برگرداندن عشق سابق

برخی از تاریک‌ترین روزهای افراد مجرد، زمانی است که جدایی در روابط عاشقانه آن‌ها اتفاق می‌افتد. شما قلب خود را به خطر انداختید. زندگی خود را با او سهیم شده‌اید. هدایایی خریدید، خاطره هایی ساختید، با همدیگر رویاها ساختید و حالا همه آن‌ها از بین رفته‌اند.

حالا باز هم به نقطه‌ی اول رسیده‌اید، جایی که داشتید برای ازدواج کردن تلاش می‌کردید، اما حالا بیشتر از قبل احساس تنهایی می‌کنید.

هیچکس با این فکر که روزی با این شخص رابطه‌اش را تمام می‌کند، رابطه‌ای را شروع نمی‌کند. بیشتر ما اشتیاق زیادی برای جشن عروسی داریم.  ما بدنبال عشق، محبت، امنیت، مصاحبت، تعهد، صمیمیت و کمک می‌گردیم، که گاهی هم حس فریبنده‌ای است.

با این وجود بنظر می رسد که خدا میخواهد اکثر ما ازدواج کنیم. اما مطمئنا ازدواج آسان نیست.

شما هم، چنین موقعیتی را تجربه کرده‌اید؟

جدایی تقریبا همیشه به انسان لطمه می‌زند. شاید شما نخواهید که از رابطه خارج شوید اما طرف مقابل میخواهد رابطه را تمام کند.

شاید شما قانع شده باشید که باید این رابطه به پایان برسد اما بسیار سخت است که این موضوع را به او بگویید. شاید سال‌ها با هم بوده‌اید.

شاید با اینکه با هم ازدواج نکرده بودید اما خانواده و دوستان او را دوست داشتید. درست است که این جدایی، طلاق نیست اما احساس می‌کنید دارید از هم طلاق می‌گیرید. به یک دلیل شبیه طلاق است.

در این دنیا هیچ رابطه‌ای ابدی و همیشگی نیست اما اتفاقات خوبی از طریق این روابط در شما رخ می‌دهند، حتی از طریق اندوه‌ها و حسرت‌ها، بله! حتی از طریق فروریختن این روابط، این اتفاقات خوب خواهند افتاد.‌

دلیلی اصلی که همسر، نامزد یا عشق سابقتان از شما دور شده‌است به این معناست که او به دنبال فضایی برای خود می‌باشد… این دوری به این معنا نیست که او واقعا می‌خواهد به طور کامل از شما جدا شود. آنها فقط به دنبال فضایی هستند تا به احساسات و عواطف خود سر و سامانی بدهند.
بهترین کاری که می‌توانید در مراحل اولیه‌ی این جدایی انجام دهید این است که به او اجازه دهید تا به راه خودش برود.
به من اعتماد کنید! هیچ چیز به اندازه‌ی این واقعیت که شما در حال حاضر این جدایی را پذیرفته‌اید و تصمیم گرفته‌اید که به راه خود بروید او را اذیت نمی‌کند.
ببینید نکته‌ی جالب این است که اگرچه او با لاقیدی ترکتان کرده است اما همچنان از شما انتظاراتی دارد و بهترین راه برای ایجاد اشتیاق در او نسبت به خودتان این نیست که توقعات و انتظارات او را برآورده کنید.

این کتاب به شما یاد می دهد که چگونه با رعایت 21 نکته طلایی، عشق سابق خود را برگردانید.

برای دسترسی به این محتوا و تمامی محتواهای این آکادمی کافیه
در کمتر از 3 دقیقه کاربر ویژه مثل خورشید بشی!

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*

code