ما کی هستیم؟

تیم تحقیقاتی مثل خورشید از دوستان و همراهانی تشکیل شده که سال هاست در زمینه های موفقیت،معنویت، ثروتمند شدن مطالعه کردن و به دلیل اینکه هنوز سایتی راه اندازی نشده بود که علاوه بر افراد معروف در زمینه موفقیت و معنویت از افرادی که ناشناخته هستن اما صحبت های خاص و جالبی دارن و پله های ترقی رو طی میکنن، محتواهایی تولید کنن، این تیم رو تشویق به راه اندازی این سایت کرد.

به جرئت می تونم بگم محتواهای سایت مثل خورشید رو در هیچ سایت داخل ایران نمی تونید پیدا کنید. محتواهای سایت ما براساس کتاب ها و ویدئوها و مقاله های پربازدید افراد مشهور و افراد کشف نشده و ناشناخته در خارج از ایران هست.

طلوع تغییرات و اتفاقات عالی در زندگی تو

دوست داری وقتی اوضاع زندگیت طاقت فرسا و غیرقابل تحمل میشه، وقتی به ناامیدی نزدیک میشی، وقتی ترس تمام وجودت رو می گیره یک هدایتگر، یک دوست یه جای دنج کنارت باشه و باهات حرفای متفاوت و خاص بزنه که هیچکس نمیگه؟

دوست داری اوضاع زندگیت، درآمدت، رابطه‌ت، خونه‌ت، ماشینت، بیماریت در جهت موفقیت و خوشبختی و سلامتی و ثروت تغییر کنه؟ دوست داری بدونی قانون خلقت این جهان هستی چیه؟ دوست داری افکار مخرب و محدود کننده، تو رو رها کنه؟

پس جای خوبی اومدی مثل خورشید همون جاییه که تو میخوای.

با این کلیپ انگیزشی آرامش رو جایگزین ترس ها و نگرانی هات کن و تمام حرفایی که توی این ویدئو زده شده رو با تمام بند بند وجودت باور کن.

با این کتاب فوق العاده معجزه خداوند رو برای شفا از بیماری ببین و به زودی از شر این بیماری خلاص شو!

با این مقاله توازن و تعادلی در زندگیت ایجاد کن.

با این ویدئو شرایط سخت و طاقت فرسا رو به فرصتی برای رشد روحت تبدیل کن.

اگر هزاران سوال ذهنت رو مشغول کرده مثلا: جهان هستی چطوری کار میکنه؟

چطوری رابطه عاشقانه م رو در جهت درست هدایت کنم؟

چطوری انتخاب و ازدواج معنوی داشته باشم؟ چطوری به بیماری م غلبه کنم؟

چطوری ثروتمند بشم، چطوری باورهام رو تغییر بدم و…

حتما سایت ما رو هر روز دنبال کن و توی شبکه های اجتماعی مون تلگرام و اینستا  عضو شو و همیشه در کنارمون باش.

چشم انداز مثل خورشید

تا سال 1400 تیم تحقیقاتی مثل خورشید به عنوان بهترین و متفاوت ترین سایت انگیزشی معنوی و همچنین اهداف دیگری که به زودی اجرایی می‌شود، در بین فارسی زبانان داخل و خارج شناخته و طرفداران زیادی خواهد داشت.

ماموریت تیم مثل خورشید

ارتقا سطح دانش معنوی و توانمندسازی انسان های شریف فارسی زبان و تسهیل دسترسی آن ها به منابع بین المللی در جهت تحول زندگی میلیون‌ها انسان.

نظام ارزشی

عشق و احترام: ما به همه‌ی شما عزیزان و همچنین تیم مثل خورشید احترام می گذاریم. ما به شما به عنوان مشتری مان می گوییم که حق با شماست! ماموریت همه ما عشق و احترام به یکدیگر است.

مسئول پذیر و پاسخگو: ما از شما به عنوان مشتری مان حمایت می کنیم. تیم تحقیقاتی مثل خورشید همواره پاسخگوی شما دوست عزیز است. ما مسئولیت همه ی موارد را به دوش می گیریم و می توانید روی ما حساب کنید. ما سریعا به نیازها و خواسته های شما پاسخ می دهیم.

متفاوت و خاص: ما علاقه مند به متفاوت بودن و همواره خلاق و نو اندیش هستیم و همچنین علاقه مند به دیده شدن به دلیل متفاوت بودن هستیم.

نشر و ارتقا آگاهی و بینش:  تیم مثل خورشید بهترین و آخرین تجربیات موفق کاری و زندگی و معنوی را از سرتاسر جهان در جهت سرعت بخشیدن به رشد و موفقیت مردمان فارسی زبان گرد هم می آوریم. ما بهترین نگرش، بینش و خرد را بر مبنای آخرین آموزه ها و تجربیات موفق ترین انسان ها، سخنرانان و مشاوران برای شما ایجاد می کنیم. ما تغییر به سوی بهتر شدن را در شما و آسان می کنیم.

شکرگزار و قدردان: ما شکرگزار خداوند، شما و خودمان به خاطر زندگی زیبایی که تجربه می کنیم هستیم. خواست خداوند ما را در تماس با شما قرار داده است. ما بر زندگی شما تاثیر می گذاریم و این بهترین احساس برای سایت مثل خورشید می باشد و ما بی نهایت سپاسگزار خداوندیم. ما بسیار قدردان و شکرگزار ارتباطمان با فارسی زبانان سراسر دنیا هستیم.

کار گروهی: هر کدام از ما حلقه های یک زنجیر هستیم. قدرت این زنجیر به اندازه ضعیف ترین حلقه این زنجیر می باشد. ما اعضای تیممان را حمایت می کنیم. ما به توانمندیها و پتانسیل های یکدیگر باور و اعتقاد داریم. ما به صورت یک گروه کار می کنیم و تحت هر شرایطی در کنار یکدیگر، برای هم و در جهت هدفمان قرار می گیریم.

جمله کلیدی تیم مثل خورشید :

همیشه به یاد داشته باشیم که خداوند بزرگ، تنها منبع قدرت و ثروت است و خداوند در درونِ ماست...  و برایمان شادی و خوشبختی و سلامتی و موفقیت را مقرر کرده است.