چگونه جفت روحی خود را بشناسیم {چند راهکار تضمینی برای جذب}

تاریخ بروزرسانی :

۱۴۰۰/۰۵/۲۰

191 بازدید

4 نظر ثبت شده

چگونه جفت روحی خود را بشناسیم {چند راهکار تضمینی برای جذب}

چگونه جفت روحی خود را بشناسیم؟ جفت روحی مفهومی است که از دیرباز تاکنون مورد توجه بسیاری از مردم دنیا بوده است. در برخی آئین‌های باستانی، این اعتقاد وجود دارد که هر انسان یک جفت مخصوص خود و متناسب با خود دارد. شواهد معنوی دقیقی که به طور مستقیم این موضوع را تأیید کنند، فعلا وجود ندارد. پس چگونه جفت روحی خود را بشناسیم؟ اما آنچه مشخص و قطعی است، برخی افراد وجود دارند که از نظر ارتباط روحی و درونی بسیار به یکدیگر مشابه هستند.

همین موضوع است که فرضیه فوق را قوت می‌بخشد. یعنی انسان‌هایی که از نظر تفکر، رفتار یا حتی جزئی‌ترین حرکات شباهت‌های عجیبی به یکدیگر دارند. جفت روحانی تنها از جنس مخالف نیست و می‌تواند صرفا یک دوست باشد. دوستی که انسانیت خود را در آن می‌یابد و با وجود او و در کنار او احساس تکامل می‌کند.

در این مطلب قصد داریم تا این موضوع جفت معنوی را زیر ذره‌بین ببریم و به ابعاد مختلف آن بپردازیم. در ادامه مقاله، تمرین‌هایی کاملا عملی و کاربردی برای نزدیک‌شدن و درک این مفهوم و حتی یافتن انسانی با مشخصات جفت معنوی ارائه خواهیم کرد.

 

جفت روحی چیست؟

جفت روحی و معنوی

برای بسیاری از انسان‌ها، ارتباط تکامل‌یافته با روح مشابه خود، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دغدغه در زندگی است. در زندگی افراد بزرگ در فرهنگ ایران نیز چنین ارتباط‌هایی فراوان دیده می‌شود. آن‌چنان که مولانا، شمس تبریزی را آیینه کمال خود می‌داند. این دقیقا همان مفهومی است که اگر انسان در اثر مشاهده برخی مشابهت‌ها یا علایق مشترک شدید خصوصا در بعد معنوی در فرد دیگری ببیند، او را نزدیک‌ترین انسان معنوی به خود می‌داند.

نکته مهم اینجاست که این موضوع هنوز نه به طور علمی اثبات شده است و نه معنویت در آئین‌های مختلف مستقیما اشاره‌ای به آن کرده است. اما مثال‌های زیادی وجود دارد که با ویژگی‌ها و مشخصات تعریف‌شده برای یک جفت روحی، تطابق زیادی دارد. بنابراین شهود و تاریخ در این زمینه به شکلی قدرتمند بوده‌اند که کسی نمی‌تواند به راحتی این موضوع را رد کند.

آن چه که قطعی است، این مسئله است که بسیاری از انسان‌ها در کنار یک نفر از نظر روحی آرامش فوق‌العاده بالایی دارند. یعنی به غیر از آن فرد هیچکس نمی‌تواند چنین اثر روحی و معنوی روی شخص بگذارد. بگذارید برای درک آسان‌تر این موضوع، مثالی بزنیم.

شاید تا به حال هم برای شما پیش آمده باشد که هنگام معاشرت با فردی، شدیدا به او علاقه‌مند می‌شوید. اما این علاقه نه به دلیل عوامل ظاهری و مادی، بلکه به دلیل صمیمیت و اشتراکاتی است که درون فرد با خود مشاهده می‌کنید. ناگفته نماند که این علاقه می‌تواند هم به یک جنس مخالف باشد و هم به یک هم‌جنس! در واقع اصلا در اینجا بحث جنسیت مطرح نیست. زیرا عاملی که انسان را در چنین علاقه‌ای جذب می‌کند، قدرت معنوی و روحی است.

درک این موضوع برای افراد مادی‌گرا بسیار سخت است. اما افرادی که ذهن منطقی آن‌ها کمتر فعال است و بیشتر به شهود اطمینان دارند، چنین احساساتی را درک می‌کنند. حال سؤال اینجاست که چرا ما به چنین فردی علاقه‌مند می‌شویم؟ پاسخ اول اشتراکات و نیازهای مشابه روحی او با شما است. در مرحله بعدی چنین افرادی تجارب و افکار مشترکی با شما دارند. ممکن است تجربه بالاتری از شما نیز داشته باشند که در این حالت شما با در کنار او بودن، احساس تکامل و پیشرفت معنوی می‌کنید.

بنابراین جفت معنوی در واقع وجودی است (فارغ از توجه به جنسیت) که شما را در کنار او احساس تطابق معنوی و تکامل روحی دارید. این چنین افرادی در انسان اشتیاق بسیاری ایجاد می‌کنند تا حدی که ممکن است شیفته و دل‌بسته آن‌ها شوید. دقیقا مانند روندی که مولانا، شاعر و عارف ایرانی پس از دیدار با شمس تبریزی طی می‌کند! عشقی کاملا خالص و معنوی و به دور از هرگونه دید و هوس دنیایی.

 

خصوصیات جفت روحی

خصوصیات جفت روحی

جفت‌ های معنوی عموما چه ویژگی‌هایی دارند؟ چند ویژگی بارز جفت های روحی را با هم بررسی می کنیم:

 • بهترین و صمیمی‌ترین دوستان شما خواهند بود.
 • درک و دلسوزی عمیقی نسبت به شخص شما دارند (خاص یک نفر نه عامیانه).
 •  گاها ممکن است پس از اولین ملاقات به حدی با او آشنا باشید که احساس کنید قبلا با او ملاقات داشته‌اید.
 • شناخت بالا از شما، رفتارها و استعدادهای شما حتی بدون آشنایی قبلی.
 • اعتقادات، افکار و باورهای بسیار مشابه به یکدیگر.
 • سعی در تکامل و پیشرفت شما دارد.

موارد بیان‌شده، مهم‌ترین ویژگی‌ها و خصایص یک جفت معنوی بودند. دقت کنید که جفت معنوی می‌تواند همجنس یا غیرهمجنس شما باشد. او حتی می‌تواند خواهر، برادر یا پدر و مادر شما باشد. دقت داشته باشید که در اکثر مواردی که جفت روحانی نسبتی با شما ندارد، رابطه شما با او به دلیل محدودیت‌های زمانی و مکانی ممکن است کوتاه‌مدت باشد.

 

چگونه جفت روحی خود را بشناسیم؟

چگونه جفت روحی خود را تشخیص دهیم؟ صادقانه بگوییم پیداکردن چنین انسانی با این سطح از تطابق روحی با یک انسان دیگر، کار ساده‌ای نیست و نیاز به انجام تمرین‌ها و تکنیک‌هایی دارد که آر.سی.بلکیس سخنران و مربی روابط در آمریکا در رابطه با جفت روحی بسیار سخن گفته است که در انتهای این محتوا می توانید وبینار جفت روحی را مشاهده کنید.

با توجه به اینکه علم، فعلا پاسخی برای این موضوع ندارد، از روش‌ها و فرضیات علمی نیز نمی‌توان استفاده کرد. شاید انقلاب فیزیک کوانتوم در سال‌های آینده بتواند پاسخ یا حداقل دلیلی برای این پدیده داشته باشد. اما فعلا فقط باید از رهگذر شهود، فرکانس و انرژی با مسئله جفت معنوی رو به رو شویم.

بنابراین باید برای یافتن روش شناسایی جفت معنوی، به درون خود باز گردیم. جایی که می‌توانیم با استفاده از پاکسازی درون و گوش‌دادن به ندای درونی خود، پاسخی برای این مسئله دریافت کنیم. پس اولین لازمه رسیدن به جفت روحی و شناسایی او برای هر فردی، پاکسازی درونی و فرو رفتن در سکوت معنادار و عمیق وجود هر انسان است.

ادامه این مسیر منتهی به قانون جذب و ارتعاش می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید چنین فردی را از هرکجای دنیا به سوی خود بکشانید! چشم ذهن و ناخودآگاه شما این قدرت را دارد تا بدون کمک چشم مادی، جفت معنوی شما را در هر موقعیت زمانی و مکانی، به شما نشان دهد.

در این قسمت بعدی، نکاتی بسیار مهم در جهت شناخت جفت معنوی هر انسان بیان خواهد شد که باید به تمامی آن‌ها توجه کامل داشته باشید تا بتوانید فرد موردنظر را جذب خود کنید. البته اینجا بازهم تأکید می‌کنیم که چنین جفتی فقط و فقط همسر و جنس مخالف نیست! کما اینکه بسیاری از افراد در حال زندگی با کسانی هستند که جفت معنوی آن‌ها نیستند و تضادهای عمیقی از نظر روحی با یکدیگر دارند!

 

خودشناسی؛ اولین گام به سوی شناخت جفت روحی

چگونه جفت روحی خود را تشخیص دهیم

هرکس خود را نشناسد، نمی‌تواند خداوند یا دیگران را بشناسد. شاید این جمله یا عباراتی با همین مضمون را بارها و بارها شنیده باشید تا حدی که برای شما نخ‌نما شده باشد! اما واقعا و عمیقا می‌توان برا آن صحه گذاشت. همین جمله می‌تواند خلاصه‌ای از این بخش مقاله باشد اما بدون بسط، توضیح و گسترش.

هر انسانی علایق، استعدادها، قدرت‌های درونی و امکاناتی کاملا مجزا و متفاوت با بقیه دارد. دقیقا مانند اثر انگشت یا مترونوم قلب، این ویژگی‌ها برای هر بشر در کنار یکدیگر مجموعه‌ای کاملا خاص و استثنایی می‌سازد. به همین دلیل است که از روی شناخت یک انسان، به شناخت انسانی دیگر رسید.

هر فردی باید خود، قدرت درونی، استعدادها و علایقش را به خوبی بشناسد. همچنین آشنایی با جنس و نوع افکار نیز نکته مهمی‌ است که در خودشناسی همواره مطرح بوده و هست. برای شناخت جفت روحی، ابتدا باید انسان خود را به طور کامل بشناسد. زیرا با عدم شناخت یا شناخت ناقص ممکن است او چیزی را به خود جذب کند که مربوط به خود واقعی او نیست و ممکن است علاقه‌ای باشد که تحت تأثیر شرایط مختلف در او ایجاد شده است. اما این دقیقا خود انسان نیست!

خاص بودن هر فرد از این منظر قابل توجه است که خداوند نیز برای تفکیک انسان‌ها از یکدیگر چنین امکانی به هر انسان داده است. زیرا هنگام سنجش و مقایسه با محاسبه چنین امکانات و قابلیت‌هایی است که انسان‌ها در عین تفاوت فیزیکی و ظاهری با یکدیگر کاملا برابر خواهند بود. پس نیاز است که هرکس به درون خود رجوع کند و سؤالاتی از خود درباره علایق، افکار و استعدادها بپرسد.

پاسخ این سؤالات می‌تواند او را در وضعیتی قرار دهد که ادعا کند تا حدود زیادی خود و روح خود را شناخته است. در چنین حالتی است که او می‌تواند به کمک قوانین جذب و انرژی کائنات، پدیده‌ای به نام جفت معنوی را به خود جذب کند. زیرا او پس از شناخت خود می‌داند که چه کسی به او نزدیک است و می‌تواند ظرف روح او را پر کند!

 

چشم معنوی خود را باز کنید، جفت روحانی را باید خوب ببینید!

چشم فیزیکی تنها قادر به مشاهده پدیده‌های مادی و فیزیکی جهان هستی است. اما هر انسان صرف نظر از مادی‌گرا بودن یا معنوی بودن خود، چشم دیگری دارد که می‌تواند چیزهای ارزشمندتری با آن مشاهده کند. این چشم دوم، چشمی بزرگتر و قدرتمندتر است که با آن می‌توان همه چیز را بدون نیاز به چشم فیزیکی حس کرد.

بنابراین با چنین چشمی می‌توان جفت روحانی و معنوی را نیز حتی قبل از ورود به عالم ماده مشاهده کرد. اگر بخواهیم ساده‌تر توضیح دهیم، می‌توانیم به مفهوم تصویرسازی اشاره کنیم. در مرحله قبلی به شناخت درونی و روحی از خود رسیدیم. حال برای شناخت و جذب جفت روحی باید با استفاده از شناخت درونی خود، چنین فردی را تصور کنیم.

در تصویرسازی خود دقت کنید که تمام ویژگی‌ها و احساسات درونی خود را که به آن‌ها شناخت پیدا کرده‌اید، القا کنید. فردی را در ذهن خود مجسم کنید که پاسخگوی تمام نیازهای روحی شما است و احساس آرامشی عمیق در کنار او دارید. در واقع او باید کامل‌کننده و پاسخگوی معنوی شما باشد. در این تصویرسازی بهتر است به جای تمرکز بر روی ظاهر شخص، بیشتر به صفاتی که در خود دوست دارید یا شناخت دارید، بپردازید.

زیرا با این روش به جهان این پیام را ارسال خواهید کرد، که شما یک جفت روحانی و متکامل می‌خواهید. نه صرفا یک موجود زیبارو که ممکن است تضادها و تعارضات زیادی نیز در شما ایجاد کند. تصویر خود را بسازید و طوری به آن بنگرید و فکر کنید که انگار در جهان مادی و واقعی شما نیز وجود دارد.

 

قبل از جذب جفت روحی، از خداوند برای اعطای او سپاسگزار باشید!

مطالب تجربی و شهودی زیادی درباره فواید شکرگزاری وجود دارد. این پدیده در واقع قدرتی معجزه‌آسا است که هر بشری را آماده و شایسته دریافت نعمت‌های بیشتر در زندگی می‌کند. جفت روحانی و معنوی نیز قطعا یک نعمت بزرگ است. وجودی که می‌تواند سراسر شما را غرق در آرامش معنوی و روحی کند، قطعا نعمتی بزرگ از جانب خداوند برای صیقل روح شماست.

خداوند بسیار بزرگوار و البته اهل معامله است! بله درست خواندید او اهل معامله است و در ازای چیزی که به او ارزانی می‌کنید، خداوند چندین و چند برابر به شما اعطا می‌کند. بنابراین معامله با او سراسر سود خواهد بود. با انجام سپاسگزاری از خداوند برای دریافت جفت معنوی در واقع شما در حال ایجاد یک جای خالی در زندگی خود برای جهان هستید.

زیرا طوری رفتار می‌کنید که گویی نعمت به شما داده شده است و در حال سپاسگزاری و قدردانی برای آن هستید! حال جهان هستی این سیگنال را از شما دریافت می‌کند و متوجه می‌شود که شما یک جای خالی دارید. اینجاست که سیستم بی‌نقص خداوند در کائنات، نعمت را در شکل بسیار بهتر و برتری از آنچه انتظار دارید، به شما اعطا می‌کند.

بنابراین شما باید جوری رفتار کنید که انگار نعمت خود را دریافت کرده‌اید و قدردان آن هستید. با این روش خیلی سریع‌تر و بهتر از آنچه فکر کنید، جفت روحانی خود را مشاهده و جذب خواهید کرد. به یاد داشته باشید که هیچ تاجری بهتر از خداوند برای معامله پیدا نمی‌کنید!

 

افکار منفی و باورهای محدودکننده را کنار بگذارید!

یافتن فردی با مشخصاتی که درباره جفت روحی بیان کردیم، شاید برای عده‌ای فقط یک رؤیا باشد. اما بسیاری دیگر از افراد که در جستجوی چنین شخصی هستند نیز گاهی برخی باورها وجود دارد که تأثیر مخرب بسیاری دارند. مثلا فرض کنید هنگامی که در حال تصویرسازی چنین فردی هستید، در ذهن شما چیزی می‌گوید که در این شرایط اجتماعی، مالی و فرهنگی که دنیا رو به زوال است، چنین فردی هرگز پیدا نمی‌شود و وجود ندارد. این وسوسه منفی یک فکر بسیار بد و بازدارنده است که شما را در شناخت و جذب جفت معنوی ناکام خواهد کرد.

هر انسانی بنده افکار خود است. زیرا افکار او پس از مدتی تکرار و استمرار به باورهای او تبدیل می‌شوند. این باورها دقیقا همان سیگنال و سطح ارتعاشی و فرکانسی هستند که او به جهان هستی می‌فرستد. جهان نیز همان‌ها را به خود او باز می‌گرداند. اگر فکر کنید که چنین شخصی وجود ندارد و به این فکر خود برای تبدیل به یک باور مجال دهید، قطعا بازنده خواهید بود. زیرا باور شما اجازه شناخت و جذب جفت روحی را به شما نمی‌دهد.

پس گام بعدی این است که افکار محدودکننده خود را شناسایی کنید و آن‌ها را از طریق مثال نقض با باورهای جدید جایگزین کنید. البته شما به غیر از این افکار جدید محدودکننده، احتمالا تعدادی فکر تکرارشده نیز خواهید داشت که از قبل به عنوان باور محدودکننده در ذهن شما حضور دارند. این باورهای مخرب را باید با افکار مثبت تکرارشونده به مرور جایگزین کنید و اجازه عرض اندام به آن‌ها ندهید.

مثلا اینکه شرایط اقتصادی ضعیف عاملی بازدارنده در جذب جفت روحانی است، یک باور مخرب و غلط است. اگر این باور را تغییر ندهید، جهان هستی تلاش می‌کند تا نمونه‌هایی مشابه باوری که دارید را به شما نشان دهد. در چنین شرایطی باور شما محکم‌تر می‌شود و تغییر آن سخت‌تر خواهد بود.

برعکس این باور، ایمانی است که می‌گوید جفت روحی یک پدیده انرژیک و فراتر از ماده است که ربطی به دنیای مادی ندارد. جایگزینی دومی به جای باور مخرب اولی، قطعا باعث نمایش مثال‌هایی مشابه آن به شما توسط جهان می‌شود. بنابراین به مرور این باور در شما تقویت می‌شود و ریشه می‌دواند. نتیجه طبیعی قدرتمندتر شدن یک باور در دنیای انرژی و ارتعاش نیز، ظهور عینی آن در زندگی مادی و دنیوی شماست.

 

از قدرت دعا و درخواست غافل نشوید!

یکی از مهم‌ترین مراحل جذب جفت روحی، دعا و درخواست است. غافل‌شدن از دعا یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات اکثر انسان‌ها است. جفت معنوی یک پدیده غیر مادی است که با پول به دست نخواهد آمد. زیرا اصولا یک موضوع فرامادی است و افرادی که به دنبال چنین مفاهیمی هستند، می‌دانند که مادیات کمترین نقش و اثر را خواهد داشت.

آن‌چه شما در ذهن خود تصویر کرده‌اید که بر اساس شناختی که از خود پیدا کرده‌اید، بوده است، می‌تواند با دعا خیلی سریع‌تر و البته آسان‌تر به دست آید. در مورد جفت معنوی هم این موضوع کاملا صادق است. شما می‌توانید با سرعت بیشتر و با سختی بسیار کمتری این نعمت را از خداوند دریافت کنید. اما بسیار مهم است که قدرت دعا را درک کرده باشید و با نحوه درخواست و دعا آشنا باشید.

 

اگر هدف شما از یافتن جفت روحی، همسر و جنس مخالف است، چکار باید بکنید؟

مراحل جذب جفت روحی

تمام حقایق و آموزه‌های بیان‌شده تا این قسمت از محتوا، جنبه عمومی دارد و دال بر شناسایی و جذب یک جنسیت خاص به عنوان جفت معنوی نیست. اما اگر شما قصد داشته باشید یک جفت معنوی را به عنوان همسر از جنس مخالف جذب کنید، نکات دیگری را هم باید در نظر بگیرید.

شما نباید انتظار چیزی را داشته باشید که در شما وجود ندارد. زیرا در این صورت صرفا یک همسر جذب خواهید کرد که ممکن است فاصله زیادی تا جفت روحانی حقیقی شما داشته باشد. بنابراین در درجه اول باید هر صفت قابل‌تغییری که درون شماست و خودتان نیز آن را نمی‌پسندید، تغییر دهید. زیرا جفت معنوی شما شباهت زیادی از نظر رفتاری و درونی به شما خواهد داشت.

پس اصلاح برخی صفات و رفتارها که می‌دانید جزئی از شما نیستند و آن‌ها را دوست ندارید، نکته مهمی است. زیرا در غیر این صورت ممکن است با جذب یک جنس مخالف به عنوان همسر، ویژگی‌های مشترکی از خود در او ببینید که آن‌ها را نمی‌پسندید. حالا به دلیل تنبلی یا هر علت دیگری که باشد، شما بهتر است سریع‌تر دست به تغییر آن‌ها بزنید.

 

صفاتی که می‌تواند جفت معنوی بودن یک همسر را تعدیل کند!

مثلا فرض کنید که شما اصولا انسان وقت‌شناسی نیستید و همواره در قرارهای ملاقات خود تأخیر می‌کنید. البته این تأخیر همیشگی نبوده است و شما هم این صفت خودتان را دوست ندارید. پس طبیعی است از کسی که چنین صفتی داشته باشد نیز دوری کنید. اما اگر این عدم وقت‌شناسی را در خود اصلاح نکنید، جفت روحی شما نیز که به عنوان همسر جذب خواهید کرد، به احتمال خیلی زیاد چنین صفتی خواهد داشت.

البته روی دیگر این قضیه این است که جفت معنوی شما به عنوان همسر این صفت را نداشته باشد، اما دقیقا مانند شما از آن بیزار است. بنابراین مانند شما سعی می‌کند از کسی که چنین صفتی دارد، دوری کند. طبیعی است که این دوری ممکن است درباره شما نیز به وجود بیاید.

هرچند همانطور که از ابتدای مطلب گفتیم، جفت روحی بیشتر با جنبه‌های درونی و روحی شما سروکار دارد. اما همین رفتارها و مقاومت از یک طرف خصوصا در زندگی مشترک ممکن است منجر به تغییر برخی اصول در زندگی شود.

یعنی دیگر آن تأثیرگذاری روحی و پرکردن ظرف روحی ممکن است به اندازه قبل وجود نداشته باشد. زیرا در ذهن هریک نسبت به دیگری تردیدهایی ایجاد شده است. درحالی که ممکن است منشأ این تردیدها همان صفت بد باشد که در دید کلی خیلی مشکل‌ساز به نظر نمی‌آید.

همچنین به عنوان یک همسر و شریک زندگی مشترک اگر می‌خواهید یک انسان مطابق از نظر روحی جذب کنید، باید توقعاتتان را از او کم کنید. زیرا اکنون او علاوه بر جفت معنوی، شریک زندگی مشترک شما نیز هست و همین موضوع باعث گره‌خوردن بسیاری از قسمت‌های زندگی مانند مسئولیت‌ها به یکدیگر می‌شود. در چنین شرایطی باید بدانید که همسر و جفت روحانی شما نمی‌تواند تمام توقعات شما را برآورده کند. زیرا درگیر بخش‌های مشترکی از زندگی همراه با شما است.

 

چگونه جفت روحی خود را پیدا کنیم؟ کلام آخر

پیداکردن انسانی با این سطح از درک معنوی از شما، تنها از رهگذر قانون جذب و انرژی و البته درخواست از خداوند ممکن است. البته گاهی پیش می‌آید به صورت تصادفی با چنین افرادی رو به رو می‌شوید. اما این یک تصادف نیست؛ زیرا در عالم انرژی و ماده تصادف معنایی ندارد و پشت هر پدیده‌ای یک اراده و خواست وجود دارد. بنابراین به دنبال راه حل عملی نگردید و بدون فوت وقت از قدرت ماوراء تصور خداوند و سیستم او در جهان هستی کمک بگیرید.

***

اگر میخوای یاد بگیری که چطوری جفت روحی خودت رو پیدا کنی و مراحل جذب جفت روحی به چه صورت هست حتما این وبینار از آر.سی.بلیکس رو ببین. با مشاهده این وبینار یاد می‌گیری که:

یاد می گیرید که انرژی تان را برای جذب جفت روحی تان بسط و گسترش دهید.

یاد می گیرید که ۵ روش گفته شده در این وبینار برای جذب جفت روحی بکار ببرید تا به هدفتان ازدواج موفق و خوشبختی برسید.

یاد می گیرید که گره ها و وابستگی های عاطفی و روحی چیست و متوجه می شوید که چگونه در روابطتان گره ها و وابستگی های عاطفی و روحی را تشخیص دهید و آن را ریشه کن کنید.

یاد می گیرید که همان شخصی شوید که متناسب با همان جفت روحی تان هست که خواهان جذب آن هستید (شخصی که آرزوی بدست آوردنش را دارید آیا جذب شرایط و ویژگی های فعلی شما خواهد شد؟ اگر پاسخ نه است، پس باید یاد بگیرید بر روی خودتان کار کنید.)

یاد می گیرید که واقعا به خداوند و فرمان های او گوش دهید تا به خواسته قلبی خود برسید.

جذب جفت روحی

اشتراک گذاری

محمدجواد شفیعی

محمد جواد شفیعی فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک است که از سال‌ ۹۶ به عنوان تولیدکننده محتوا، مترجم، گرافیست و کارشناس دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند. او تاکنون در زمینه های متنوعی از جمله روان شناسی، موفقیت، پرسونال برندینگ، ارزهای دیجیتال، سئو و طراحی سایت، هزاران مقاله تألیف و ترجمه کرده است. محمدجواد هم اکنون عضوی از تیم تحریریه مثل خورشید است.

4 دیدگاه

 1. محمد گفت:

  عالی بود متن کاملی بود . من وبینار بلیکس رو تهیه کردم و دیدم خیلی جامع و کامل صحبت کرده بود. اولش فکر کردم فقط بدرد دخترها میخوره اما برای من که پسر هستم هم مفید بود.

 2. ستاره محمدی گفت:

  بنظر من نوشته خوبی بود و میشه ازش خیلی نکته یاد گرفت ممنون از نویسنده

دیدگاهی بنویسید

3 سمینار فوق العاده برای دستیابی به قانون های طلایی موفقیت، حفظ روحیه در شرایط سخت و رسیدن به هرچیزی که در زندگی می خواهی.