ما کی هستیم؟

مثل خورشید راه حلی عالی برای آگاه و موفق شدن در زندگی و روابط. دسترسی به بیش از ده‌ها کتاب نایاب و ارزشمند با کیفیت ترجمه بالا در زمینه “زندگی معنوی و موفقیت” و “ازدواج و عشق پایدار” همچنین دسترسی به جدیدترین و نایاب‌ترین سمینارها و وبینارها از اساتید مشهور جهان.

اگر اوضاع زندگیتان طاقت فرسا، تاریک و غیرقابل تحمل شده است

اگر ناامیدی، شک، ترس و احساسات بد در وجودتان رخنه کرده است

اگر روابط ناپایدار، یک طرفه و ناموفق دارید

اگر مشکلات اقتصادی و روزمرگی گریبان گیرتان شده

اگر تمایل دارید افکار مخرب و محدود کننده را از خودتان دور کنید

اگر میخواهید از بیماری کشنده ای نجات یابید و شفا بگیرید

اگر می خواهید بدانید چگونه رابطه عاطفی خود را در جهت درست هدایت کنید؟

اگر میخواهید بدانید و آگاه شوید که قوانین جهان هستی چیست؟ چگونه موفق، خوشبخت و سعادتمند شوید

اگر تشنه تغییر و عاشق فرصت طلایی برای تحول و دگرگونی زندگی و روابطتان در جهت مثبت هستید

سایت مثل خورشید با افتخار اعلام می کند که توانسته است زندگی هزاران زن و مرد را در جهت مثبت متحول کند.

چرا و چگونه سایت مثل خورشید متولد شد؟

تیم سایت مثل خورشید از دوستان و همراهانی تشکیل شده است که سال‌ها در زمینه های موفقیت،معنویت، ثروتمند شدن، ازدواج و روابط پایدار و موفق تحقیق و مطالعه کرده اند و کم کم به کتاب‌ها، سمینارها و وبینارهایی دست پیدا کردند که از سخنرانان و نویسندگانی بود که هنوز در ایران شناخته نشده بودند اما کتاب‌ها یا سمینار و وبینارهایشان مملو از نکات ارزشمند و کاربردی بود.

بعد از تحقیق در ایران متوجه شدیم که تمامی این کتاب‌ها، سمینارها، وبینارها و مقالات ترجمه نشده اند و در هیچ سایت یا کتابفروشی موجود نیست.

بعد از ۸ ماه، تیم مترجم و تیم فنی تشکیل شد و در تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۹۷ مثل خورشید راه اندازی شد تا ارزشمندترین، کاربردی ترین و نایاب ترین کتاب ها، سمینارها، وبینارها و مقالات را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد.

با افتخار اعلام می کنیم که محتواهای سایت مثل خورشید (کتاب، سمینار، وبینار و مقالات) در هیچ سایت داخلی نبوده و با وسواس بسیار زیاد گزینش و برای شما عزیزان ترجمه و گردآوری می شوند.

ماموریت سایت مثل خورشید

ارتقا سطح دانش معنوی و توانمندسازی انسان های شریف فارسی زبان و تسهیل دسترسی آن ها به منابع بین المللی در جهت تحول زندگی میلیون‌ها انسان.

مسئول پذیر و پاسخگو: ما به همه‌ی شما عزیزان و همچنین تیم مثل خورشید احترام می گذاریم. ما به شما به عنوان مشتری مان می گوییم که حق با شماست! ماموریت همه ما عشق و احترام به یکدیگر است.

از شما به عنوان مشتری مان حمایت می کنیم. تیم تحقیقاتی مثل خورشید همواره پاسخگوی شما دوست عزیز است. ما سریعا به نیازها و خواسته های شما پاسخ می دهیم.

چشم انداز مثل خورشید

تا سال ۱۴۰۰ تیم تحقیقاتی مثل خورشید به عنوان بهترین و متفاوت ترین سایت انگیزشی، معنوی و عشق، ازدواج  و همچنین اهداف دیگری که به زودی اجرایی می‌شود، در بین فارسی زبانان داخل و خارج شناخته و طرفداران زیادی خواهد داشت.

ماموریت تیم مثل خورشید

ارتقا سطح دانش معنوی و توانمندسازی انسان های شریف فارسی زبان و تسهیل دسترسی آن ها به منابع بین المللی در جهت تحول زندگی میلیون‌ها انسان.

جمله کلیدی تیم مثل خورشید

همیشه به یاد داشته باشیم که خداوند بزرگ، تنها منبع قدرت و ثروت است و خداوند در درونِ ماست…  و برایمان شادی و خوشبختی و سلامتی و موفقیت را مقرر کرده است.