جذب عشق بیشتر با 8 تکنیک کلیدی استیفان لبوزیر

0
93
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

“ذهن شما آهن‌ربا است. شما آنچه را که می‌خواهید یا نیاز دارید، جذب نمی‌کنید؛ بلکه شما همان کسی که هستید را جذب می‌کنید! من عاشق خودم هستم!”

کارلوس سانتانا

کارلوس سانتانا

آهن‌ربا، کسی یا چیزی است که جذابیت قدرتمندی دارد. آهن‌ربا می‌تواند میدانی مغناطیسیِ خارج از خودش ایجاد کند. مترادف‌های دیگری که برای آهن‌ربا وجود دارد عبارتند از: جذب، کشش و مرکز توجه.

قانون بنیادی جذب این است:

انرژی مشابه، انرژی مشابه خود را جذب می‌کند.

طبق این گفته، شما چه نوع انرژی‌ای هر روز به جهان پیرامون خود ارسال می‌کنید؟ همین حالا شروع کنید! کاغذ و قلم بردارید و نکات مهم زیر را یادداشت کنید و شروع کنید به توجه کردن به انرژی‌هایی که تولید می‌کنید.

وقتی که وارد جایی می‌شوید:

1* آیا آنجا را روشن‌تر می‌کنید یا تاریک‌تر؟

2* آیا حالت عادی شما، منفی است یا خوش‌بینانه؟

3* آیا در هر چیزی به دنبال نکات مثبت آن هستید یا به دنبال نکات منفی؟

4* آیا وقتی با کسی ملاقات می‌کنید، لبخند می‌زنید؟

5* معمولا چه افرادی به سمت شما جذب می‌شوند؟

6* پاسخ به این سؤالات، تصویر واضحی از انرژی‌ای که شما به اطراف‌تان ارسال می‌کنید، بدست می‌دهد، احتمالا بدون آنکه از آن آگاه باشید.

7* خبر خوب این است: اگر نتایجی در مورد عشق دلخواه‌تان دریافت نمی‌کنید، می‌توانید اصلاحاتی ایجاد کنید.

8* فرایند جذب عشق با «چه کسی را جذب می‌کنید»، شروع می‌شود و با « شما به عنوان یک انسان، اساسا چه کسی هستید» پایان می‌یابد. جذب عشق

شاید فکر کنید که این فرایند هیچ ارتباطی با آنچه نیاز دارید یا می‌خواهید، ندارد. اما در صورتی که بخواهید شریک فوق‌العاده‌ای جذب کنید و رابطه‌ی شگفت‌انگیزی را تجربه کنید، در ابتدا باید یاد بگیرید :

چگونه خودتان را دوست بدارید!

این اولین و مهم‌ترین قدم در آهن‌ربای عشق شدن و جذب عشق دلخواه‌تان است. نمی‌توان این قدم را نادیده گرفت و از آن اجتناب کرد. اولین رابطه‌ی مهم و موفق در زندگی‌تان باید با خودتان باشد (جدای از ایماندارانی که اولین ارتباط‌شان باید با خداوند باشد).

حالا باید کمی وقت صرف کنید تا بدانید:

1* چه کسی هستید و چه چیزهایی رفتار شما را تعیین می‌کند و به شما انگیزه می‌دهد؟
2* چگونه می‌توانید با خودتان رفتار بهتری داشته باشید؟
 3* چگونه باید عشق را نشان داد؟

اینکه بیاموزید چگونه خود را دوست بدارید به شما کمک میکند که یاد بگیرید چگونه دیگران را دوست داشته باشید. این واقعا یک بازی بَرد-بَرد است.

در اینجا فهرست کوتاهی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا تبدیل به آهن‌ربای عشق شوید را برایتان می‌گویم:

8 تکنیک کلیدی استیفان لبوزیر برای تبدیل شدن به آهنربای عشق

  • در روز حداقل یک تعریف از خودتان بکنید. این به این معناست که به جای پیدا کردن چیزهایی در مورد خودتان که دوست‌شان ندارید، چیزی را پیدا کنید که دوست دارید و آن را باصدای بلند بگویید. مثلا: چه موهای قشنگی!

  • زمانی که با خودتان صحبت می‌کنید یا درباره‌ی خودتان با دیگران صحبت می‌کنید از صفات مثبت استفاده کنید.

  • هر روز عشق و محبت خود را به کسی یا به خودتان ابراز کنید.

  • به تصویر خود در آیینه لبخند بزنید، این کار سطح انرژی‌تان را فورا بهبود می‌دهد و کمک می‌کند تا روحیه‌تان بالا برود و با کاهش هر گونه اضطراب اساسی شما را در وضعیت ذهنی بهتری قرار می‌دهد.

  • حداقل یکبار در هفته برای خودتان کاری که دوست دارید انجام دهید که به شما احساس خاص بودن می‌دهد.نیازی نیست این کار خیلی پر هزینه یا بزرگ باشد. این‌ها کارهایی هستند که بیشترین ارزش را به تجربیات زندگی‌تان اضافه می‌کنند.

  • به خودتان فرصت آرام شدن و استراحت کردن بدهید بدون اینکه احساس گناه یا بی‌ارزشی بکنید.

  • هرگونه گفتگوی منفی با خودتان را رد کنید. در عوض نکات مثبت‌تان را به خودتان یادآور شوید. این قدرت را داشته باشید که هر چیزی را که در خودتان دوست ندارید تغییر دهید و بهبود ببخشید.

شما لایق این هستید که عشق را تجربه کنید!

تکنیک جذب عشق

بعد از مطالعه‌ی فهرست کارهایی که باید انجام دهید، شاید با خودتان فکر کنید: «هیچ یک از این کارها ربطی به اقدامات عملی که می‌توانم برای بهبود فرصت‌های بدست آوردن شریک زندگی انجام دهم، ندارد.»

خب، حق با شماست، همینطور است. چون من از شما نمی‌خواهم که کسی را بدست آورید، این اصطلاح به معنای این است که تلاش زیادی از خود نشان دهید و به احتمال زیاد هیچ نتیجه‌ی موفقیت‌آمیزی هم نخواهد داشت.

من از شما می‌خواهم که آهن‌ربای عشق باشید و بیاموزید که چگونه جذب عشق بیشتر کنید، در دیگران کشش ایجاد کنید و شریکی را به سوی خودتان جذب کنید که شما را دوست بدارد، به شما توجه کند و از شما مراقبت کند همینطور که خودتان از خود مراقبت می‌کنید.

به این ترتیب برای عشق ورزیدن به شریک زندگی‌تان احساس راحتی می‌کنید و توانایی آن را خواهید داشت. چون یک رابطه‌ی عالی فقط در مورد بخشیدن و دهندگی است. نکته‌ی اصلی این فهرست این است که در ابتدا باید این کارها را برای خودتان انجام دهید.

زمانی که در دوست داشتن خودتان مهارت پیدا کردید، این ویژگی‌ها برای‌تان طبیعی خواهد شد. از آنجایی که نسبت به خودتان بیش از حد انتقادگر نیستید، با مرد یا زنی که با او هستید هم انتقاد‌گر نخواهید بود. خواهید دانست که چگونه عشق را به روش‌هایی سالم ابراز کنید و به شریک‌تان عشق بورزید.

احساس ناامنی یا ناخوشایندی نخواهید داشت. اصلاحاتی که روی خودتان ایجاد کرده‌اید، انرژی مثبت‌تان را مغناطیسی خواهد کرد، به طریقی که باعث می‌شود که شما مجذوب همان کسی که هستید بشوید، چون تبدیل به همان کسی می‌شوید که می‌خواهید با او باشید.

شما معناطیس و آهن‌ربای عشق می‌شوید و از آن بسیار سود خواهید برد و باعث جذب عشق بیشتری خواهید شد!

دوست عزیز شما چه نوع انرژی‌ای هر روز به جهان اطراف خودت ارسال میکنی؟ مثبت یا منفی؟ عشق یا نفرت؟ ناراحتی یا شادی؟ نظر یا سوالت رو در بخش کامنت بنویس!

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را وارد کنید

ده + چهارده =