1. تجسم سازی کنید.

گام دوم، از روشهای افزایش فرکانس و ارتعاشات ذهنی تجسم سازی است. تجسم کردن یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که می‎تواند در این حوزه به شما کمک کند. وقتی آنچه را که می‎خواهید تجسم می‎کنید، ذهن شما نمی‎تواند تفاوت بین واقعیت و تصور را تشخیص دهد. بنابراین، تجسم چیزهایی که می‎خواهید باعث دستیابی به آنها می‎شود.

خودتان را دست یافته به آرزوهایتان تجسم کنید. به این ترتیب، در نهایت به آرزوها و اهدافتان دست می‎یابید. به همین دلیل است که مردم اغلب می‎گویند: “شما همان چیزی می‎شوید که بیشتر اوقات به آن فکر می‎کنید.” بنابراین از تجسم و تصویرسازی برای بالا بردن ارتعاشات مثبت ذهنی خود استفاده کنید.

  1. قدرت احساسات را فراموش نکنید.

گام سوم، بالا بردن سطح انرژی بدن استفاده از احساسات است. اکثریت مردم فکر می‎کردند تنها کاری که برای دستیابی به خواسته خود نیاز دارند تصور اتفاقات است بلکه باید گفت احساسات نیز مهم هستند. شما باید ارتعاشات خود را با کمک احساسات خود به سطح بالاتری برسانید. شما نمی‎توانید فقط درباره آنچه می‎خواهید تصویرسازی کنید و امیدوار باشید که اتفاقاتی رخ دهد. شما باید از احساسات خود هم استفاده کنید. به عنوان مثال، پس از تصور دستیابی به رویاهایتان باید احساسی که در آن لحظه دارید را هم دخیل کنید. تصور کنید به خواسته خود رسیده‎اید ‎‎ و در زندگی رویایی‎تان به سر می‎برید، چه احساسی دارید؟ احساسات یکی از قوی‎ترین ابزارهایی هستند که ‎می‎توان  از آنها برای بالا بردن ارتعاشات مثبت استفاده کرد.

  1. به فرآیندی که سپری می‎کنید، اعتماد نمایید.

گام چهارم، اعتماد به پروسه در حال طی شدن است. اغلب مردم این مرحله را درک نمی‎کنند. باید گفت، هنگامی که واقعاً به چیزی اعتقاد دارید، هرگز آن را زیر سوال نمی‎برید و بی چون و چرا آن را می‎پذیرید. به عنوان مثال، اگر واقعاً باور دارید که قرار است در قرعه کشی برنده شوید، آیا اقدامی برای خرید بلیط قرعه کشی می‎کنید؟ بله، زیرا باور دارید به جایزه دست می‎یابید. اکثر مردم اعتقاد ندارند که می‎توانند به رویاهای خود برسند و به آنچه می‎خواهند دست یابند، به همین علت آنها هرگز اقدامی نمی‎کنند. شما باید عمیقا رویاها و اهدافتان را باور داشته باشید تا برای دستیابی به آنها تلاش کنید.

  1. و مرحله آخر، رها کردن و دریافت است.

در این مرحله برای دریافت خواسته‎هایتان باید رها کنید. باید گفت وسواس بیش از اندازه بر چیزهایی که می‎خواهید باعث افزایش استرس شما می‎شود. اکثر مردم بر نتیجه وسواس زیادی دارند که این مسئله باعث خلق نتیجه معکوس و شکست می‎شود. در کل باید گفت، فرآیند همگام سازی ارتعاشات ذهنی در راستای دستیابی به اهداف همچون کاشت درخت است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید روزانه به درخت آب دهید. یا از میزان تابش نور به گیاه آگاه باشید و خاکی مناسب برای محصول ایجاد کنید. پس از آن، شما فقط رها کرده و با باور به اینکه گیاه رشد می‎کند منتظر نتیجه بمانید. اکثر مردم این مرحله را درک نمی‎کنند و در آن زیاده روی کرده و وسواس بیش از حد نشان می‎دهند. به همین دلیل، آنها نمی‎توانند به چیزهایی که می‎خواهند دست یابند.

 

تکنیک‎هایی برای تقویت ارتعاشات ذهنی

ما در این بخش به تکنیک‎های کاربردی برای بالا بدن ارتعاشات مثبت ذهن و روحتان اشاره می‎کنیم. حتما از این تکنیک‎ها ‎ روزانه استفاده کنید تا به نتایج مدنظرتان دست یابید.

نسبت به افکار خود آگاه باشید.

هر آنچه که به آن فکر می‎کنید، می‎گویید یا احساس می‎کنید به واقعیت تبدیل می‎شود. هر فکری که به ذهن شما می‎‎رسد بر شما تأثیرگذار است. دفعه بعد که ذهنتان پر از افکار منفی بود وقت گذاشته و تک تک آنها را بررسی کنید. به این ترتیب، شما گره‎های ذهنی خود را برطرف کرده و از شر آن افکار منفی خلاص می‎شوید.

سپاسگذاری و قدردانی کنید.

زیبایی همه جا را فرا گرفته، شما می‎توانید با پیدا کردن نکات یا اشیای زیبا در زندگی روزمره خود و قدردانی از آنها ارتعاشات ذهنی خود را در مسیر درست نگه دارید. اگر تصور می‎کنید این کار سخت است لحظه‎ای عجله نکرده و وقت بگذارید تا از نور آفتاب و محیط اطراف خود قدردانی کنید.

مراقب غذاهایی که مصرف می‎کنید، باشید.

برخی از غذاها منجر به بالا بردن ارتعاشات مثبت ذهن می‎شوند، در حالی که برخی دیگر بالعکس عمل می‎کنند. مواد غذایی همچون کلم بروکلی و زغال اخته ارتعاش زیادی دارند. در حالی که غذاهایی همچون غذاهای بسته بندی ارتعاش کمی دارند. محصولات ارگانیک با کیفیت خوب ارتعاشات مثبت زیادی را در بدن شما پخش می‎کنند. توجه داشته باشید، خوردن غذاهای خاص چه حسی در بدن شما ایجاد می‎کنند.

در حقیقت، هر آنچه که مصرف می‎کنید پرانا یا انرژی زندگی درون خود دارد. اگر مقدار زیادی انرژی مرده به شکل گوشت، غذای سرخ شده یا فرآوری شده مصرف کنید، ارتعاشات مثبت ذهنی خود را کاهش می‎دهید. اما با خوردن غذاهای غنی از مواد مغذی و غنی پرانا نظیر میوه‎ها، سبزیجات محلی و ارگانیک بدن شما به معنای واقعی کلمه انرژی مثبت و زنده را جذب می‎کند. به این ترتیب، شما سبک‎‎تر شده، پر جنب و جوش‎تر می‎شوید و احساس سرزندگی پیدا می‎کنید. غذای حاوی ارتعاشات زیاد به بالا بردن سطح انرژی بدن شما کمک می‎کنند.

آب بنوشید.

همیشه مقدار زیادی آب باکیفیت بنوشید تا بدن شما بتواند سم‎های خود را از بین ببرد. سم‎ها بر ارتعاشات ما تأثیر قابل توجهی دارند. بنابراین، حتما هر روز چند لیوان آب بنوشید.

مدیتیشن کنید.

در موقعیتی راحت نشسته و چشمان خود را ببندید. نفس خود را به داخل و خارج دهید. اغلب اوقات مغز انسان پراکنده و شلوغ است. این باعث می‎شود ما در حالت اضطراب و استرس قرار گیریم. مدیتیشن باعث آرامش روحیه شما شده و وضعیت روحی شما را آرام می‎کند. شما با ۱۰ دقیقه مدیتیشن در روز می‎توانید  به بالا بردن ارتعاشات بدن و ذهن خود کمک کنید.

مهربان باشید.

از دیگر روشهای بالا بدن ارتعاش هدیه دادن به اشخاص دیگر، مهربان بودن با آنها و بخشش است. هنگامی که شما این کارها را انجام می‎دهید ارتعاشاتی نظیر من بیش از اندازه کافی برای کمک به دیگران دارم به جهان ارسال می‎کنید. در واقع، شما در این حالت باعث خلق ارتعاشات مثبت ذهنی و ارتعاشات ذهنی مبتنی بر فراوانی می‎شوید. در همین راستا، مهربان بودن باعث می‎‎شود شما در ارتعاش بالایی قرار بگیرید. این در حالی است که بدگویی و بد رفتاری با دیگران باعث آسیب رساندن به ارتعاشات شما می‎شود.

حرکت کنید.

تکنیک بعدی بالا بردن ارتعاشات مثبت، تحرک زیاد است. هرچه شما فعال‎تر باشید ارتعاشات مثبت‎تان در سطح بالایی قرار می‎گیرند. بنابراین، فعال باشید، برقصید و ورزش کنید. سعی کنید  روزانه به پیاده روی یا دو بروید. به این ترتیب، سطح انرژی مثبت و ارتعاشات خود را بالا نگه می‎دارید. البته اگر درون خانواده خود فرزند کوچکی دارید حتما با او بازی کنید. این مسئله باعث افزایش شادی و ارتعاشات مثبت ذهنی شما هم می‎شود.

 عشق بورزید.

کسی را دوست داشته باشید، سپس آن فرد را به ذهن بسپارید و در قلب خود نگه دارید. او را مجسم کنید که روبروی شما نشسته است و به احساس خود توجه کنید. احساس شادی، سبکی و خوشبختی وجود شما را فرا خواهد گرفت. این تغییر دقیقاً همان تغییری وجود دارد که به آن نیاز دارید. عشق یکی از بالاترین حالت‎های ارتعاشی، بودن است. عشق این قدرت را دارد که شما را حتی از عمیق‎ترین گودال‎ها بیرون بکشد. قلب خود را به عشق متصل کنید و همواره از آن انرژی مثبت بگیرید.

عمیقا تنفس کنید.

طبق تحقیقات دکتر هاوکینز هرچه چیزی “واقعی” تر باشد، سطح هوشیاری یا ارتعاشات آن نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین، وقتی خودتان را آموزش می‎دهید که  در لحظه تنفس عمیق بکشید و در آن حضور داشته باشید. در واقع، به حقیقت نزدیکتر شده و ارتعاشات مثبت ذهن خود را افزایش می‎دهید. گذشته و آینده فقط در ذهن شما است. تنها حقیقت فعلی اکنون است. مدیتیشن و تنفس هوشیارانه باعث آرام سازی سیستم عصبی شما شده و خلق و خوی شما را بهبود می‎‎بخشد. در ضمن، احساس آرامش بیشتری برایتان به ارمغان می‎آورد. به همین علت است که انجام فعالیت‎های ورزشی و جنب و جوش زیاد برای بالا بردن سطح انرژی شما مفید است. شما با انجام این تمرین معنوی می‎توانید سطح ارتعاشات خود را افزایش دهید.

الکل و سموم را از زندگی خود حذف کنید.

در حالی که مصرف الکل یا کشیدن سیگار به طور موقت می‎تواند احساس خوبی در فرد ایجاد کند، اما باعث افسردگی و کاهش ارتعاشات ذهنی فردی می‎شود. اگر می‎خواهید ارتباط معنوی خود را حفظ کنید و دیدگاه سالمی نسبت به زندگی داشته باشید، بهتر است این سموم را از زندگی خود حذف کنید. حذف این سموم از بدن شما شروع خوبی است. در ضمن، به جای بی حس بودن، یک شیوه زندگی سالم و عالی را برای خود ایجاد می‎کنید. توجه داشته باشید، مصرف قرص‎های روانگردان و دخانیات نیز تاثیر بدی بر ارتعاشات ذهنی دارند.

خود را با زیبایی‎‎‎ها احاطه کنید.

تقویت ارتعاشات ذهنی

مطمئن شوید محیط خانه و محل کار شما سرشار از زیبایی‎ها، شور، شوق و اشتیاق به زندگی است.  نورپردازی فضا باید به اندازه کافی باشد. از گل‎ها و گیاهان طبیعی برای بالا بردن ارتعاشات مثبت فضا کمک بگیرید. تابلوی هنری که الهام بخش شما باشد را در فضای زندگی خود آویزان کنید. از رنگ‎هایی که به شما آرامش و شادابی می‎‎‎بخشند در دکوراسیون داخلی منزل و محل کار خود استفاده کنید. شلوغی و نامرتبی را کاهش دهید و فضای بیشتری برای وضوح و تمرکز قرار دهید. باید گفت محیط اطراف شما تأثیر زیادی بر احساس درونی شما و بالا بردن فرکانس بدن شما دارد.

زمانی را در طبیعت سپری کنید.

پیشنهاد می‎شود برای افزایش ارتعاشات مثبت ذهن خود زمانی را در طبیعت سپری کنید. یکی از روشهای افزایش فرکانس و ارتعاش ورزش در فضای باز است. هنگامی که قلب شما می‎تپد، آفتاب را روی صورت خود احساس می‎کنید و  از سر و صدای مداوم ماشین‎ها و فناوری‎ها به دور هستید، احساس بهتری خواهید داشت. استراحت در دامان مادر طبیعت باعث برقراری ارتباط با من اصلی شما می‎شود. حتی یک پیاده روی کوتاه در پارک نزدیک به محل زندگی شما  باعث تغییر روحیه شما می‎‎شود. به همین دلیل است که قدم زدن در پارک هنگامی که دچار مشکل روحی هستید یا مشاجره و دعوایی داشته‎‎اید می‎‎تواند بسیار مفید و موثر واقع شود.

 روابط خود را پر جنب و جوش و قوی کنید.

خود را با افرادی که شما را شاد کرده به حرکت وا می‎دارند احاطه کنید. زمان خود را فقط با افرادی که باعث می‎شوند احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید، سپری کنید. افرادی که به شما اعتقاد دارند و عشق و علاقه خود را به شما نشان می‎دهند. این افراد باعث بالا بردن سطح انرژی ذهن شما می‎‎شوند. شما با ساخت روابط عمیق و قوی با افراد مثبت و موفق می‎توانید زندگی بهتری برای خود خلق کنید. در واقع، باید گفت این تنها راهی است که می‎تواند باعث بالا بردن آگاهی جمعی جهان شود.

به موسیقی زیبا گوش دهید. کتاب بخوانید و فیلم با کیفیت بالا تماشا کنید.

پرانا محدود به مواد غذایی نیست، بلکه شامل همه چیزهایی که مصرف می‎کنید، می‎شود. مطمئن شوید که سرگرمی‎های شما هم ارتعاش بالایی داشته باشند. به این ترتیب، به جای آن که احساس خستگی کنید، احساس سرزندگی می‎کنید‎. آیا پس از ساعت‎‎‎ها گشت و گذار در شبکه‎‎‎های اجتماعی احساس خستگی یا ناامنی می‎کنید؟ آیا پس از تماشای فیلم خشن روحیه شما نگران شده و اضطراب بیشتری پیدا می‎کنید؟ آیا موسیقی‎ که گوش می‎دهید اشعار خشن یا کم ارتعاشی دارد؟ شنیدن موسیقی همچون انجام مانترا روزانه است. پس به دقت موسیقی‎هایی که به آنها گوش می‎دهید را انتخاب کنید. درباره سپری کردن زمان خود در شبکه‎های اجتماعی فکر کنید. حتما کتاب بخوانید. کتاب خواندن باعث افزایش ارتعاشات ذهنی شما می‎‎شود.

کتاب‎هایی که شیوه‎ها و روش‎های کاربردی در رابطه با نحوه درست زندگی کردن، مدیریت زمان و… هستند را مطالعه کنید. به عنوان مثال، کتاب چگونه آنچه می‎خواهید به دست آورید از والاس دی واتلز یکی از بهترین کتاب‎هایی است که می‎توانید آن را مطالعه کنید که در انتهای همین محتوا لینک آن قرار گرفته است. در این کتاب گفته می‎شود دستیابی به هر آنچه می‎خواهید خود یک موفقیت است. در واقع، این کتاب به مسئله اینکه موفقیت نتیجه‎ای ناشی شده از به کارگیری مجموعه‎‎ای از وظایف و علت‎ها است، اشاره می‎‎کند.  و می‎گوید علت موفقیت را می‎توان در شخصی که موفق می‎شود یافت.

موفقیت تنها به داشتن ابزارهای خوب وابسته نیست. بلکه بیشتر به قدرتی که از طریق به کارگیری ابزارهای خوب ساطع می‎‎شود، بستگی دارد. اگر علت موفقیت را دریابید و آن را با قدرت کافی توسعه و بسط دهید و آن را به درستی در وظایف و رفتار خود اعمال کنید، شما نیز می‎توانید موفق شوید. در کل، این کتاب نکات کاربردی فراوانی در رابطه با مسیر موفقیت را با خوانندگان در میان می‎گذارد. به همین علت، یکی از بهترین کتا‎ب‎‎ها در حوزه توسعه فردی و افزایش ارتعاشات مثبت ذهنی است.

 

جمع بندی تکنیک‎هایی برای تقویت ارتعاشات ذهنی

امیدواریم این مطلب شما را با نکات کاربردی و کارآمدی در رابطه با روشهای افزایش فرکانش و تقویت ارتعاشات ذهنی مثبت آشنا کرده باشد. حتما از این نکات کاربردی در زندگی روزمره خود استفاده کنید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن به خواسته‎ها و اهداف خود دست یابید. توجه داشته باشید، این نکات کاربردی می‎توانند باعث افزایش کیفیت زندگی شما و ارتقای شما هم شوند.

***

اگر می‌خوای کشف کنی که چطوری هر چیزی که توی زندگیت میخوای رو خلق کنی، استعدادهای ذهنت رو شکوفا کنی و قدرت واقعیت رو آشکار کنی؛ حتما کتاب چگونه هر آنچه می خواهید خلق کنید از والاس واتلز رو مطالعه کن. در این کتاب:
✓ مفهوم “انرژی سازگاری” را درک میکنی ، همون چیزی که افراد با عملکرد بالا و افراد موفق از اون برای سازگاری و رشد در زمینه های مربوطه استفاده می کنن.
✓ والاس واتلز بهت یاد میده که علت موفقیت در محیطی که فرد در اون زندگی میکنه نیست، بنابراین میتونی علت اصلی رو بفهمی و مراحل تکاملت رو سریع تر طی کنی.
✓ ابزارهای اثبات شده برای رسیدن به موفقیت رو بهت معرفی میکنه تا بلافاصله پتاسنیل‌های بی حد و حصرت رو بیدار کنی.
با کلیک روی تصویر زیر، وارد صفحه کتاب شو و با مطالعه‌ این کتاب، به جمع دانشجویان تحول آفرین بپیوند!

کتاب والاس دی والتز

اشتراک گذاری

مژگان امیر یوسفی

مژگان امیریوسفی هستم، عاشق کتاب خوندم و فکر میکنم همین موضوع باعث شده عاشق نوشتن هم باشم. امیدوارم از خوندن مطالب من لذت ببرین.

دیدگاهی بنویسید

3 سمینار فوق العاده برای دستیابی به قانون های طلایی موفقیت، حفظ روحیه در شرایط سخت و رسیدن به هرچیزی که در زندگی می خواهی.