سه گام عملی در رسیدن به خواسته ها {یک هشدار مهم}

تاریخ بروزرسانی :

۱۴۰۰/۰۴/۲۴

270 بازدید

0 نظر ثبت شده

سه گام عملی در رسیدن به خواسته ها {یک هشدار مهم}

آیا رسیدن به خواسته ها ممکن است؟ پاسخ قطعا مثبت است. چرا که نه؟! زندگی هر کس پر از آرزوها و خواسته‌هایی است که افراد بسیار زیادی رسیدن به آن‌ها را هدف زندگی خود می‌دانند. هرکس خواسته و رؤیای مخصوص به خود را دارد. بدون آرزو و هدف، زندگی پوچ و بی معنا بنظر می رسد. اینطور نیست؟ تا حالا در گفتگوهایتان با کسی، این جمله را شنیده اید که به جای آرزوی سلامتی یا هر دعای دیگر، به شما گفته می‌شود: «هر چه از خدا می‌خواهید به شما بدهد.» این به معنای تمرکز و علاقه ذهنی بسیاری از مردم به دست‌یابی به خواسته‌ها و آرزوهای خود و دیگران است.

لذت برآورده شدن آرزوها و خواسته‌ها یکی از برترین لذت‌ها در دنیا است. در این مقاله قصد داریم ضمن بررسی روش‌های رسیدن به آرزوها، درباره تأثیر و نقش کائنات در رسیدن به خواسته ها و آرزوها نیز صحبت کنیم. لوئیز هی در این ویدئو به شما چند راهکار ساده برای رسیدن به هرآنچه که در زندگی می خواهید آموزش می دهد. بعد از دیدن این سمینار کوتاه، بقیه مقاله را حتما بخوانید و نکته برداری کنید.

 

رسیدن به خواسته ها ، دست‌یافتنی یا دست نیافتنی؟!

هنگامی که از کلمات خواسته، آرزو و رؤیا صحبت می‌کنیم، هر انسانی در ذهن خود مجموعه‌ای از تصاویر دارد. آن تصاویر ذهنی خود مبنای اصلی شکل‌گیری و رسیدن به هر آرزویی هستند. عده‌ای می‌گویند هرچیزی که به ذهن شما می‌آید قابل دستیابی نیست. آن‌ها باور دارند که آرزوها درست و غلط دارند. یعنی بعضی از آن‌ها که قابل دست‌یابی هستند صحیح و مابقی آن‌ها که از نظر منطقی و عقلی قابل دست‌یابی نیستند، غلط هستند.

برای تفکیک این دو مفهوم، این افراد از کلمات رؤیا و آرزو استفاده می‌کنند. رؤیا برای خواسته‌های ذهنی که از نظر عقلی و در زمان حاضر صحیح نیستند، استفاده می‌شود. آرزو نیز واژه‌ای است که از سوی این افراد برای خواسته‌هایی استفاده می‌شود که حداقل از نظر عقلی قابل دست‌یابی هستند.

از سوی دیگر بسیاری دیگر از افراد، این دیدگاه را کاملا مردود و غلط می‌دانند. آن‌ها با استناد به برخی مثال‌های تاریخی، ادعا می‌کنند که هر چیزی که در ذهن انسان شکل می‌گیرد، قابل دست‌یابی خواهد بود. یعنی هر آرزو و رؤیایی که انسان در ذهن خود دارد، می‌تواند شکل عینی و حقیقی به خود بگیرد. تفاوت این دو دیدگاه در نگرش به نوع آرزو خود تفاوت‌های بزرگی در روش‌های رسیدن به خواسته ها از نظر آن‌ها ایجاد کرده است.

اگر بخواهیم از نظر تاریخی و تجربی این پدیده را بررسی کنیم، باید طرز تفکر گروه دوم را تأیید کنیم. زیرا تقریبا تمام پیشرفت‌های بزرگ بشر مدیون آرزوها و خواسته‌هایی است که در ذهن انسان‌هایی بزرگ شکل گرفته است و با منطق، علم و عقل زمان معاصر آن‌ها تطابق نداشته است.

مثلا پرواز کردن از گذشته یکی از رؤیاهای بزرگ بشر بود. از انسان‌های چندهزار سال پیش تا همین قرن‌های قبل، بسیاری آرزو داشتند مانند پرندگان پرواز کنند. این رؤیا در تمام طول تاریخ به همین شکل دست نخورده باقی ماند تا برادران رایت تصمیم گرفتند برای رسیدن به آن تلاش‌هایی انجام دهند. دقیقا از همین‌جا بود که بشر توانست به این آرزوی دیرینه دست پیدا کند و بعدها با پیشرفت صنعت هواپیما توانست در عرض تنها چند ساعت از قاره‌ای به قاره دیگر برود.

این دقیقا یک مثال بارز است که به دفعات در تمام اختراعات و پیشرفت‌های بزرگ بشر دیده می‌شود. بنابراین هر آرزو و خواسته‌ای که در ذهن شما شکل می‌گیرد، قابل دست‌یابی است به شرطی که با قدرت و تمرکز به آن فکر کنید. همچنین تلاش‌هایی باید در این جهت صورت بگیرد و از سایر عوامل مانند قدرت و انرژی کائنات هم می‌توان کمک گرفت.

تغییر آرزوها و خواسته ها در کودکی و بزرگسالی

 

رسیدن به خواسته ها؛ در کودکی، نوجوانی و بزرگسالی

آرزوهای هر انسان معمولا از سنین کودکی او شکل می‌گیرند و ممکن است با تغییر سن، وضعیت فیزیکی و روحانی، موقعیت زندگی و عوامل دیگر تغییر کنند. شاید برای شما جالب باشد اما از ۳۰ نفر دانش‌آموزی که در سال‌های اول زندگی در یک کلاس آرزو دارند خلبان شوند، به احتمال خیلی زیاد یک نفر و در خوش‌بینانه‌ترین حالت یک نفر واقعا در بزرگسالی خلبان می‌شود.

علت اصلی این تغییر در خواسته‌ها گذر از سنین نوجوانی و ورود به بزرگسالی و شرایط جدید زندگی است. بنابراین آرزوها و رؤیاها ثابت نیستند و ممکن است با گذر زمان دچار تغییرات بزرگی شوند. این تغییرات ممکن است اصل خواسته و آرزو را نیز تغییر دهد. یعنی کسی که در کودکی آرزو داشته است پزشک شود، در نوجوانی و پس از آشنایی با دروس ریاضی و هندسه به رشته‌های مهندسی علاقه‌مند می‌شود.

برای چنین فردی ممکن است رؤیای کودکی یک جراح یا پزشک ماهرشدن به یک مهندس شاغل در یک سازمان هوا و فضا تغییر کند. این امر کاملا طبیعی است و نمی‌توان آن را خوب یا بد دانست. اما تعدادی از افراد نیز هستند که رؤیای خود را از دوران کودکی نگه داشته‌اند و در بزرگسالی به همان آرزو جامه عمل می‌پوشانند.

تغییر در آرزو و نحوه رسیدن به خواسته ها امری کاملا طبیعی و تابع زمان، شرایط، مکان و علایق هر فرد است. همچنین هیچ سند محکمی برای اثبات خوب یا بد بودن این تغییرات در رؤیاها وجود ندارد. در بسیاری از اوقات عدم آشنایی با مباحث و علوم جدید، امکانات و محرومیت، نوع آرزوی هر انسان را تعریف می‌کند.

مثلا در یک کشور آفریقایی مانند سومالی به دلیل عدم وجود منابع غذایی کافی یا مدیریت ناکارآمد دولتی، آرزو یا رؤیای مردم خوردن سه وعده غذایی بسیار عادی باشد. اما در آن سوی جهان و در کشوری مانند کانادا به دلیل وجود امکانات و بسترهای مناسب، یک کودک رؤیای حضور در مریخ را در سر می‌پروراند.

حتی اگر این کودک در یک خانواده فقیر در این کشور زندگی کند، به دلیل لمس و درک پیشرفت‌های تکنولوژی، رؤیاهای بسیار بزرگتری از کودک هم سن خود در سومالی خواهد داشت. در مقابل کودک سومالیایی به دلیل عدم لمس تکنولوژ‌ی‌های جدید و البته محرومیت‌های شدید از نیازهای اولیه مانند غذا و مسکن، آرزوهایی نزدیک به پوشش نیازهای اصلی خود خواهد داشت.

 

استفاده از ابزارهای بزرگ برای رسیدن به آرزوها؛ از قدرت کائنات استفاده کنید

جهان هستی و کائنات همواره یکی از تعیین‌کننده‌ترین و قدرتمندترین ابزارها برای دست‌یابی بشر به آرزوها، رؤیاها و اختراعات جدید بوده‌اند. در واقع جهان را می‌توانیم منبع الهام و انرژی بدانیم. ندای درونی یا سایر انواع نجواهای درونی نیز می‌توانند در اثر انرژی کائنات و البته میزبانی و آمادگی هر انسان به وجود بیایند.

جهان هستی یک محیط کاملا انرژیک و انعطاف‌پذیر است. هر انسانی می‌تواند با استفاده از انرژ‌هایی که از آن دنیا دریافت می‌کند، در مسیر آرزوهای خود قرار بگیرد. هرکس به فراخور تفکر و سطح ارتعاش و انرژی خود می‌تواند از این منبع بی‌پایان برای دریافت نیازمندی‌هایش درخواست کند. انرژی و قدرتی که کائنات از خود منتشر می‌کنند، برترین و قدرتمندترین شکل انرژی است زیرا از منبع اصلی آن ساطع می‌شود.

بزرگترین عامل بازدارنده انسان‌ها از حرکت به سوی آرزوها و تلاش برای به دست آوردن آن‌ها بعد از افکار و باورهای محدودکننده، موانع و مشکلاتی است که در مسیر ظاهر می‌شوند. بسیاری از افراد در اولین برخورد با کوچکترین مشکل جا زده و سریعا آن را به عنوان دستاویزی برای رفع عذاب وجدان خود قرار می‌دهند.

اما آن‌ها نمی‌دانند در واقع این موانع و مشکلات از سوی جهان هستی برای آن‌ها ظاهر می‌شود تا نقشه راه آن‌ها باشد. بنابراین با رهاکردن تلاش در هنگام مواجهه با مشکل، گزینه استفاده از قدرت جهان هستی را برای رسیدن به خواسته های خود رد می‌کنند.

رسیدن افراد موفق به خواسته ها

 

تأثیر قدرت کائنات در رسیدن به آرزو در زندگی افراد موفق

از طرفی اگر به زندگی ۱۰۰ درصد افراد موفق نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم دقیقا این مشکلات بوده است که باعث پیشرفت آن‌ها شده است. به طرز شگفت‌آوری نیز این افراد با آگاهی از قوانین کائنات توانسته‌اند از آن‌ها در مسیر رسیدن به خواسته‌ها استفاده کنند. دواین جانسون بازیگر مطرح آمریکایی و ورزشکار سابق رشته کشتی کج و فوتبال آمریکایی یکی از نمونه‌های بارز چنین افرادی است.

او وقتی با مشکلات بزرگ در زندگی خود مانند اخراج از یک تیم فوتبال کانادایی مواجه می‌شود، هیچ‌گاه ناامید نمی‌شود و به حرکت خود با استفاده از قدرت کائنات ادامه می‌دهد. نکته مهم درباره او و دیگر افراد موفق، تسلط آن‌ها بر طریقه انرژی گرفتن از کائنات است. او می‌دانست اگر بخواهد با پیش آمدن هر مشکلی جا بزند یا خود را کنار بکشد، در نهایت تبدیل به یک شکست‌خورده بهانه‌جو خواهد شد.

در نهایت این افراد در جرگه همان کسانی خواهند گرفت که هر صبح با نگرانی بابت تأمین هزینه‌های عادی زندگی مانند غذا و لباس از خواب بیدار می‌شوند و شب‌ها را در استرس پرداخت اجاره خانه ماه آینده یا حتی سقف بالای سر می‌خوابند. کائنات هیچ‌گاه به چنین افرادی فرصت زندگی، شادی و رسیدن به آرزو را نمی‌دهند. بنابراین نکته مهم در بهره‌گیری از قدرت کائنات، عدم بهانه‌جویی و ترس از مقابله با موانع و مشکلات است.

 

نحوه جذب انرژی مثبت از کائنات؛ گام اول اعلام واضح آرزو و خواسته

برای بهره‌گیری از قدرت فراوان کائنات در رسیدن به خواسته ها، باید ابتدا درخواست و تقاضای روشنی از آن‌ها داشته باشیم. یعنی شکل دقیق و واضح خواسته خود را برای آن‌ها مشخص کنیم. اعلام به کائنات به این معنا نیست که رو به روی کوه یا یک صخره بایستید و بلند خواسته خود را به آن‌ها بگویید. بلکه شما می‌توانید با استفاده از ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه این کار را انجام دهید.

برای این منظور شما باید اصل تکرار و تمرین را در تصویرسازی خواسته‌ها و آرزوهای خود همواره داشته باشید. زیرا با تکرار و تمرین است که ذهن آگاه شما، درخواست و آرزوی شما را به یک عادت تبدیل کرده و به ناخودآگاه می‌سپارد. در چنین حالتی پس از مدتی ناخودآگاه شما انرژی‌ها و فرکانس‌های هم‌مدار شما را از کائنات دریافت می‌کند و شما را به سمت آن‌ها سوق می‌دهد.

مثلا فرض کنید درخواست و آرزوی شما عضوشدن در یک تیم فوتبال بزرگ در کشورتان است. در چنین حالتی باید ابتدا در ذهن آگاه خود تصویر خود را بعد از ایجاد خواسته در درون پیدا کنید. حال باید مجموعه تصاویری با این مضمون و محتوا که شما در آن تیم عضو شده‌اید تصور کنید. برای این کار باید سعی کنید در مکان‌های مختلف مرتبط با این خواسته مانند زمین چمن، ساختمان باشگاه، رختکن، بین دو نیمه و…. خود را درون تیم تصور کنید.

دقت کنید که کائنات مانند آینه با شما رفتار می‌کنند و هرآنچه ساطع می‌کنید به شما برمی‌گردانند. پس بهتر است این تصاویر از شما خالی از هرگونه رفتار بد، حسادت، ترس و…. باشد تا تصویر شما به بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل شود.

رسیدن به خواسته ها از طریق کائنات

 

گام دوم: هم‌فرکانسی و مدار ارتعاشی

علوم جدیدی مانند فیزیک کوانتوم امروزه اثبات کرده‌اند که جهان اساسا از جنس انرژی است و چیزی به نام ماده وجود ندارد. هر نوع انرژی می‌تواند در شکل یک ماده خشن و غلیظ شده و به چشم بیاید. نکته مهم در مورد انرژی‌های جهان هستی، ارتعاش آن‌ها در مدارهایی خاص و مشخص است. هرکدام از این مدارها ظرفیتی دارند و برای رسیدن به آرزوهای بزرگتر، باید روی مدارهای بالاتر انرژی و ارتعاش قرار گرفت.

مثلا فردی را تصور کنید که قصد دارد به یک مولتی میلیونر تبدیل شود. او برای رسیدن به این هدف و رؤیایش تصاویری واضح و دقیق از حضور خود در ویلای شخصی، ماشین شخصی و جت شخصی ایجاد می‌کند. با تکرار و تمرین این تصاویر او به سمت این خواسته هدایت می‌شود. اما اگر او در این مرحله با پیشامدهای مسیر همراهی نکند، ممکن است به آرزوی خود نرسد. مثلا فرض کنید این فرد فکر می‌کند که فقط با شغل سرمایه‌گذاری در بورس می‌تواند به این آرزو برسد.

اما مسیرهای جدیدی که پس از درخواست از کائنات دریافت می‌کند، متفاوت از این مسیر درآمدی هستند. مثلا ممکن است سیگنال‌های جدید او را به سمت خرید و فروش ملک در منطقه‌ای خاص سوق دهند. بعضی افراد در اینجا عقل خود را برتر از جهان هستی و کائنات می‌دانند و دست رد به سینه سیگنال‌های جدید می‌زنند. بنابراین تغییر قابل‌توجهی در مسیر رسیدن به خواسته های خود مشاهده نمی‌کنند و پس از مدتی ناامید می‌شوند.

این دقیقا همان عدم رعایت اصل همراهی با کائنات است. شما باید پس از درخواست خود را برای دریافت آماده کنید و نشانه‌های قدرتمندی که برای شما ارسال می‌شود را دنبال کنید. حذف و بازپس زدن این نشانه‌ها باعث ایجاد ناامیدی و البته عدم دریافت از کائنات می‌شود. شما باید با آن‌ها همراه شوید. بنابراین بهتر است توان پذیرش و همراهی خود را بالا ببرید و به ندای درون خود گوش دهید.

دیگر نکته مهم در گام دوم یعنی همراهی با کائنات، عملی و عینی‌کردن درخواست‌ها به صورت مکتوب و انجام تمرین‌های عملی برای رسیدن به آن‌ها است. نوشتن این اهداف و خواسته‌ها با جزئیات دقیق روی کاغذ یک روش مناسب برای برقرار ارتباط و همراهی است. همچنین شما می‌توانید برای هم‌فرکانس‌شدن با تصاویر خود، مثال‌ها و مشابه‌های آن‌ها را در دنیای بیرون پیدا کنید.

مثلا اگر آرزو دارید یک تاجر بین‌المللی شوید، سعی کنید این افراد را در جلسات، همایش‌ها یا به صورت مجازی ملاقات کنید. سعی کنید در گام اول لب به تحسین آن‌ها بگشایید و از آن‌ها تعریف کنید تا مدار انرژی و ارتعاش شما مشابه با آن‌ها شود. همچنین می‌توانید به یک نمایشگاه بروید و خودروی مورد علاقه خود را ببینید و قیمت آن را بپرسید.

 

گام سوم: کمک گرفتن از کائنات برای رسیدن به خواسته ها

قدم آخر در کمک گرفتن از کائنات، دریافت است. شما باید خواسته خود را از قبل، پس از اعلام به جهان هستی دریافت‌شده و برآورده‌شده بدانید! انگار که همین حالا به آن خواسته رسیده اید. شکرگزاری برای خواسته‌ای که هنوز محقق نشده است نشان از آمادگی بالای شما برای دریافت دارد. این کار پیام بزرگی به کائنات می‌فرستد و آن‌ها نیز هر روز بیشتر از قبل و سریع‌تر از قبل شما را به مرحله نهایی یعنی دریافت خواسته خود نزدیک می‌کنند.

نکته مهمی که در دریافت از کائنات بسیار اهمیت دارد، این است که زمان و وقت خاصی برای آن‌ها توسط شما تعیین نشود. در غیر این صورت ممکن است ناامید شوید و شکست بخورید. جهان هستی و پروردگار یکتای آفریننده آن، قوانین خاصی برای رسیدن به آرزوها به افراد دارند. زمان‌بندی و خواست زمانی شما برای دریافت آرزو و خواسته کمترین اهمیت را دارا است.

زمان‌بندی خداوند و کائنات او بسیار دقیق‌تر و صحیح‌تر از آن چیزی است که در ذهن شما عبور می‌کند. زیرا شما تقریبا هیچ چیز از پشت پرده خواسته خود نمی‌دانید و صلاح خویش را درک نخواهید کرد. بنابراین باید با صبر و اعتماد در این مسیر قدم بردارید. کاری نکنید که در مرحله دریافت گیر کرده و با وجود انجام درست مراحل قبلی، به آرزوی خود نرسید.

مقاومت‌های بیهوده خود را کنار بگذارید و به این درک برسید که شما هیچ چیز نمی‌دانید و این خداوند است که از همه چیز آگاه است. پس تنها شکرگزار باشید و گام‌های نهایی را در مسیر دریافت آرزوی خود به درستی و بدون هرگونه ارتعاش منفی بردارید.

 

روشهای رسیدن به خواسته ها؛ تلاش، بخش اصلی پیام شما به کائنات است!

شاید پس از بیان این سه بخش مهم در بهره‌گیری از قدرت جهان هستی برای رسیدن به آرزو، بسیاری ایراد بگیرند که هیچکس با نشستن، فکر کردن و تصویر ذهنی ساختن پولدار نشده است یا به سایر خواسته‌ها نرسیده است. حرف آن‌ها کاملا درست است اما نه درباره افرادی که واقعا روی فرکانس خواسته و آرزوی خود قرار گرفته‌اند.

دلیل این موضوع نیز این است که در اصولی که برای روش رسیدن به آرزوها رعایت شود، تلاش یک اصل جاری در همه بخش‌ها است. به همین دلیل به صورت مجزا و جدا بیان نمی‌شود. اما دقت کنید که این تلاش به معنای به آب و آتش زدن و سختی زیاد کشیدن نیست. بلکه منظور تلاش در مسیرها و سیگنال‌هایی است که جهان هستی پس از درخواست و همراهی پیش روی ما می‌گذارد.

تأثیر تلاش در رسیدن به خواسته ها و آرزوها

یعنی اگر فردی درخواست خود را به جهان هستی به درستی اعلام کند اما در مرحله کار و اجرا هیچ تلاشی نداشته باشد، آرزو و خواسته او برآورده نمی‌شود. تلاش شما برای رسیدن به خواسته ها باید دقیقا در مسیر سیگنال‌ها و مشاغلی باشد که کائنات به شما معرفی می‌کنند، نه آنچه عقل شما تشخیص می‌دهد و درست می‌داند.

بنابراین تلاش هیچ‌گاه با سایر اصول معرفی‌شده در برآورده‌شدن خواسته‌ها در تضاد نیست بلکه شرط لازم و کافی اجرایی شدن آن‌ها است. البته این نوع تلاش تفاوت زیادی با تلاش‌هایی که «جان کندن» خطاب می‌شوند، دارد. در این نوع تلاش ناامیدی وجود ندارد و شما سختی زیادی متحمل نخواهید شد. همچنین در این حرکت و تلاش، شما بسیار امیدوارانه و با رضایت کامل کار خود را انجام می‌دهید و نسبت به کمبودها گله و شکایتی ندارید.

 

هشدار مهم؛ پرهیز از هم نشینی و معاشرت با افراد منفی‌ نگر در مسیر خواسته ها

انرژی منفی و افراد منفی بزرگترین تهدید شما زمانی هستند که روی ریل حرکت به سمت آرزوها قرار گرفته‌اید. هرگز فراموش نکنید که روابط خود را با این افراد به حداقل ممکن برسانید. اگر این افراد عضوی از خانواده شما هستند، بازهم با این وجود باید روابط خود را با آن‌ها محدود کنید. زیرا چنین افرادی معمولا علاوه بر اینکه خود در یأس و ناامیدی به سر می‌برند، سعی می‌کنند دنیا را برای بقیه نیز همینطور تصور کنند.

اگر تصمیم قطعی برای رسیدن به خواسته‌های خود دارید، هرگز با چنین افرادی معاشرت و دوستی نکنید. زیرا ممکن است حتی سطح انرژی و مدار فرکانسی شما نیز به شکل قابل توجهی بالا رفته باشد، اما با یک باور منفی که کافیست کمی از نظر منطقی و عقلی ذهن شما را متقاعد کند، می‌توانند شما را مدت‌ها از خواسته خود دور کنند.

نکته مهم در مورد این گروه از افراد، تغییر بسیار سخت آن‌ها برای امید داشتن و حرکت کردن است و معمولا شما موفق به عوض کردن عقاید آن‌ها نمی‌شوید. برعکس ممکن است آن‌ها شما را به سمت ناامیدی و ترس بکشانند. همچنین گروهی دیگر از این افراد به دلیل ترس از شکست و فرار از تجربه و شکست‌های قبلی، همیشه سعی می‌کنند برای راحت‌کردن عذاب وجدان خود که برای نرسیدن به آرزو دارند، بقیه را نیز همرنگ خود کنند.

 

جمع‌بندی؛ رسیدن به آرزو هیچ‌گاه نیازی به عذاب کشیدن ندارد!

علاوه بر مواردی که بیان کردیم، بسیاری تصور می‌کنند که برای رسیدن به خواسته ها حتما و الزاما باید سختی‌های زیاد بکشیم و شکست‌های زیادی متحمل شویم. این افراد معمولا زندگی افراد موفق را مثال می‌زنند که پس از سختی‌های زیاد موفقیت برای آن‌ها حاصل شده است. اما آن‌ها از یک نکته ظریف غافل بوده‌اند.

اینکه اکثر افراد موفق دانشی در مورد نحوه درخواست، تلاش و حرکت برای رسیدن به رؤیا نداشته‌اند. بنابراین با آزمون و خطا و شکست‌های متعدد این قوانین را یاد گرفته‌اند. همچنین کسانی مانند بیل گیتس صراحتا بیان کرده‌اند که اگر در حال حاضر تمام دارایی خود را از دست بدهند، در عرض کمتر از سه سال دارایی و ثروتی بیش از آن را به دست خواهند آورد.

این به دلیل آگاهی آن‌ها از قوانین بعد از تجربه شکست‌ها بوده است. شما نیازی به تجربه و شکست برای درک این قوانین ندارید. امروزه همین افراد موفق تجارب و شکست‌های خود را به همراه قوانین رسیدن به خواسته ها در کتاب‌ها و مجلاتی مشخص بیان کرده‌اند. شما کافیست تجربه‌ها را تجربه نکنید و به آن‌ها گوش فرا دهید.

***

اگر می‌خوای بدونی چطوری به خواسته هات برسی و چه چیزهایی لازم هست تا در مسیر رسیدن به خواسته هات موفق بشی، اگر می‌خوای بدونی چطوری مراقبه انجام بدی و خواسته هات رو بیان کنی؛ حتما “وبینار تجلی خواسته ها از طریق مراقبه” استاد موجی رو ببین. در این وبینار:

✓یاد می‌گیرید چگونه شناخت و کیستی حقیقی‌تان را کشف کنید.

✓به این سوال مهم “چه زمانی باید اعتماد کنیم که همه چیز بهتر خواهد شد و چه زمانی باید اقدام کنیم تا کارها بهتر شود؟” پاسخ می‌دهد.

✓به این سوال ” اگر من تمام سعی و انرژی‌ام را به آن وجود لایتناهی تسلیم و معطوف کنم آیا وجود از من مراقبت خواهد کرد؟” پاسخ می‌دهد.

✓با یک مدیتیشن فوق العاده به همراه موجی، یاد می‌گیرید که چگونه بر روی بودنتان تمرکز کنید تا خواسته‌هایتان متجلی شود.

موجی تجلی خواسته ها از طریق مراقبه

اشتراک گذاری

محمدجواد شفیعی

محمد جواد شفیعی فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک است که از سال‌ ۹۶ به عنوان تولیدکننده محتوا، مترجم، گرافیست و کارشناس دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند. او تاکنون در زمینه های متنوعی از جمله روان شناسی، موفقیت، پرسونال برندینگ، ارزهای دیجیتال، سئو و طراحی سایت، هزاران مقاله تألیف و ترجمه کرده است. محمدجواد هم اکنون عضوی از تیم تحریریه مثل خورشید است.

دیدگاهی بنویسید

3 سمینار فوق العاده برای دستیابی به قانون های طلایی موفقیت، حفظ روحیه در شرایط سخت و رسیدن به هرچیزی که در زندگی می خواهی.