جول اوستین

کتاب الطاف خداوند در تاریکی های زندگی نوشته جول اوستین برای اولین بار توسط سایت مثل خورشید و مترجمان زحمتکش این سایت برای شما عزیزان تهیه و گردآوری شده است. نسخه pdf کتاب الطاف خداوند در تاریکی های زندگی بصورت فصل به فصل در این صفحه قرار گرفته که با تهیه یک اشتراک می توانید این کتاب و تمامی محتواهای دیگر را بصورت یکجا تهیه و مطالعه کنید.

برای تهیه نسخه چاپی کتاب الطاف خداوند در تاریکی های زندگی با بخش پشتیبانی سایت مثل خورشید از طریق واتس آپ یا تلگرام تماس بگیرید. به زودی کتاب صوتی الطاف خداوند در تاریکی های زندگی به بخش اشتراک ویژه سایت مثل خورشید اضافه می شود.

جول اوستین نویسنده‌ پرفروش نیویورک تایمز و آمازون؛ در کتاب الطاف خداوند در تاریکی‌های زندگی شما را به داشتن دیدی درست حتی در لحظات سخت زندگی، ترغیب و تشویق می‌کند.

جول اوستین در کتاب الطاف خداوند در تاریکی‌های زندگی به شما کمک خواهد کرد تا از طریق تمرین‌های کاربردی و بینش‌های الهی بر چگونگی نزدیک‌تر شدن به خداوند و توکل کردن به او در زمان‌هایی که زندگی غیر قابل درک است، متمرکز شوید. او همچنین، با طرح سوالاتی تأمل برانگیز و فعالیت‌های انگیزشی کمک می‌کند تا در روزهای سخت زندگی، طرح و نقشه‌ی الهی را کشف کنید.

همه‌ی افراد کم و بیش با روزهای سخت و تاریکی از قبیل: مشکل پیدا کردن با یک دوست، جدایی در رابطه، وضعیتی ناعادلانه در محل کار، پس‌رفت مالی، بیماری غیرمنتظره، طلاق یا از دست دادن عزیزان و… رو به رو می‌شوند، مشکلاتی که برایشان قابل درک نیستند. در این مواقع دلسردی، دور شدن از رویاهایی که در سر داشتند و‌ اندیشیدن به پایان راحت‌ترین کار است.

کتاب الطاف خداوند در تاریکی‌های زندگی درباره یادگیری تغییر نگرش روزهای سخت و تاریک و مشکلات زندگی است که همه ما یا آن را تجربه کردیم یا در حال تجربه آن هستیم. جوئل اوستین در این اثر صدها داستان واقعی از زندگی افرادی تعریف می‌کند که تمامشان به یک حقیقت و راز بسیار حیرت‌انگیز ختم می‌شوند.

تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا زندگی برای بعضی افراد سخت است و برای بعضی دیگر آسان؟ چرا یکی از بیماری شفا می‌گیرد اما دیگری نه؟ چرا یکی در وضعیت بد و بحرانی مالی قرار می‌گیرد دیگری نه؟ چرا یکی رابطه عاشقانه بسیار موفق دارد و دیگری نه؟

جول اوستین از طریق این کتاب هدایتگر کمک می‌کند تا به این درک و آگاهی برسید که دانه‌هایی از استعدادهای بالقوه و شکوه در شما وجود دارند که در اعماق درون‌تان مدفون شده‌اند و تنها در تاریکی‌ها پا به عرصه وجود خواهند گذاشت.

الطاف خداوند در تاریکی زندگیهمچنین به بیان نویسنده انسان‌ها خود تصمیم می‌گیرند که بیش‌تر به خیر خداوند و زندگی عمیق متوسل شوند نه به گناه. او تلاش می‌کند تا اصول کتاب مقدس را به شیوه‌ای ساده با تاکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت آموزش دهد.

در بخشی از کتاب الطاف خداوند در تاریکی های زندگی می‌خوانیم:

بانوی جوانی را می‌شناسم که در گروه دعا کنندگان ما در کلیسای لیک‌وود، داوطلب می‌شود. او و شوهرش سال‌ها تلاش ‌کرده‌اند تا بچه‌دار شوند. در طول خدمات روحانی ما، این بانو برای کسانی که در تلاش هستند تا صاحب فرزندی شوند، دعا می‌کند. بارها و بارها افرادی که او برایشان دعا کرده است، با نوزادانی در آغوش، بسیار خوشحال و راضی به کلیسای ما آمده‌اند. او می‌بیند که دعاهای آن‌ها مستجاب شده، اما دعای او مستجاب نشده است. به نظر می‌رسد که این بانوی جوان همه چیز دارد. او زیبا و موفق است و شوهری فوق‌العاده دارد، اما چیزی که نمیتوانید آن را ببینید سرخوردگی پنهان است، تنها چیزی که او نمی‌تواند آن را درک کند.

زندگی پر از تضادهای ظاهری مانند این است که سعی می‌کنند ما را در تاریکی نگه دارند. شما به دیگران کمک می‌کنید که خوب شوند اما خودتان احساس خوبی ندارید. همکاران‌تان به گرفتن ترفیع ادامه می‌دهند و با این که شما هم همانقدر کار می‌کنید، به همان اندازه بازده دارید اما هیچ‌کس به شما توجهی نمی‌کند. همه‌ی ما سرخوردگی‌های پنهانی داریم؛ چیزهایی که می‌دانیم خداوند می‌تواند تغییرشان دهد. ما می‌دانیم که خدا می‌تواند دری بگشاید، یا می‌تواند وسوسه‌ای را بزداید، یا می‌تواند به ما فرزندی که آرزویش را داریم عطا کند، اما این اتفاق نمی‌افتد. در چنین شرایطی آسان است که درگیر سؤالاتی شویم که با «چرا» آغاز می‌شوند.

ما باید بفهمیم که خدایمان خدایی متعال و قدرتمند است. قرار نیست که بفهمیم چرا چیزهایی اتفاق می‌افتند یا اتفاق نمی‌افتند. چیزهایی هستند که خداوند آن‌ها را حذف نمی‌کند. شرایطی هستند که خداوند مدت زمان زیادی منتظر است تا آن‌ها را تغییر دهد. شما باید اعتماد داشته باشید که او می‌داند چه چیزی برایتان بهترین است. اگر نگرش درست را حفظ کنید، تمام این شرایط ناامید کننده‌ای که تغییر نمی‌کنند و مصیبت‌هایی که او از بین نمی‌برد، علیه‌تان کار نخواهند کرد، بلکه در عوض به سود شما کار خواهند کرد. اجازه ندهید تضادهای زندگی باعث شوند که نا امید و خشمگین شوید و رؤیاهایتان را رها کنید.

عنوان کتاب: الطاف خداوند در تاریکی‌های زندگی
نویسنده: جول اوستین
تعداد فصول: ۱۸ فصل
مترجم: تیم ترجمه سایت مثل خورشید

فصل ۱: الطاف خدا در تاریکی‌های زندگی‌
فصل ۲: دوران تاریک‌
فصل ۳: سرخوردگی‌های پنهان‌
فصل ۴: توکل بی قید و شرط‌
فصل ۵: رنج خود را هدر ندهید‌
فصل ۶: برکت یافتن توسط دشمنان‌
فصل ۷: همه چیز خوب است‌
فصل ۸: هیچ چیز بیهوده نیست‌
فصل ۹: سختی یعنی انتقال‌
فصل ۱۰: سقوط کرده اید اما فراموش نشده اید‌‌
فصل ۱۱: ارقام تراز شده‌
فصل ۱۲: داشتن ایمان در دل تاریکی‌ها و سختی‌ها‌
فصل ۱۳: لنگر انداختن در ساحل امید‌
فصل ۱۴: به سوی هدفتان به جلو رانده شده اید‌
فصل ۱۵: قدم گذاشتن در ناشناخته‌ها‌
فصل ۱۶: هنوز پابرجا و استوار هستید‌
فصل ۱۷: رویایتان را به یاد بیاورید‌
فصل ۱۸: پایان دلخواه

 

دانلود فصل اول (۱۷ صفحه)
دانلود فصل دوم (۱۲ صفحه)
دانلود فصل سوم (۱۳ صفحه)
دانلود فصل چهارم (۱۱ صفحه)
دانلود فصل پنجم (۱۳ صفحه)
دانلود فصل ششم (۱۳ صفحه)
دانلود فصل هفتم (۹ صفحه)
دانلود فصل هشتم (۱۲ صفحه)
دانلود فصل نهم (۱۳ صفحه)
دانلود فصل دهم (۱۲ صفحه)
دانلود فصل یازدهم (۱۴ صفحه)
دانلود فصل دوازدهم (۱۳ صفحه)
دانلود فصل سیزدهم (۱۲ صفحه)
دانلود فصل چهاردهم (۱۲ صفحه)
دانلود فصل پانزدهم (۱۲ صفحه)
دانلود فصل شانزدهم (۱۲ صفحه)
دانلود فصل هفدهم (۱۲ صفحه)
دانلود فصل هجدهم-پایان (۱۱ صفحه)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید