دکتر سو مورتر کیست؟ بیوگرافی دکتر سو مورتر

تاریخ بروزرسانی :

۱۴۰۰/۰۶/۲۸

164 بازدید

0 نظر ثبت شده

دکتر سو مورتر کیست؟ بیوگرافی دکتر سو مورتر

دکتر سو مورتر| dr sue morter که به عنوان یک سخنران بین المللی و کارشناسی ارشد پزشکی زیست انرژی کوانتومی شناخته می شود، یکی از محبوب ترین نویسنده و سخنران عصر حاضر است. به همین علت، ما تصمیم گفتیم در این مطلب شما را بیشتر با زندگینامه دکتر سو مورتر، کتاب کدهای انرژی و اینکه او کیست و چه کرده است، آشنا کنیم.

 

دکتر سو مورتر کیست؟

دکتر سو مورتر

ما در این قسمت پاسخ سوال دکتر سو مورتر کیست؟ را می دهیم. دکتر سو یک نویسنده، سخنران و یوگی است. وی با ارائه مدل و تکنیک های بصری، رویکرد کاملاً جدیدی را برای زندگی و تقویت الگوهای انرژی با فرکانس بالا در بدن انسان ایجاد کرده است. او از تجربه ۳۰ ساله خود به عنوان پزشک برای خلق تغییرات جالبی در طول مدیتیشن و اشتیاق شخصی با هدف شکستن کدهای منفی زندگی خلق کرده است. وی بارها گفته است بزرگترین لذت من به اشتراک گذاشتن کشفیاتم با دیگران است.

دکتر سو به عنوان پرفروش ترین نویسنده در روزنامه ها و مجلاتی نظیر USA Today ، LA Times و آمازون به خاطر کتاب ENERGY CODES: سیستم ۷ مرحله ای برای بیدار کردن روح شما شناخته می شود. دکتر سو به واسطه این کتاب، تکنیک های کاربردی برای فعال سازی انرژی و سلول های عصبی خلق کرده است که برای دستیابی به اهداف و خواسته ها کاربردی هستند.

همچنین، او به عنوان بنیانگذار و خالق دوره های آموزشی جهانی The Energy Codes، در حوزه توسعه فردی و معنوی هم معروف است. دکتر سو برنامه BodyAwake  را هم با هدف افزایش آگاهی از جسم و روح برای علاقه مندان راه اندازی کرده است. در ضمن، او عضو هیئت علمی دو دانشکده پزشکی در دانشگاه ایالتی میشیگان است. علاوه بر این، سو مجری برنامه ماتریس شفابخش تلویزیون Gaia است. در انتها، باید گفت سو در سال  ۱۹۸۷ موسسه  Morter HealthCenter که سازمانی متعهد به آموزش تکنیک های خوددرمانی است، را راه اندازی کرد.

 

نظر دکتر سو مورتر درباره مفهوم جهان

دکتر سو مورتر در مورد موضوعات کوانتوم کاربر پسند یا BioEnergetics، شفای طبیعی و پتانسیل انسانی همواره صحبت می کند. دکتر سو با صحبت درباره انرژی انسانی، مراکز انرژی در بدن و تأثیر آنها بر ظرفیت خلاقیت و بهبود جسمی درباره رابطه ذهن آگاه و ناخودآگاه و نحوه ارتباط آنها با اضطراب و استرس راهکارهای کاربردی ارائه می دهد. وی می گوید:  ما انسان های چند بعدی هستیم. ما بیشتر از آنچه به نظر می رسد پیچیده هستیم.

دکتر سو به علاقه مندان روش های کاربردی همچون خودآگاهی، مدیتیشن و بازتاب درونی از طریق تنفس یکپارچه را آموزش می دهد. او بدین روش به هدف خود که دستیابی به فرکانس بالاتر است، می رسد. او معتقد است از طریق این روش می توان هدف و مسیر زندگی افراد را مشخص کرد. وی، دوره ها و سمینارهایی برای افرادی که آماده انجام تحول و بهبودی هستند، برگزار می کند. به این ترتیب، گام به گام دستورالعمل هایی برای دستیابی به تغییرات و بهبود زندگی ارائه می دهد.

 

نگاهی به زندگینامه دکتر سو مورتر

همانطور که گفتیم دکتر سو، سخنران بین المللی، استاد نظریه پرداز زیست انرژی و نظریه پرداز میدان کوانتومی، نویسنده و مجری است. او از طریق سمینارها و دوره های خود راهکارهایی برای بهبود روابط، افکار و انرژی افراد ارائه می دهد. این راهکارها به بهبود، ارتقاء سطح آگاهی انسان ها و تسلط بر زندگی آنها کمک می کنند. مدل و تکنیک های بصری دکتر سو، رویکرد کاملاً جدیدی را برای زندگی براساس خلاقیت و آزادی شخصی از طریق تقویت الگوهای انرژی با فرکانس بالا در بدن ایجاد می کند.

او تجارب خود در حوزه های مختلفی همچون یوگا، مدیتیشن و علم کوانتوم را در هم آمیخته تا روش نوین و کاربردی خلق کند. او از انرژی فلسفی یوگای باستانی و فراهم کردن تمارین قدرتمند به افزایش آزادی درونی افراد و دستیابی آنها به سعادت کمک گرفته است.

 

یوگای سنتی و آزادی درون

یوگا با دکتر سو مورتر

دکتر سو مورتر می گوید: با استفاده از تمرینات تجسم آگاهانه، تنفس، یوگا و مدیتیشن به بخش های پرانرژی بدن ضربه می زنیم. وی با کمک یک تمرین سنتی یوگا، حالت های مختلف بدنی را در بدن افراد ایجاد می کند. به کمک آساناها بدن فیزیکی با انرژی های طبیعی جهان هماهنگ شده و انرژی متعادل در بدن جریان پیدا می کند. به این ترتیب، حالات روحی، احساسی و جسمی افراد بهبود پیدا می کند.

هنگامی که تجربیات و تکنیک های تجسم The Energy Codes با تمرین سنتی یوگا هم راستا می شوند، سفری قدرتمند درون افراد با هدف آگاهی بدن، ذهن و روح رخ می دهد. بد نیست بدانید کتاب دکتر سو مورتر، The Energy Codes، یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ۲۰۱۹ است. دکتر سو در این کتاب مفصلا به صحبت درباره انرژی ها، مراکز انرژی بدن انسان و تاثیرات آنها بر خلق و خوی افراد پرداخته است.

 

نگاهی بر کتاب کدهای انرژی

هنگامی که به بیوگرافی دکتر سو مورتر نگاه می کنیم، در میابیم کتاب کدهای انرژی در زندگی او همچون نقطه عطفی مهم به نظر می رسد. این کتاب بینش عمیق به همراه تکنیک های قدرتمند و کاربردی را ارائه می دهد که از طریق درهم آمیختن آنها می توان به علم و معنویت در کنار یکدیگر دست یافت. در این کتاب دکتر سو مورتر، که خواندن آن را به همگان بسیار توصیه می کنیم،  دکتر سو مورتر به شما کمک می کند تا به طور کامل و آگاهانه دوباره زندگی کرده و پتانسیل های واقعی خود را بیان و کشف نمایید.

 

زندگینامه دکتر سو مورتر از زبان خودش

زمانی که یک دختر کوچک بودم، از والدینم درباره انرژی صحبت هایی شنیده بودم. آنها می گفتند همه چیز انرژی است و انرژی چیزی است که ما انسان ها واقعاً از آن ساخته شده ایم. پدرم پیشگام “پزشکی انرژی” بود، او به عنوان یک پزشک متخصص کایروپراکتیک فعالیت می کرد. همیشه از پدرم می خواستم مرا با خود به محل کار و جلساتش ببرد. در دوران نوجوانی،  من در کنار او در حوزه مراقبت های بهداشتی کار کردم و در سمینارهای محبوب او هم شرکت می کردم.

من پس از گذر از دوران نوجوانی به یک کایروپراکتیک تبدیل شدم. هر روز ساعت های زیادی را به مطالعه درباره انرژی ها و نحوه کمک آنها به افراد مختلف می پرداختم. پس از مدتی ناگهان معنا و مفهوم انرژی بسیار عمیق شد. پس از آن در رویدادها و جلسات مرتبط با مدیتیشن، آگاهی و مطالعه روشنگری شرکت کردم. کتاب ها و دستورالعمل های کاربردی درباره نحوه تاثیرگذاری این تکنیک ها در زندگی به شیوه ای کاملاً متفاوت مطالعه کردم. هنگامی که به کلاس های مدیتیشن می رفتم، بلافاصله بیداری ای خالص و عمیق بر من ظاهر می شد.

این کلاس ها به همراه تجارب من از زندگی باعث ایجاد تغییرات بزرگی در زندگی ام شدند. پس از آن تصمیم گرفتم کتاب «کدهای انرژی» را بنویسم.  و به شما خوانندگان علاقه مند کمک کنم یک نسخه شادتر و موفق تر از خودتان را پیدا کنید. بهترین بخش این تکنیک ها این است که شما می توانید در حین مدیتیشن، پیاده روی روزانه و انجام امور مختلف هر روزه خود از آنها استفاده نمایید. وعده این کتاب به خوانندگان ارتقای زندگی و قابلیت های آنها در زندگی شخصی و حرفه ای است.

 

کتاب کدهای انرژی براساس گفته های دکتر سو

دکتر سو مورتر می گوید: شما با استفاده از کتاب کدهای انرژی می توانید اقدام به خلق نکاتی عالی و کاربردی نمایید. شما با استفاده از تکنیک های موجود در این کتاب می توانید کلیه دنیا را به سمت و سوی خود و در راستای اهدافتان تغییر دهید. به این ترتیب، همه چیز در جهان شما به سمت و سوی بهترین ها تغییر جهت خواهد داد. شما با استفاده از راه حل های کاربردی از مشکلات خود گذر می کنید. باورش سخت است، می دانم اما به شما اطمینان می دهم که نتیجه واقعی و قابل لمس باشد. هنگامی که شما از منظر و دیدگاه کتاب کدهای انرژی زندگی کنید، زندگی شما معنا دار شده و حتی بیشتر از قبل پربار و مفید می شود. شما هر روز با یک احساس قوی و قدرتمند از هدف و اشتیاق زندگی خواهید کرد.

سلامت شما به طرز چشمگیری بهبود پیدا می کند. احساساتی همچون زندگی کردن به شیوه ای عمیق را تجربه خواهید کرد. شما با ابزارهای ساده و موثری برای مقابله با هر گونه درد و بیماری آشنا می شوید. احساس می کنید شفاف، مثبت، قدرتمند و عمیقا با خود و بقیه جنبه های زندگی در ارتباط هستید. احساس عشق به خود در حالت درونی شما به وضوح قابل مشاهده می شود. شما به عنوان یک شخص کامل زندگی می کنید. شما خالق زندگی خود خواهید بود و آگاهانه آنچه را که واقعاً دوست دارید، خلق کرده و برای آن زندگی خواهید کرد.

 

کشف عظمت خود

کتاب دکتر سو مورتر، کدهای انرژی، نکات کاربردی و مفیدی را با خوانندگان خود در میان می گذارد.  دکتر سو در این کتاب هر آنچه که برای تشخیص مشکلات و رفع آنها نیاز است را آموزش می دهد. او با تمرکز بر آسیب شناسی یا پیشگیری از مشکلات و آسیب ها به رفع مشکلات و اشتباهات می پردازد. وی می گوید: ما در این کتاب به این حقیقت که شما واقعاً چه کسی هستید و از چه چیزی ساخته شده اید، می پردازیم.

بله ما در این کتاب شما را با شیوه های کاربردی همچون اینکه چگونه می توانید از نظر جسمی، ذهنی و احساسی شفا پیدا کنید آشنا می کنیم. به نظر دکتر سو این مسئله بسیار مهمتر از هر موفقیتی در زندگی بیرونی انسان ها است. به این ترتیب، افراد به یک دستاورد ساده درونی که بیش از هر چیزی اهمیت دارد دست پیدا می کنند و آن دستاورد بیدار شدن در طبیعت واقعی خود است.

 

انرژی و مفهوم آن در تاریخ

انرژی درمانی با دکتر سو مورتر

استفاده از انرژی به عنوان دارو به هزاران سال پیش باز می گردد. در هیروگلیف های مصر باستان استفاده از انرژی با هدف تقویت و بهبود بدن به تصویر کشیده شده است. مسیحیان باستان از معجزاتی برای شفا سخن به میان آورده بودند. بیش از پنج هزار سال پیش، در هند باستان در مورد پتانسیل و انرژی انسان در وداها سخن به میان آمده است. بارها به نکاتی برای به حرکت در آوردن انرژی مثبت در بدن و افزایش فرکانس ارتعاشی بدن به منظور تسهیل درمان و هوشیاری سخن به میان آمده است.

دکتر سو مورتر می گوید: براساس این باورها و نوشته های قدیمی می توان به این مسئله که اجدادمان باور داشته اند همگی ما از انرژی ساخته شده ایم، دست یافت. امروزه تحقیقات علمی هر آنچه که پزشکان قدیمی از مدت ها پیش به آن باور داشته اند را تایید کرده اند. علم وجود میدان انرژی در جهان اثبات پیدا کرده است. البته، این موضوع که انرژی به طرز چشمگیری بر واقعیت فیزیکی ما تأثیر می گذارد هم ثابت شده است. دکتر سو می افزاید: اگر بخواهیم پتانسیل واقعی خود را اثبات کنیم، باید مدار انرژی را در مغز و بدن خود ایجاد کنیم تا بتوانیم آگاهانه تر و بهتر زندگی کنیم.

هنگامی که این کار را انجام می دهیم، می توانیم هر قسمت از وجود خود را شفا داده و شروع به ایجاد تجارب باشکوه در زندگی خود کنیم. خوشبختانه، امروزه علم در حال از بین بردن شکاف بین جهان مرئی، مادی و جهان نامرئی و شهودی است. به این ترتیب، ما انسان ها به فرصت های جدید و خارق العاده ای برای خلق فرصت های جدید پیدا دست خواهیم کرد.

 

چه نکاتی در کتاب کدهای انرژی گفته می شود؟

کتاب دکتر سو مورتر در بخش ابتدایی، راه جدیدی برای دیدن دنیای کوانتومی ارائه می دهد. به این ترتیب، خواننده در این بخش با پایه و اساس لازم برای خروج از ترس های محصور کننده خود در زندگی آشنا می شود. به این ترتیب، او سریعتر به موجودی بی حد و مرز، خلاق و واقعی تبدیل می شود.

این بخش نکاتی برای چگونگی تعامل با خود و دنیای بیرونی فراهم می کند تا انسان ها بتوانند از پتانسیل بی حد و مرز خود برای خلق زندگی ایده آلشان بهره ببرند. دکتر سو مورتر می گوید: خواننده با درک و تفاهمی که در این بخش به دست می آورد، آماده می شود تا کارهایی را که در بخش ۲ او را به خود معنوی اش نزدیک می کند،  آشنا شود.

 

بخش دوم کتاب کدهای انرژی

در این بخش، راه حل جدیدی برای دستیابی به برنامه کدهای انرژی ارائه می شود. این راه حل شامل، هفت کد انرژی مهم که باعث سیم کشی دوباره انرژی های درونی شما شده و انرژی درونی معنوی شما را اصلاح می کند، می شود.

این کدها سیستم کاملی برای بهبود عدم تعادل، بیدار شدن خود معنوی و مهمتر از همه زندگی جاودانه ارائه می دهد. آنها به روشی ساده و سرراست به شما نشان می دهند که چگونه می توانید حقیقت شخصیت خود را تجسم کرده و آن را بسازید. این روش انقلابی کدهای انرژی منحصر به فردی برای خلق بینش ها و پروتکل های خاص که به بهبود زندگی شما کمک می کنند را ارائه می دهد.

 

بخش سوم کتاب کدهای انرژی

در بخش سوم، شیوه ای جدید از زندگی ارائه می شود. این شیوه جدید به چگونگی ادغام کدهای انرژی در زندگی روزمره و چگونگی ساخت روش های جدید زندگی با حضور کامل شما در جهان را ارائه می دهد. اگرچه، این کتاب دکتر سو مورتر به عنوان یک ابزار قدرتمند در بیوگرافی دکتر سو مورتر شناخته می شود، از علوم فیزیک کوانتومی، نوروبیولوژی و انرژی درمانی هم کمک گرفته و سخت برای بهبود زندگی انسان ها تلاش می کند. با توجه به نتایجی که از خوانندگان این کتاب مشاهده شده شما پس از تکمیل کتاب به نسخه کاملاً جدیدی از خود تبدیل می شوید. نسخه ای سالم تر، شادتر، قدرتمندتر فقط در عرض چند ماه یا حتی چند هفته و بدین صوت می توانید تغییرات جدیدی را مشاهده کنید. اما برای دستیابی به این تغییرات باید حتما آموخته های خود را به کار گرفته و زمانی را برای استفاده از آنها به زندگی خود اختصاص دهید.

 

نظر افراد معروف درباره کتاب کدهای انرژی

ما در این بخش مفصلا به نظرات نویسندگان و افراد معروف درباره کتاب دکتر سو مورتر یعنی کدهای انرژی می پردازیم. شما در این بخش می توانید نظرات و ایده های اشخاص شناخته شده را درباره این کتاب کاربردی و کارآمد مشاهده کنید:

 

نیل دونالد والش، نویسنده کتاب گفتگو با خدا

نیل می گوید: من به تازگی کتابی را یافته ام که بینش های متافیزیکی و حکمت عرفانی را به شیوه عملی و کاربردی ارائه می کند. کدهای انرژی توسط دکتر سو توضیحات تکان دهنده ساده و در عین حال فوق العاده استادانه ای را ارائه می دهد. این کتاب همچون یک ابزار معنوی عمل کرد و اطلاعات کاربردی و جامعی را ارائه می دهد. افرادی که آماده ساختن یک زندگی جدید هستند، می توانند از این کتاب به عنوان ابزاری مفید بهره ببرند.

 

دکتر جو دیسپنزا، نویسنده پرفروش کتاب You Are the Placebo

دکتر سو مورتر در این کتاب فوق العاده قدرتمند قلمروهای علم، معنویت و تحول شخصی واقعی را بر هم می زند. سال ها تحقیق، بررسی و آنالیزهای او به بهبود زندگی شما کمک می کند. به این ترتیب، برای همیشه تغییر را در زندگی خود احساس خواهید کرد. وقتی از ابزارهای کاربردی و موثر اثبات شده در کتاب استفاده می کنید، ذهن، بدن و واقعیت خود را شفا می دهید.

 

مایکل برنارد بکویث، موسس مرکز معنوی Agape و نویسنده کتاب آزادی معنوی و تجسم زندگی

مایکل می گوید: خوانندگان می توانند بینش های واقعی دکتر سو، ادغام و تجسم حقیقت مقدس او را به صورت آشکار در این کتاب مشاهده کنند. وی می گوید: دکتر سو نکات مهمی را در این کتاب آموزش می دهد و این یکی از امتیازات خارق العاده این کتاب است. وی، در این کتاب با کمک انژی ها به طرز ماهرانه ای ا معنویت و علم برای خلق تغییرات موثر و کاربردی در زندگی کمک می گیرد. سو سال ها تحقیق و تجربه خود را در این کتاب به مشارکت گذاشته و بدین صورت باعث خلق تحولات منطقی در زندگی افراد شده است.

 

مارسی شیموف، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز برای کتاب سوپ مرغ برای روح زن

هر چند وقت یک بار کتابی پر از ایده ها و نکات کاربردی همراه با نبوغ و واقعیت که باعث ایجاد تغییر در زندگی شما می شود، به بازار می آید. بدون شک کتاب کدهای انرژی چنین کتابی است. این کتاب همچون یک راهنمای موثر به درک این مسئله که واقعا شما چه کسی هستید و برای ایجاد شادی پایدار، سلامت مطلوب و زندگی معجزه آسا به چه نیاز دارید، می پردازد. این کتاب دکتر سو مورتر کتاب مفید و کاربردی است.

 

آنیتا مورجانی، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز کتاب Dying To Be Me

کتابی درخشان و متصل کننده به خود واقعی، کتاب کدهای انرژی به اصول و شیوه های قدرتمند، عمیق و تحول آفرین، قابل دسترسی و مرتبط می پردازد. دکتر سو مورتر یک نویسنده روشن بین فوق العاده است. او، شکاف بین آسمان و زمین را از بین برده و باعث ارتباط کامل با خود حقیقی افراد می شود. به شدت مطالعه کتاب دکتر سو مورتر را پیشنهاد می کنم.

 

جانت بری اتوود، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز برای کتاب The Passion Test

وی می گوید: این کتاب نشانگر این مسئله است که چرا استقبال پرشور از طبیعت پرانرژی خود واقعی و روحانی شما  مهمترین کاری است که می توانید انجام دهید، می پردازد. پس حتما آن را مطالعه کنید.

امیدواریم این نظرات درباره کتاب دکتر سو مورتر و شخصیت او به شما ایده های جالب وکاربردی برای مطالعه این کتاب ارائه کرده باشد. این کتاب بخش مهمی از این سوال که دکتر سو مورتر کیست؟ را پاسخ می دهد. شما به عنوان خواننده کتاب کدهای انرژی می توانید کتاب های دیگری همچون ۴ اشتباه که شما را از معجزه دور می کند را از این نویسنده در بازار یافته و آن را مطالعه نمایید. پس از مطالعه کتاب کدهای انرژی به خود ایده آلتان نزدیک شده و از مشکلات بسیاری که ممکن است در زندگیتان رخ دهند، خلاصی پیدا خواهید کرد.

 

جمع بندی دکتر سو مورتر

شما در این مطلب با بیوگرافی دکتر سو مورتر،  کتاب دکتر سو مورتر کدهای انرژی و روش تفکری او آشنا شده اید. به این ترتیب، در صورتی که خواهان مطالعه این کتاب کاربردی و کارآمد هستید می توانید از این مطلب برای تصمیم گیری در مورد مطالعه یا عدم مطالعه این کتاب بهره ببرید. حتما نکات فوق را قبل از تهیه این کتاب در نظر داشته باشید.

اشتراک گذاری

مژگان امیر یوسفی

مژگان امیریوسفی هستم، عاشق کتاب خوندم و فکر میکنم همین موضوع باعث شده عاشق نوشتن هم باشم. امیدوارم از خوندن مطالب من لذت ببرین.

دیدگاهی بنویسید

3 سمینار فوق العاده برای دستیابی به قانون های طلایی موفقیت، حفظ روحیه در شرایط سخت و رسیدن به هرچیزی که در زندگی می خواهی.